Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Niech mi to ktoś wytłumaczy ... 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2011, o 15:22
Posty: 22
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Niech mi to ktoś wytłumaczy ...
Mówię to dlatego, gdyż ktoś sugeruje, iż nie mam podstaw oskarżać niektórych osób o obrazy w moją stronę, podczas gdy mam ich całą masę ,nawet ich nie usuwam i w każdej chwili moge ukazać ich poziom wypowiedzi.

I przyznajże wreszcie, że gdyby po prostu powiedział "anielska jest dzi*ką" tak jak w inny sposób po prostu robił to np. badyl tylko w kierunku innych osób( na co dowód masz chociażby w pierwszym poście), zamiast ominąć to no mało kulturalne słowo i nie zostać głuchym na jego oszczerstwa powiedział "ktoś dziś w nocy będzie krzyczeć me imię" to nie dostałby takiej kary.

_________________
"Żeby ktoś miał szczęście, ktoś inny musi poczuć jego brak."

Chodzić po świecie nie znając jego zasad, to jak błąkać się po wielkiej bilbiotece nie dotykając książek.


Ostatnio edytowany przez ZuoTheSecond, 15 Sie 2011, o 23:40, edytowano w sumie 1 raz



15 Sie 2011, o 23:35
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Niech mi to ktoś wytłumaczy ...
Nie przyznam. Proponuję się stąd domyślić, że tak nie jest.

Poza tym, prowokowanie jest chyba nawet gorsze od jawnej obrazy - jest objawem nie tylko chamstwa, ale też podłości czy wyrachowania, sam nie wiem jak to określić.

Zuo, o ile wiem, to nie Twój temat, po co się udzielasz postami, które nic nie wnoszą?

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


15 Sie 2011, o 23:40
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 19 Maj 2011, o 23:00
Posty: 49
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Niech mi to ktoś wytłumaczy ...
Cytuj:
Aders, nie patrz na innych, tylko na siebie. Bo to o TWOIM kneblu mówimy. Jak dasz mi jakieś screeny, to także chętnie je obejrzę, jak zawsze i od każdego.


Zawsze patrze na siebie i screeny nic tutaj nie mają bo priv sie nie liczy, ale także świadczy o człowieku. Nie moja wina ,że niektórzy nie rozumieją że to tylko gra i jak ktoś kogoś zabije to zaczynają sie od razu zaczepki na priv(zamiast szanować rywala i pogodzić sie z przegraną^^)... i myślisz ze tak dla sportu 'zaczepiam' innych?(chodzi mi o to ,że domniemanie 'często prowokuje')


Ostatnio edytowany przez AdersYooo, 15 Sie 2011, o 23:45, edytowano w sumie 1 raz



15 Sie 2011, o 23:43
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Niech mi to ktoś wytłumaczy ...
Na serwie masz raczej opinię, wg której to Ty jesteś prowokatorem. Ciekawe?

Skoro zaczynają się zaczepki - super, chcę je dostać. Ale to ciągle nic nie wnosi do tego tematu.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


15 Sie 2011, o 23:45
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2011, o 15:22
Posty: 22
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Niech mi to ktoś wytłumaczy ...
O ile wiem mamy wolność słowa i jeśli mam takie zdanie, a nie inne to zamierzam się nim podzielić i dziwnym troche jest dla mnie, jeśli ktoś zamiast jednego prostego oszczerstwa, za które dostałby zapewne do 30 min knebla próbuje to jakos kulturalnie ominąć i dostaje kare 3x wieksza niz badyl za znacznie wiecej takich prostych obraz to jest to po porstu mało sprawiedliwe.

_________________
"Żeby ktoś miał szczęście, ktoś inny musi poczuć jego brak."

Chodzić po świecie nie znając jego zasad, to jak błąkać się po wielkiej bilbiotece nie dotykając książek.


15 Sie 2011, o 23:47
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 19 Maj 2011, o 23:00
Posty: 49
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Niech mi to ktoś wytłumaczy ...
Cytuj:
Na serwie masz raczej opinię, wg której to Ty jesteś prowokatorem. Ciekawe?


Też byś sie przejmował co o Tobie ludzie myślą? Czy raczej zajął sie sobą?

Tak oczywiście ja jestem prowokatorem ale te osoby które tak krzyczą na ogólnym o tym nie przyznają sie źe piszą mi również na priv teksty 'ty k*rwo, masz prze...' lub wynoś sie z tej gry(lekko napisane) et cetera

I potem Ci sami ludzie mają pretensje że ja ich prowokuje czy coś... skoro sobie zasłużyli.(znów ogólnie)

Co do tego ze prowokacja jest gorsza od obrazy to chyba sie mylisz, już lepiej powiedzieć innymi słowami niż ograniczać się językowo do języka z podwórka.


15 Sie 2011, o 23:51
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2011, o 15:22
Posty: 22
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Niech mi to ktoś wytłumaczy ...
Co do prowokatora, opinia to ostatnie czym powinien się człowiek sugerować w ocenie innego człowieka, zaczyna się zwykle tak, ze aders kogoś zabija, a to chyba zakazane nie jest, później tacy zaczynają swoje recitale, czasem większe, czasem małe, które puszcza się płazem, przy tych większych mało kto potrafi pozostać głuchy i w końcówce wychodzi na prowokacje adersa.

_________________
"Żeby ktoś miał szczęście, ktoś inny musi poczuć jego brak."

Chodzić po świecie nie znając jego zasad, to jak błąkać się po wielkiej bilbiotece nie dotykając książek.


15 Sie 2011, o 23:56
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Niech mi to ktoś wytłumaczy ...
Tłumaczycie się rzeczami, których nie widziałem na oczy. Obrazy zgłaszajcie i tyle.

Widzę, że nie macie raczej nic sensownego, a może raczej NA TEMAT do dodania, więc...

Temat zamykam, odwołanie odrzucam (podstawa - posty Bubelage).

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


15 Sie 2011, o 23:59
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 156 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron