Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 Wymagania 
Autor Wiadomość
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Paź 2010, o 21:19
Posty: 4832
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 232 razy
Post Wymagania
Dlaczego nie mogę założyć przedmiotu którego wymagania spełniam ?
Pytam w kontekście, braku możliwości założenie sprzętu ponieważ liczą się nasze bazowe statystyki a nie te które mamy po dodaniu bonusów z przedmiotów.
Drygu, tudzież inni mądrzy ludzie wytłumaczcie dlaczego tak jest?
Wg. mnie to mało logiczne, skoro mam wymagany poziom wiedzy ale nie mogę użyć przedmiotu.
Przecież jeżeli bym zdjął przedmiot x który daje mi bonus umożliwiający noszenie przedmiotu y to automatycznie zostałby mi zdjęty przedmiot y, unless mam przedmiot x, powinienem posiadać możliwość noszenia przedmiotu y.
Czemu tak nie jest ?

_________________
Kreatywność, obiektywizm, optymizm = TESTER!

The First 100 lvl on the Lands of Taern - at 114 the Career has been sacrificed.


19 Paź 2010, o 18:15
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Wymagania
Ponieważ uznaliśmy, że tak będzie sensowniej :) W ten sposób jest również łatwiej dobierać wymagania dla przedmiotów. Nie ma sytuacji, że mag biega z mieczem dwuręcznym (pomiajając fakt, ze mu się to nie opłaca). Same zalety :mrgreen:


19 Paź 2010, o 19:04
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Paź 2010, o 21:19
Posty: 4832
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 232 razy
Post Re: Wymagania
No nie wiem czy sensowniej, napewno mało logicznie, ponieważ mam tyle wiedzy, a nie mogę jej wykorzytać - wg.mnie nielogiczne :)
można zawyżyć wymagania przedmiotów o 20-30% a uwzględnić to co się ma, wtedy miałoby sens i można byłoby bardziej kombinować z setami i możliwościami ich założenia.
Albo dołożyć inhibitory///flasze zmniejszania wymaganych parametrów przedmiotu o x%.
mm?

_________________
Kreatywność, obiektywizm, optymizm = TESTER!

The First 100 lvl on the Lands of Taern - at 114 the Career has been sacrificed.


19 Paź 2010, o 20:38
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 140 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron