Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Odwołanie od bana 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 21 Sie 2011, o 00:06
Posty: 13
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Odwołanie od bana
Serwer: S3
Nazwa postaci: Andreli
Czas: 2 dni
Opis:
Witam. Zostałem ukarany za wykorzystywanie błędu w grze. Uważam ze kara jest niesłuszna. Jedna sprawa to to że nie byłem świadomy błędu ze taki jest. można sprawdzić historię. Cały czas chodziłem z "młotem GMO". Jeszcze przed pierwszą rundą próbowałem założyć tarczę i miecz, ale nie zdążyłem. Druga sprawa to dlaczego ja mam cierpieć za błędy które Wy popełniliście. Jak kupuje jakiś produkt lub korzystam z jakiejś usługi to mam gwarancje że działa dobrze. Tu płacąc pieniądze też oczekuję tego (w pełni sprawnej gry).
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego odwołania.
Pozdrawiam


21 Sie 2011, o 00:28
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2011, o 11:30
Posty: 269
Miejscowość: Hollywood
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 104 razy
Serwer: HardCore
Post Re: Odwołanie od bana
jestem za zdjęciem bana przecież to absurd.

_________________
Moment w którym zamykasz oczy na polu walki, jest momentem, w którym już ich nie otwierasz


21 Sie 2011, o 00:33
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 11 Sie 2011, o 18:28
Posty: 24
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Odwołanie od bana
Ale smuty gadasz, przecież nie raz "latałeś" w taki a nie inny sposób, a co do części o sprawnym działaniu gry to zgadzam się w 100%


21 Sie 2011, o 00:35
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: Odwołanie od bana
Nie cierpisz za to, ze blad istnieje tylko za to, ze go wykorzystales widze tutaj diametralna roznice niz to w jaki sposob Ty nakresliles sytuacje. Ponadto nie roumiem Twojej arguemntacji, nie zdazyles zmienic na miecz i tarcze? Czy raczej majac tarcze i wrzucony blok zmieniles na mlot, lepiej zastanow sie nad odpowiedzia.


21 Sie 2011, o 00:37
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 21 Sie 2011, o 00:35
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Odwołanie od bana
Dobra kazdy wie ze Andreli z innymi sa winni wiec nie wiem po co wg tu jakieś tłumaczenia ss czy coś podobnego, powinni dostać bana i tyle bo to oczywiste ze andreli wykorzystal bład w grze oraz ze jak ma mlot to rzuca sobie blok to jest kpina i po sprawie dziekuje owacji nie trzeba

Copyright by Bonzo ®


21 Sie 2011, o 00:40
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 21 Sie 2011, o 00:06
Posty: 13
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Re: Odwołanie od bana
Sprawdź historię. To się przekonasz. Chodziłem z młotem. włączyłem ustawiony atak blok, tarcza dwa uderzenia i rozkaz. Jak się zorientowałem że mam młot próbowałem zmienić na tarczę i miecz. Sprawdź drugą rundę że byłem z tarczą i mieczem. Po prostu nie byłem świadomy takiego błędu. Nie czytam forum. Dziś dopiero założyłem konto żeby napisać odwołanie.


21 Sie 2011, o 00:44
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: Odwołanie od bana
Dobrze, byc moze ja nie dostrzegam wszystkich aspektow i jestem pod jakims wzgledem nieobiektywny(chociaz dla mnie to jawne wykorzystywanie bledu w grze), niech inny gm wypowie sie w temacie a ja zastosuje sie do jego spojrzenia na sprawe. Wg mnie to wykorzystywanie buga i ban sie nalezy.

Edit: Dodam, ze mam screena na ktorym widac ze Andreli trzyma mlot i ma na sobie blok tarcza


21 Sie 2011, o 00:45
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 21 Sie 2011, o 00:06
Posty: 13
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Re: Odwołanie od bana
Ale co Ci ze screena. Pisze Ci wyraźnie. Nie byłem świadomy tego błędu. Pisałem wyżej że w 1 rundzie miałem młot i blok. Przyznaję się. Ale nie zrobiłem tego świadomie. To chcę udowodnić. Widzisz mogę odbić piłeczkę w waszą stronę dlaczego zrobiliście mi w tym czasie taki błąd?? Może specjalnie ktoś to zrobił. Może Ty. Udowodnisz że tego niezrobiłeś?
jak pisalem, czekamy na opinie innego GM'a wg mnie ban sie nalezy-Szk


21 Sie 2011, o 00:55
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 21 Sie 2011, o 00:35
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Odwołanie od bana
Parodia ze ktos usuwa moje posty -.-
Nie usuwać mu bana, a za takie odwołanie i celowe wprowadzenie w błąd administracji powinien dostac knebla na miesiac i wiekszego bana.
Tyle odemnie.

Popieram!


21 Sie 2011, o 01:00
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2011, o 02:54
Posty: 233
Miejscowość: Częstochowa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Re: Odwołanie od bana
Przypadkowy blad ze strony gracza. Raz zajscie mozna darowac. Kolejne podobne zajscia beda karane normalnie bez wzgledu na okolicznosci.

+
Zrobienie listy oficjalnych bledow, ktore jeszcze nie zostaly poprawione.


21 Sie 2011, o 01:05
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 264 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron