Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 BAN 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lis 2010, o 14:59
Posty: 98
Miejscowość: Wałbrzych
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Re: BAN
SamoZuoo napisał(a):
Urbanek,
napisałeś " a z drugiej strony nie jest nigdzie napisane że każdego Q trzeba dokończyc" ale też regulamin zabrania wykorzystywania takich błędów, dzięki temu zaoszczędzałeś sporo czasu, nie wierze, że nie wiedziałeś, że to jest błąd gry, a błędów wykorzystywać nie wolno. Ty to zrobiłeś a takie gadanie o sprecyzowaniu regulaminu jest nie na miejscu, bo wyraźnie jest napisane

Cytuj:
W przypadku wykrycia błędu w Grze, Gracz zobowiązuje się do niewykorzystywania go i nieprzekazywania innym graczom zdobytych przez siebie informacji na jego temat w celu nieuczciwego uzyskania jakichkolwiek korzyści. Zobowiązuje się do natychmiastowego poinformowania Usługodawcy i moderatorów o wykrytym błędzie.


NIKT z nas nie został o tym poinformowany.



Sorry błędem w grze jest to że mobki nie respią się w inście? :D
To jest powszechne

_________________
Madrytczyk S1 Druid - 140 lvl - Life is a sharp sword, on which God wrote the live, love, suffer ...




Jesteśmy tylko pionkami na planszy życia...

Szczegóły tworzą doskonałość, a doskonałość nie jest szczegółem. - Do serca To weź pomarańczowy...


21 Sie 2011, o 12:31
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: BAN
Robię questa na S1 akurat. Zobaczymy co będzie.

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


21 Sie 2011, o 12:32
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: BAN
Nie, nie, błędem jest to, że można tak obejść questa, a Ty robiłeś to notorycznie.

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


21 Sie 2011, o 12:36
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lis 2010, o 14:59
Posty: 98
Miejscowość: Wałbrzych
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Re: BAN
Ja mam prawo nie wiedzieć że to jest błąd, nie tworze tych "super" Q
Miałem zgłaszać to że mobki nie respią się w inscie? :)
No przecież to głupota jest no sorry ale taka prawda
Jakbym to robił notorycznie to do dzis bym to wykorzystywal i sprawdź sobie bo pewnie możesz ze juz jakis czasem temu posunelem się w tym Q dalej więc notoryki mi tu nie przypisuj.

_________________
Madrytczyk S1 Druid - 140 lvl - Life is a sharp sword, on which God wrote the live, love, suffer ...




Jesteśmy tylko pionkami na planszy życia...

Szczegóły tworzą doskonałość, a doskonałość nie jest szczegółem. - Do serca To weź pomarańczowy...


21 Sie 2011, o 12:44
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: BAN
Hmm, miałeś zgłosić to, że gdy "obchodzisz" questa, mobki sie nie respią ;)
Nie zrobiłeś tego... tyle w temacie, póki co nie zamykam może jeszcze jakieś ciekawe argumenty postawicie ;)

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


21 Sie 2011, o 12:47
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lis 2010, o 14:59
Posty: 98
Miejscowość: Wałbrzych
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Re: BAN
Może nie jestem tak wspaniały jak Ty ale jak wchodziłem do jaskini widziałem że nie ma mobków ale za to była pokazana "kłódka" która oznacza inste więc jakoś mnie to zabardzo nie dziwiło.

Nie raz chodziłem z testerami,Gm na modliszkę i jakoś jak chodziliśmy przez inste też nie mieli do tego zastrzeżeń i nie byli jakoś zaskoczeni tym faktem dziwne nie? ;]

_________________
Madrytczyk S1 Druid - 140 lvl - Life is a sharp sword, on which God wrote the live, love, suffer ...




Jesteśmy tylko pionkami na planszy życia...

Szczegóły tworzą doskonałość, a doskonałość nie jest szczegółem. - Do serca To weź pomarańczowy...


21 Sie 2011, o 12:50
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: BAN
No dziwne dziwne, ich zadaniem jest zgłaszanie takich błędów jeżeli widzą, chętnie sie dowiem jacy to gracze ;)

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


21 Sie 2011, o 12:55
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sie 2010, o 15:00
Posty: 119
Miejscowość: Zielona Góra
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Post Re: BAN
dokladnie ... od niego oczekujesz zgloszenia jakiegos bledu ... ale dlaczego nie zrobil tego, żaden Gm, Mod, Tester , ktorzy bywali razem z Urbanem w tej inscie i jakos nikt nie wyrazil wiekszej checi zgloszenia tego lub chocby sprawdzenia co moze byc nie tak.
Owszem też tam bywalam, bledu nie zglosilam bo uwazam, ze nie bylo takiej potrzeby i nie widzialam w tym nic nadzwyczajnego.
Mozesz mnie pociagnac w tym momencie do pełnej odpowiedzialnosci "za niewykonanie swoich obowiazkow" - bedziesz to rowniez musial zrobic z innymi z Administracji, ktorzy bledu nie zglosili ale nie karz gracza za niedociągnięcia innych i za to, że go nie lubisz :)

_________________
Iksi 134 lvl s1 MO



"Królowa jest tylko jedna !" by Apsik

Image


21 Sie 2011, o 12:57
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: BAN
To nie jest temat o tym, że testerzy sie nie wywiązują z obowiązków, zaczynacie odbiegać od tematu, jeżeli Urbanek zechcesz napisz mi na prv osoby, które z Tobą chodziły i nie zgłosiły ;)


Temat zamykam, ban zostaje. Jeżeli jakis GM/admin ma coś do powiedzenia zapraszam.

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


21 Sie 2011, o 13:01
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: BAN
Zbiorowe wykorzystywnie bugów wciąż jest wykorzystywaniem bugów. Najgorsze jest to, że nikt z testerów/modów tego nie zgłosił bo sami chętnie korzystali z tego buga. W ten sposób dawali graczom zły przykład. Kara zasłużona. Ale Urbanek stał się tu tak naprawdę kozłem ofiarnym. Zobaczymy co z tym dalej zrobić.


21 Sie 2011, o 16:35
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 236 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron