Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Knebel 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Sie 2011, o 00:04
Posty: 233
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: Armi
Post Re: Knebel
Dobra Hac, Szkoper już ci wytłumaczył, o co mu chodziło, po prostu źle sformułowałeś pytanie i tyle. Następnym razem zrób poprawnie i już :P I nie "czepiaj" się GMów mają serio ciężką robotę z nami i w ogóle ( to takie moje skromne zdanie)


23 Sie 2011, o 20:13
Profil
Post Re: Knebel
Kolejna osoba tłumacząca ekipe.. Ostatnio coś się z nimi robi.. 60min , 60min , 30min to tyle knebli co dostałem przez 3miesiące a moje zachowanie jakoś się nie zmienia.. Ponoszą mnie nerwy jak widze co tu się wyrabia


23 Sie 2011, o 20:16
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: Knebel
Wlasnie sprawdzam historie i faktycznie, masz same ciezkie wykroczenia wiec juz tak jako gracz, nie gm, mowie abys sie uspokoil bo szkoda wylapac bana.


23 Sie 2011, o 20:22
Profil
Post Re: Knebel
No a teraz dostałem na 1440 spoko , oby ta gra się rozpadła bo dzieci do władzy dopuszczacie.. do graczy radze wam nie grajcie w tą grę bo szkoda czasu kasy a nawet i zdrowia To tyle z mojej strony żegnam -.-

wypraszam sobie takie sugestie, swoim komentarzem dajesz świadectwo tego jakim dzieciakiem sam jesteś - ostrzeżenie na forum
Heavenmaker


Ostatnio edytowany przez HacKnight, 23 Sie 2011, o 20:42, edytowano w sumie 1 raz



23 Sie 2011, o 20:38
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 02:38
Posty: 1597
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Post Re: Knebel
wypowiem się nie jako moderator, członek ekipy czy gracz. wypowiem się jako osoba interesująca się językiem pisanym (zwłaszcza w internecie). nie zawsze "?" postawiony na końcu czyni ze zdania pytanie. to faktycznie brzmi jak oferta. podałeś konkretną cenę i oczekiwaną w zamian ilość platyny. dodanie do tego "?" na zakończenie nie zmienia kontekstu zdania.


23 Sie 2011, o 20:38
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2011, o 10:49
Posty: 69
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Post Re: Knebel
3siu napisał(a):
(...) nie zawsze "?" postawiony na końcu czyni ze zdania pytanie. to faktycznie brzmi jak oferta. podałeś konkretną cenę i oczekiwaną w zamian ilość platyny. dodanie do tego "?" na zakończenie nie zmienia kontekstu zdania.


Dokladnie. Zgadzam się z decyzją Szkopera. Źle sformułowałeś swoje pytanie, przez co zostało ono odebrane nie tylko przez GMa jako oferta handlowa. Knebel moim zdaniem zasłużony.

_________________
LadyPati
s2
Ahoj!


23 Sie 2011, o 20:56
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Knebel
Primo: nie czytamy w myślach. A nawet jeśli, to wszystko nam jedno co sobie myślisz wystawiając ofertę kupna - ważne, że tak ona brzmi i łamie zasady.

Przykro mi, ale po stronie Szkopera jest 100% racji i niepotrzebnie to tak przeżywasz. Wystarczy uważać jak się pisze.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


23 Sie 2011, o 20:57
Profil
Post Re: Knebel
Felix napisał(a):
Primo: nie czytamy w myślach. A nawet jeśli, to wszystko nam jedno co sobie myślisz wystawiając ofertę kupna - ważne, że tak ona brzmi i łamie zasady.

Przykro mi, ale po stronie Szkopera jest 100% racji i niepotrzebnie to tak przeżywasz. Wystarczy uważać jak się pisze.


Teraz już wiem że muszę uważać jakie gry wybieram a nie co pisze. :|


23 Sie 2011, o 20:59
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: Knebel
Ok, jeśli ktoś będzie chciał coś dodać to zapraszam na priv i temat otworze, tym czasem zamykam, Hac trzymam kciuki, że mimo wszystko nie odejdziesz z gry i wrócisz jako odnowiony, nowy gracz, który przestrzega reg. Pozdrawiam.


23 Sie 2011, o 20:59
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Knebel
Jesli gracz napisze "po ile stoi ayol?" jest to tylko zapytanie o cene i takie cos jest dopuszczalne (gracz w zaden sposob nie sugeruje, ze chce podjac jakas konkretna akcje handlowa z tym itemem). Natomiast jesli gracz napisze "za ile kupie ayol?", "czy mozna kupic ayol za 5k?" to jasno sugeruje to jaka konkretna akcje handlowa gracz chce podjac, a wiec jest to rownoznaczne z oferta handlu i jest to jak najbardziej karane kneblem, podobnie jak wszelkie inne kombinacje majace na celu zamaskowanie swojej oferty na czacie ogolnym.

Gdybys napisal "jaki jest obecny przelicznik platyna-zloto?" wtedy wszystko byloby cacy.


24 Sie 2011, o 02:45
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 177 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron