Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Ufi ? że co prosze? 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2011, o 11:30
Posty: 269
Miejscowość: Hollywood
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 104 razy
Serwer: HardCore
Post Re: Ufi ? że co prosze?
Ty sam jesteś epicki ... już nie odpisuj bo spamujesz po 1 a po 2 twoja inteligencja jest zbyt niska żebyś zrozumiał widocznie. Powód: prośba? ale mi powód inni też proszą i jakoś nic z tego nie maja ...

@edit
modki albo GM zaraz pewno zamkną temat ale to tak naprawdę to jest dowód na to, że GM z s3 nie są bezstronni bo jedni mogą a inni już nie ...

_________________
Moment w którym zamykasz oczy na polu walki, jest momentem, w którym już ich nie otwierasz


23 Sie 2011, o 23:53
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 02:38
Posty: 1597
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Post Re: Ufi ? że co prosze?
zamknę jeżeli dalej będziecie się kłócić. czekajcie na wypowiedź GM, który ten nick zmienił. posty, które będą przed nim nagrodzone będą ostrzeżeniami.


24 Sie 2011, o 00:02
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2011, o 21:31
Posty: 179
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Post Re: Ufi ? że co prosze?
Z ciekawości, ile osób prosiło o zmianę nicku dlatego, że całkiem kończą grę i ktoś po nich przejmuje konto?

EDIT: Eh, akurat pisałem, jak 3siu napisał o ostrzeżeniach i wyszło, że napisałem po nim. Cóż, bardzo przepraszam i jeśli trzeba to przyjmę ostrzeżenie bez żadnych dyskusji.

_________________
Camillus - łucznik 41lvl - s3 - 17-05-2011r zakończenie kariery
Qqryq - druid 105lvl - s3 - kanclerz gildii Immortal - 20-07-2012r zakończenie kariery
Camillus- druid 58lvl - uk1 - kanclerz gildii LOL Team - 11-09-2012r koniec gry


24 Sie 2011, o 00:04

Podziękowali: PiotrM (24 Sie 2011, o 00:05)
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2010, o 03:25
Posty: 251
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: Ceol
Post Re: Ufi ? że co prosze?
Ohhoh ty naprawdę musisz nienawidzić tego całego ufiego skoro z zmiany jego nicka robisz afere jakby ukradł konto drygowi :) Spodziewałem się kolejnego tematu o slotach a tu proszę, zmiana nicka :P

_________________
dr 120


Ostatnio edytowany przez Lehmar, 24 Sie 2011, o 00:07, edytowano w sumie 1 raz



24 Sie 2011, o 00:06
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Mar 2011, o 16:33
Posty: 90
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Re: Ufi ? że co prosze?
A wgl co ma zmiana nicku do tego ze jest 1top zabójca?

SoadMaster napisał(a):
@edit
modki albo GM zaraz pewno zamkną temat ale to tak naprawdę to jest dowód na to, że GM z s3 nie są bezstronni bo jedni mogą a inni już nie ...


Z tego co wiem to Esamo zmienił nick nowemu włascicielowi postaci. :P

_________________
Image


24 Sie 2011, o 00:06
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 00:05
Posty: 77
Miejscowość: Zamość
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: Ufi ? że co prosze?
Zgłoszenia łamania regulaminu
Witam, dziwny dział wybrałeś :P

Pisałem że oddałem konto bo ta gra na s3 już nie ma sensu.. skonczenie mojej gry zawdzieczajcie szkoperowi który wlepia kneble na miesiąc i daje bany na ip na forum ;] Nie musisz robić z tego wielkiej afery że nowemu ownerowi nick zmienili, no prosze ogarnij sie chłopie. :|
Weźcie w ogóle zamknijcie ten temat :)

_________________
Koniec gry w Taern 13.08.11 na 81 lvl (top1 zabójcy/top2 łowcy/S3)

Dzięki za gre Breaner, Inexx, Buczys aka Oluś, Gomeeq warjat, PiotruśMłody, Kukiq, MoonShield, Lemorn, Marxell, DarRk i reszcie...
Image


24 Sie 2011, o 00:26
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 02:38
Posty: 1597
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Post Re: Ufi ? że co prosze?
no cóż. mimo próśb dalej piszecie. zamykam.

@down
ok. ja miałem na celu uniknięcie kłótni przed Twoją odpowiedzią :)


24 Sie 2011, o 00:49
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: Ufi ? że co prosze?
O proszę, ludzie w zamku mnie ozłocą:) a tak poważnie to wystarczyło jedynie przestrzegać regulaminu. Co do tematu to nie rozumiem jego sensu, postać cały czas jest top 1 w swojej klasie, wystarczy otworzyć ranking i wiadomo kto wiedzie prym jako zabójca, w czym problem? Przecież zmiana nicku to żadna faworyzacja, inaczej było by gdyby przy okazji zresetować mu status PVP chodź oczywiście takiej opcji nie ma, żaden GM nie może tego dokonać. Czy ktoś poza osobą która założyła temat czuje się w jakiś sposób poszkodowana? Wszyscy chcą grać postacią, której nick nam pasuje i się z nim identyfikuje, nie doszukujcie się(sorry, doszukuj się) dziury w całym.

Edit: 3siu otworze jeszcze temat, możecie się wypowiadać tylko proszę używać racjonalnych argumentów, "bo tak" mnie nie przekona.


24 Sie 2011, o 00:53

Podziękowali: EsAmo (24 Sie 2011, o 01:45)
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Ufi ? że co prosze?
Osobiście rozumiem sprawę następująco - konto zmieniło właściciela, wraz z właścicielem został zmieniony nick. Do tej chwili nie ma problemów.

Lecz... Na forum jest wiele spraw o zmianę nicku, a nie wszystkie zostały rozpatrzone pozytywnie. Powodem odmowy zwykle jest niewielka potrzeba zmiany, czasem zostaje dopisana informacja, że trzeba poczekać aż będzie możliwa zmiana nicku przez gracza. Więc, kiedy można liczyć na zmianę nicku, a kiedy nie? Czy sama zmiana właściciela to dostateczny powód, by go zmienić? Skoro tak, nie sądzę żeby to naprawdę komuś przeszkadzało. Pod warunkiem, że też będzie miał taką możliwość w podobnych okolicznościach.

Przecież to kwestia czasu, kiedy wszyscy dowiedzą się, że Atton to byłe konto Ufiego. Byłoby dziwne, gdyby nikt nie zauważyl, że znikąd pojawił się druid 81 lvl :)

PS: Sprawia to, że w zasadzie zawsze można zmienić nick. Ufi nie ma przecież zakazu gry na swoim "byłym" koncie. W każdej chwili może wrócić na postać i normalnie grać, mimo że formalnie konto jest oddane. Nie jest to w żaden sposób zabronione, na jednym koncie może grać choćby cały server. Tyle, że administracja nie pomoże w razie kłopotów.

Znaczy to, że można udawać wymianę konta, zmienić nick i cieszyć się tym w grze :)

Down: Cóż, ale nie zmienia to istnienia takiej mozliwości.


Ostatnio edytowany przez Kyth Moire, 24 Sie 2011, o 03:19, edytowano w sumie 1 raz



24 Sie 2011, o 02:26
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Mar 2011, o 16:33
Posty: 90
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Re: Ufi ? że co prosze?
Kyth Moire napisał(a):
PS: Sprawia to, że w zasadzie zawsze można zmienić nick. Ufi nie ma przecież zakazu gry na swoim "byłym" koncie. W każdej chwili może wrócić na postać i normalnie grać, mimo że formalnie konto jest oddane. Nie jest to w żaden sposób zabronione, na jednym koncie może grać choćby cały server. Tyle, że administracja nie pomoże w razie kłopotów.

Znaczy to, że można udawać wymianę konta, zmienić nick i cieszyć się tym w grze :)


Ufi miał konkretny powód zeby juz w to nie grac (i nie ma zamiaru wracać ).Miał taki nick w wielu grach, i nie wiem po co teraz miał by zmieniać.
A wydaje mi się ze nick powinno się mieć ten sam od początku do końca gry jeżeli ta sama osoba gra na postaci żeby było można rozpoznać gracza.

_________________
Image


24 Sie 2011, o 03:14
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 275 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron