Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 kradziez konta 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:22
Posty: 26
Miejscowość: WrocłaW
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: kradziez konta
gralem na luku,bo ugadalem sie z nim ze tydzien gram lukiem jesli mi sie nie spodoba gram dalej vd,a dzis chce wbic i tu i tu zmienione pasy,cos nie halo,w ch... przylecial i to grubo

dostałeś już jedno ostrzeżenie, rozumiem Twoje rozgoryczenie, ale proszę ogranicz wulgaryzmy, również te wykropkowane - byłeś już ostrzegany, wiec kolejna kara może być bardziej dotkliwa
Heavenmaker

_________________
JoIInT
ZIELONOMI


25 Sie 2011, o 09:32
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: kradziez konta
proszę, żeby w temacie wypowiadali się świadkowie a nie Ci co słyszeli/widzieli coś ale nie byli bezpośrednimi widzami uzgodnień...
wszelkie wypowiedzi w stylu 'potwierdzam, bo tak mi powiedział ten czy tamten' nic nie wnoszą a jedynie zaśmiecają wątek


25 Sie 2011, o 09:33
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Paź 2010, o 01:47
Posty: 40
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Post Re: kradziez konta
tthcc napisał(a):
wlasnie umowa byla inna,ja gram tydzien lukiem on vd,a on mi zmienia pasy? to chyba cos nie tak?


Eh z tego co zauważyłem z obserwacji tematów na forum o kradzieżach kont jeszcze chyba nikomu administracja nie oddała konta a przy takich wymianach czy wypożyczaniu konta GM zawsze wymaga screenów z umowy. Nie wiem czy doszło do oszustwa czy nie ale już pierwszego dnia gdy tamten gracz dostał Twoje konto mówił, że się wymieniliście. Wiem tylko tyle na ten temat.


25 Sie 2011, o 09:40
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: kradziez konta
1. Nie zgłaszałeś wymiany na forum.
2. Dobrowolnie podałeś passy.
3. Nie masz ss'ów
4. Właściciel passów jest właścicielem konta - jeżeli nie odda Ci dobrowolnie, to nie masz raczej na co liczyć.
Przytoczył bym regu, ale przecież wszyscy go czytali -.-

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


25 Sie 2011, o 10:33
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Paź 2010, o 08:24
Posty: 148
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 23 razy
Nick w grze: Vercu
Serwer: Tolnor
Post Re: kradziez konta
Jeżeli wymieniłeś konto z Dawkmi to pozwolę sobie napisać kilka słów.
Około 2 tygodnie temu pisał do mnie Dawkmi z innego konta, informował mnie o kradzieży jego łucznika, sprawę przekazałem do GM , niestety nie było dowodów , nie było niczego. Jednak może to co napisałem naświetli nieco sytuację i może wyjdzie w końcu na jaw że na koncie dawkmi grała od około 2 tygodni osoba kradnąca innym postacie...


25 Sie 2011, o 14:45
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2010, o 23:06
Posty: 371
Miejscowość: Tam za szafą
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: kradziez konta
Złodzieja trzeba ukarać (banem), a jak już wszystko będzie dobrze będziesz miał nauczke na przysżłość żeby passów nie dawać i nikomu nie ufać. Podaj nick tego złodzieja żeby wszyscy mogli go gnoić.

Nic nie podawaj do póki sprawa się nie wyjaśni!
Między graczami doszło do transakcji więc osoba nazwana przez ciebie złodziejem może nim nie być.!
~~Pirek



Fajnie się wymądrzać że jak ktoś padł ofiarą to jego sprawa. Dlatego życze tym którzy patrzą w taki samolubny sposób by ktoś im okradł mieszkanie, doświadczenie będzie bezcenne. Jeśli złodziej nie będzie ukarany to będzie zachętą dla całej reszty oszustów

Porównanie gry do mieszkania jest chyba trochę przesadzone. Do tego nie zapominaj że on sam dał "klucze do mieszkania" złodziejowi"
~~Pirek


25 Sie 2011, o 14:52
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:22
Posty: 26
Miejscowość: WrocłaW
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: kradziez konta
mozecie zamknac mam swoje konto

Ok zamykam.
Jak ktoś będzie chciał coś dodać to niech otworzy.
~~Pirek

_________________
JoIInT
ZIELONOMI


25 Sie 2011, o 15:34
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 96 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron