Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
 Bohater 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Mar 2011, o 16:33
Posty: 90
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Bohater
Wpadłem na pomysł "BOHATERA"!

Aby się nim stać, należy spełniać poniższe wymagania:

- Twoja postać powinna mieć 70 poziom lub wyższy.

- W plecaku musi się znajdować przedmiot +10.

- Złoto na Twojej postaci musi przekraczać 2,000,000.

- Pet (pies,nietoperz) powinien mieć przynajmniej 40 poziom.Oczywiście jeżeli kiedyś będą z wyższymi levelami pety niż 30 to trzeba będzie nabić 10 leveli petowi żeby móc wykonać zadanie na bohatera.

- Liczba Twojego honoru (wojny gildyjne ) powinna przekraczać 50000 , także to by zachęciło graczy do wymawiania wojen gildyjnych.

- Musisz się znajdować w gildii której prestiż jest wyższy niż 40000.

-Twój staż w gildii musi być 60 dni minimum.

- Jeśli spełnisz wszytkie warunki, musisz zabić bossa: Np: Valdaroga.

Po wykonaniu zadania na Bohatera , przedmiot +10 oraz 2,000,000 zostanie usunięte.

Wykonanie zadania na Bohatera ma dodać dodatkowe punkty do dystrybucji w statystykach które będziesz mógł dodać do Siły,wiedzy,hp itp.

I zrobić dodatkową ikonkę z Bohaterem żeby tam można widzieć ile masz do spełnienia warunków. I oczywiście jeżeli masz spełnione warunki to wyskoczy Aktywuj.

_________________
Image


25 Sie 2011, o 00:04
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 02:54
Posty: 144
Podziękowano: 55 razy
Otrzymanych podziękowań: 113 razy
Post Re: Bohater
Mnie się nawet podoba. Już nie dla tych punktów, ale dla samego tytułu - wyróżnienia niektórych postaci. Oczywiście pomysł do dopracowania i z pewnością nie w czołówce priorytetów, ale ciekawy.

Tylko jak dla mnie kilka absurdalnych wymagań:

Lemorn napisał(a):
- W plecaku musi się znajdować przedmiot +10.


Posiadanie przedmiotu +10 to nie kwestia zaangażowania w grę, ale zwykłego fuksa. Możesz powiedzieć, że trzeba być wytrwałym, próbować, ale i tak sprowadza się to wyłącznie do szczęścia przy ulepszeniu.
To jeśli już trzymać się zasady, że po uzyskaniu statusu bohatera, punkty z przedmiotu przechodzą do dowolnej dytrybucji, to niech każdy sam zadecyduje, o ile punktów walczy - niektórzy zmaksują do +10, innym starczy +7.

Lemorn napisał(a):
- Pet (pies,nietoperz) powinien mieć przynajmniej 40 poziom.Oczywiście jeżeli kiedyś będą z wyższymi levelami pety niż 30 to trzeba będzie nabić 10 leveli petowi żeby móc wykonać zadanie na bohatera.


To z kolei już kwestia nieziemskiej cierpliwości. Ten kudłacz na wilkach potrafi zginąć, więc mając powiedzmy 70lvl, to expienie psa do lvl 40. jest czystym masochizmem.

Reszta warunków jak dla mnie jest do przyjęcia, ew. delikatnych poprawek.


25 Sie 2011, o 01:49
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: Bohater
Jak dla mnie to chyba popatrzyłeś na swoją i zastanawiałeś się, co zrobić z tym sprzętem, kasą, honorem itp. Mnie sam pomysł się nie podoba, gdyż jeszcze bardziej promuje bogatych hlvl, a dość mają przewagi nad resztą.

Poza tym - prestiż jest mega trudno wbić na 20k, co dopiero na 50k. Swoją drogą prestiż ma być podobno wykorzystany w pełnej wersji gildii, a nie wiem czy ktokolwiek go teraz nabija na siłę, raczej coś wpada przy okazji, za modliszkę ostatnio dostałem 1, za zlecenia od Suloga już po 0, fyo i gmo dawno bez prestiżu, mając 18k+. Nie wiem jak jest z honorem, ale chyba nikt nie ma więcej niż 5k u nas, więc próg też nie do pokonania. Staż w gildii też nie ma sensu, polityka i układy się zmieniają, a takie wymagania razem będzie cholernie trudno osiągnąć.

@up - bardzo dużo ludzi ma ogary na 40+, na ogół jak zauważyłeś postacie, które graja z nimi od podobnego poziomu, na 70lv ciężko go zabrać na 30 lv na cokolwiek.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


25 Sie 2011, o 07:47
Profil WWW
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: Bohater
Co do wymagania prestiżu:
Będzie potrzebny w Gildiach, nie dokońca wiem w jakiej formie, ale to może nie wypalić, no i ulepszenie +10, masakra, mój max to +6 po 20 próbach ;)
A co do tego, że nie macie mało prestiżu:
Walki gildyjne! Jak wejdą gildie w pełnej wersji, to będzie się głównie napierdzielać, więc w tedy poleci, a to, że prestiż kończy się z bossów powyżej jego X ilości, to normalna granica.

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


25 Sie 2011, o 10:44
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011, o 20:48
Posty: 1556
Miejscowość: Konin
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 34 razy
Post Re: Bohater
A ja przytoczę system z innego mmorpg który poniekąd nawiązuje do owego "Bohaterstwa".

Gdy gracz osiąga dany max lvl ma możliwość wykonania zadania (oczywiście strasznie trudnego) który cofa jego postać do xx poziomu (nie do 1, ale do dość małego).

Gracz wtedy otrzymuje jakiś tytuł (np. Bohatera) który jasno widoczny jest przy jego nicku i od tej pory otrzymuje np.
    - zamiast 4 punkty statystyk to 5
    - zamiast 2 punkty umiejętności to 3
ALE, otrzymuje 1/2 normalnego doświadczenia zdobywaną przez innych graczy.

_________________
Image

Surowe prawo, lecz prawo.

"Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem."
- Kurt Cobain


25 Sie 2011, o 10:54
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 25 Lip 2011, o 19:42
Posty: 31
Miejscowość: Lubin
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Bohater
Według mnie to zbyt skomplikowane i za mało interesujące. Pomysł niezły ale trzeba do niego duzo udoskonaleń

_________________
Napioor barb, s1


26 Sie 2011, o 12:14
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron