Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8 posty(ów) ] 
 odwolanie 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 26 Kwi 2011, o 15:10
Posty: 28
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post odwolanie
Serwer: S3
Nazwa postaci: Ceran
Czas: 16.16
Opis:
Jak moglem dostac bana za oszustwo jak nie wymienilem sie ani razu a chcialem sie wymienic tak jak inni po przez forum ale nie bylo okazji to nie sluszny ban i odwoluje sie od niego


27 Sie 2011, o 16:21
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2010, o 03:25
Posty: 251
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: Ceol
Post Re: odwolanie
Koleś się nie poddaje :lol:

_________________
dr 120


27 Sie 2011, o 16:58
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: odwolanie
Ceran212 Kiedy dostałeś tego bana?


Lehmar jeśli nie masz nić do powiedzenia w tej sprawie to nic nie pisz takie posty są uznawane za spam i kolejne tego typu wypowiedzi będą odpowiednio nagradzane.


27 Sie 2011, o 17:31
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: odwolanie
Zapodam odpowiedź z innego tematu.

Cytuj:
Witaj,

zacznę od tego, miałeś bana totalnego za oszustwa, zaufałem Ci i zdjąłem Ci bana, po tym fakcie znów zapragnąłeś oszukiwać nie wiem czy spodobało Ci się to, nie ważne, tym razem nie będzie tak miło jak wcześniej. Nie chcemy tutaj graczy, którzy łatwym sposobem chcą się wzbogacić.

Wymieniać w grze można się samymi przedmiotami, jeżeli chcesz coś więcej jest formularz na forum, teraz już za późno, ban został nałożony za całokształt.

Powodzenia w tworzeniu nowego konta i proszę o uczciwy rozwój postaci.


Podsumowując, raz odwołanie było rozpatrzone pozytywnie, lecz natychmiast Ceran próbował sprzedać swoją postać, bynajmniej za złoto w grze. Oprócz tego kilka oszustw, w tym (przyznam, mój błąd) mnie. Niestety, sprawa tak drobnego kalibru że nawet nie składałem skargi, lecz najwyraźniej inni byli bardziej rozsądni :)


29 Sie 2011, o 10:56
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 22 Sie 2011, o 14:24
Posty: 35
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: odwolanie
skoro odwolanie bylo rozpatrzone pozytywnie i ban zostal zdjety, to co w tym zlego ze probowal sprzedac swoja postac za zloto w grze ? jest to legalne, jezeli nowa osoba ma to knto i jest to formalnie kupione z postami na forum w dziale sprzewanie kont, to historia dla nowego gracza ktory kupil to konto powinna byc wyczyszczona i nie brana pod uwage gdy nowy wlasciciel konta popelni jakies wykroczenie.
ja sam kupuje postacie i jak by mi ktos zablokowal postac tylko dlatego ze cos przeskrobalem a by patrzyl na historie dawna konta to by bylo dlamnie smieszne bo ja nie moge odpowiadac za to co poprzedni wlasciciel robil na tej postaci.
ale to moje zdanie na ten temat.
oczywiscie tu odpisuje tylko na poprozedni post dotyczacy tego ze chcial swoje konto sprzedac, po jego odbanowaniu, ja w tym nic zlego nie widze.

_________________
http://imageshack.us/photo/my-images/70 ... 21827.gif/


31 Sie 2011, o 13:20
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 02:38
Posty: 1597
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Post Re: odwolanie
sprzedaż konta nie jest niezgodna z regulaminem, ale nie jest częścią gry. więc wraz z kontem przejmujesz jego historię (konto kupujesz na własną odpowiedzialność, nikt nie każe Ci tego robić).

Co do cytatu do którego się odnosisz - nie znasz całej sytuacji (z resztą jak i ja) ale jeżeli został nałożony ban powtórnie, to nie był on bezcelowy.


31 Sie 2011, o 15:12
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 22 Sie 2011, o 14:24
Posty: 35
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: odwolanie
tak jak najbardziej sie z toba zgadzam, tylko mnie rozśmieszył tekst, typu odbanowali go a ten chcial sprzedac to konto,
ja w tym osobiscie nic zlego nie widze , ze chcial sprzedac konto ktore odbanowano mu.
tylko dlatego odpisalem na post , bo mozna w blad takim zdaniem kogoś wprowadzic.

mam prośbę - nie poruszaj tematów horyzontalnych w tematach dotyczących odwołań - jeśli chcesz coś przedyskutować bo coś budzi Twoje wątpliwości to załóż temat w Karczmie albo w pomysłach/propozycjach - pamiętaj jednak, żeby najpierw sprawdzić, czy coś juz nie było w tym obszarze dyskutowane.
Heavenmaker

_________________
http://imageshack.us/photo/my-images/70 ... 21827.gif/


31 Sie 2011, o 16:02
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: odwolanie
temat zamykam - już ostrzegałem, że nie ma sensu tworzenie kolejnych i autorowi przyznaje ostrzeżenie na forum - jeśli autor chce coś osiągnąć niech kontaktuje się bezpośrednio z GMem, który nałożył karę...


31 Sie 2011, o 18:16
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 101 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron