Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Odwołanie od niesprawiedliwego knebla 
Autor Wiadomość
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Odwołanie od niesprawiedliwego knebla
Darius ja i Heaven jesteśmy GM z innych serwerów, nie jesteśmy zamieszani w wasze rozgrywki serwerowe, oceniamy co widzimy... Jeśli ktoś tu jest zaślepiony to Ty... Było upomnienie żeby skończyć nie zrobiłeś tego efektem jest knebel słuszny, długość ustalona przez moda taka a nie inna jak napisałem nie wiem czym się w tym kierował jak się wypowie to wtedy powiem czy długość odpowiednia czy przesadzona.
Widzisz błędy u nas ale za żadne skarby świata nie jesteś w stanie dostrzec ich u siebie...

_________________
Image
Image


28 Sie 2011, o 18:06
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2010, o 11:03
Posty: 904
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: LaFuria
Post Re: Odwołanie od niesprawiedliwego knebla
levelup napisał(a):

I znowu dostane ignore od lorda ? :lol:

Knebel jest w 0 % słuszny :)



Boże, Level weź w końcu dorośnij. Po co ja mam z Tobą prowadzić dysusje, która nie ma sensu jak do Ciebie nic nie dociera i wciąż upierasz się przy swoim.
Odnośnie określenia "prymitywny" to konsultowałem to z SamoZuoo i on również uważa je za obraźliwe.

Darius wg mojej osobistej oceny knebel jest jak najbardziej zasłuzony, choć może faktycznie za długi. Pytanie dlaczego go dostałeś? Ponieważ codziennie podburzasz ludzi na czacie, naskakujesz na modów...

_________________
------------------------------------------------------------------------------
Image


Ostatnio edytowany przez LordOfFist, 28 Sie 2011, o 18:09, edytowano w sumie 1 raz



28 Sie 2011, o 18:07
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sie 2010, o 21:51
Posty: 274
Miejscowość: Sochaczew
Podziękowano: 55 razy
Otrzymanych podziękowań: 88 razy
Nick w grze: MamBanaNieGram
Post Re: Odwołanie od niesprawiedliwego knebla
mist a moze powod za co odebrali mu testera ?

i co z tego ze ma 20 knebli ? ja mam ich ze 100 głownie za głupoty ... czy to cos zmienia ?

Edit :
tobson napisał(a):
levelup napisał(a):

I znowu dostane ignore od lorda ? :lol:

Knebel jest w 0 % słuszny :)



Boże, Level weź w końcu dorośnij. Po co ja mam z Tobą prowadzić dysusje, tóra nie ma sensu jak do Ciebie nic nie dociera i wciąż upierasz się przy swoim.
Odnośnie określenia "prymitywny" to konsultowałem to z SamoZuoo i on również uważa je za obraźliwe.



to ze 2 osoby tak uważają to wiele wyjasnia ! nic dodac nic ująć ... no chyba ze jestescie Bogami bo odnosze takie wrażenie ... JA konsultowalem to z ok 20 osobami tylko ty uwazales to za obraze ale zostawmy juz to

1 knebel , fakt moze i byl sluszny o.O ale 2 gdy odpowiadalem na pytanie nikogo nie obrażając ...


Ps. To nie jest dyskusja o nas :]


Ostatnio edytowany przez levelup, 28 Sie 2011, o 18:13, edytowano w sumie 1 raz



28 Sie 2011, o 18:08
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Odwołanie od niesprawiedliwego knebla
levelup napisał(a):
mist a moze powod za co odebrali mu testera ?

i co z tego ze ma 20 knebli ? ja mam ich ze 100 głownie za głupoty ... czy to cos zmienia ?


no widzisz, tym się różnimy od Dariusa, że wewnętrzne sprawy staramy się zachować w swoim gronie - Darius tego nie szanował i nadal nie szanuje, w dodatku oskarża o kłamstwa, manipulacje itp. niech zacznie grać zamiast tyle gadać bez sensu, bo robi więcej szkody niż pożytku...


28 Sie 2011, o 18:15
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2010, o 11:03
Posty: 904
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: LaFuria
Post Re: Odwołanie od niesprawiedliwego knebla
Level ale Ty sam nie wiesz co piszesz. Wyskakujesz po raz kolejny z "prymitywnym" a teraz mówisz że nie o tym jest temat.

Na czacie piszesz, że knebel za link z np imageshack jest niesłuszny a na forum potwierdzasz nasze argumenty tj aby pierw wstawić na forum a dopiero później wkleić to na czat...

_________________
------------------------------------------------------------------------------
Image


28 Sie 2011, o 18:15
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2010, o 23:06
Posty: 371
Miejscowość: Tam za szafą
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: Odwołanie od niesprawiedliwego knebla
Tobson nadskakuje bardziej od czasu kiedy niesprawiedliwie zabrano mi testera/inżyniera a na inżynierze chce dokończyć pisanie projektów podklas.

Co się działo przez tamte 2 minuty? Chcialem przed chwila wrzucić ale zauważyłem że już usunąłem, ale tutaj jest http://img856.imageshack.us/img856/2079/knebelr.png . Gdzie fist kpi ze mnie.

Swoimi wypowiedziami potwierdzacie że karacie mnie tylko dlatego że jestem wam przeciwny? I za nic sie nie przyznajecie do żadnych błędów?


28 Sie 2011, o 18:18
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sie 2010, o 21:51
Posty: 274
Miejscowość: Sochaczew
Podziękowano: 55 razy
Otrzymanych podziękowań: 88 razy
Nick w grze: MamBanaNieGram
Post Re: Odwołanie od niesprawiedliwego knebla
tobson napisał(a):
Level ale Ty sam nie wiesz co piszesz. Wyskakujesz po raz kolejny z "prymitywnym" a teraz mówisz że nie o tym jest temat.

Na czacie piszesz, że knebel za link z np imageshack jest niesłuszny a na forum potwierdzasz nasze argumenty tj aby pierw wstawić na forum a dopiero później wkleić to na czat...

a wiec pozwalasz nam tak robic ? zeby nie bylo potem ze znowu napisales glupote niechcacy , ojj ja nic nie wiedzialem przykro mi ...
skoro wolno to tak bede robic , a potem znowu bedziecie mieli pretensje ...


28 Sie 2011, o 18:19
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2010, o 13:53
Posty: 709
Podziękowano: 42 razy
Otrzymanych podziękowań: 46 razy
Post Re: Odwołanie od niesprawiedliwego knebla
Czy musi być powód do odebrania testera ? Czy na tym świat się kończy ? Nie chce kogoś w mojej ekipie to go wywalam, nie widzę tutaj skomplikowanej logiki. Ekipa ma sie trzymać razem i dobrze czuć sie w tym towarzystwie. Skoro Darius nie potrafił sie dostosować to poleciał takie jest moje zdanie. Co do historii knebli: Wpuścił byś pedofila do przedszkola czy dał byś mu nadzór Policyjny po odbyciu kary ? Nie porównuje tutaj Dariusa do takiej osoby.. ale myślę ze taki przykład jako osoby bez czystego konta bardziej rzuca sie w oczy. Osoba łamiąca często regulamin jest surowiej przeze mnie traktowana w wykroczeniach. Dlaczego ? Bo robi to z pełną świadomością że czeka go kara i chce z siebie zrobić kozła ofiarnego. Co do "jakości knebli" to odpowiem tak: ukradnę lizaka - niska szkodliwość społeczna... ukradnę 1000 lizaków czyli 1000 pierdół to za to już pójdę siedzieć :)

_________________
Ogonek i ryjek są moim orężem, prawdą, rozumem zło przezwyciężę dzięki mocy planety KWiiik! - Super Świnka

S1 Mist
S2 Mistt


28 Sie 2011, o 18:22
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2010, o 11:03
Posty: 904
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: LaFuria
Post Re: Odwołanie od niesprawiedliwego knebla
Ja nie mam nic do pozwalanie bo od tego jest regulamin...i czytaj ze zrozumieniem. Napisałem, że jak chcecie wstawić link z imageshack bądź czegoś innego najpierw wklejcie to na forum a później na czat w grze. W grze się o to kłóciłeś a na forum potwierdziłeś to o czym pisałem...

_________________
------------------------------------------------------------------------------
Image


28 Sie 2011, o 18:24
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Odwołanie od niesprawiedliwego knebla
Dodam tylko od siebie, ze ostatni komentarz Lorda byl faktycznie niestosowny, ale on zostal o tym upomniany, natomiast wasze nieustanne kpiny i czeste przyrownywanie moderatorow do osob bioracych udzial w zbrodniach wojennych (fakt, tym razem tego nie widzialam, ale oczerniacie i obrazacie moderatorow nagminnie) sa po prostu karygodne.

Ok, wykorzystam prawo, ze jako GM nie musze dyskutowac w nieskonczonosc i mam ostateczne slowo w takich kwestiach , wiec skoro decyzja reszty czlonkow ekipy jest jednomyslna knebel zostaje, a odwolanie zostaje odrzucone. Dziekuje i zycze milej gry , bez kolejnych zwad :)


28 Sie 2011, o 18:27
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 228 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron