Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
 Petycja o odwołanie Moderatora LordOfFist 
Autor Wiadomość
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Petycja o odwołanie Moderatora LordOfFist
Nie wiem kto usunal ankiete, ale bylo 17-4 dla was :)
Ja nawet nie umiem usuwac ani dodawac ankiety ^^ ale za to masz doskonaly przyklad jak mozna kogos oczernic i probowac osmieszyc nie znajac wszystkich faktow. Gratuluje poczucia sprawiedliwosci, jak o taka walczysz, to ja predzej odejde, niz sie na to zgodze ^^


28 Sie 2011, o 19:36
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2010, o 23:06
Posty: 371
Miejscowość: Tam za szafą
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: Petycja o odwołanie Moderatora LordOfFist
A więc to zrobił fist, kolejny powód by wywalić go
[Fist ma range testerana forum, a wiec nie moze nawet edytowac cudzych postow, ale kolejny sprawiedliwy osad, gratuluje :) - Mysth]

Nie obchodzi mnie kto kim jest, może być nawet świętym mikołajem. Taka oszukańcza praktyka wskazywała na niego, cofam to co powiedziałem ponieważ tej manipulacji dokonal heven


Ostatnio edytowany przez DariusVortex, 28 Sie 2011, o 20:05, edytowano w sumie 1 raz



28 Sie 2011, o 19:40
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2011, o 16:08
Posty: 170
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 36 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Petycja o odwołanie Moderatora LordOfFist
Przez Ciebie lord dostałem niesłusznego knebla na 24h, tez kneblowałeś mnie pouczałeś, ale stałeś na strazy taernu, i dawales sluszne kneble - dlatego od głosowania się wstrzymam :roll:

_________________
08.2010 START GRY

SERWER 1


28 Sie 2011, o 19:42
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sie 2011, o 15:07
Posty: 324
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: Petycja o odwołanie Moderatora LordOfFist
Heavenmaker to on wykasował ankietę,przeczytaj 1 post to zobaczysz.


28 Sie 2011, o 19:42
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Petycja o odwołanie Moderatora LordOfFist
oj Darius, jesteś wspaniałym demagogiem i populistą - łapiesz za słówka, manipulujesz i wyciągasz spaczone wnioski, przez Ciebie cierpią inni gracze, którzy mają w głębokim poważaniu Twoją pseudo krucjatę i najzwyczajniej przeszkadzasz im w grze... o tym, że to Ty masz jakiś problem świadczy to, że dyskretnie upominano Cie, żebyś swoje wątpliwości podnosił tam gdzie jest do tego miejsce i robił to w sposób kulturalny - nie zachowałeś ani jednego, ani drugiego... do tego nadal judzisz, oskarżasz i pomawiasz, to się kiedyś skończy i to oby jak najszybciej...

ankieta została usunięta przeze mnie - wyjaśniłem czemu to zrobiłem i zrobię tak z każdą kolejną tego typu, bez znaczenia kogo będzie ona dotyczyć...


28 Sie 2011, o 19:43
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2010, o 11:03
Posty: 904
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: LaFuria
Post Re: Petycja o odwołanie Moderatora LordOfFist
DariusVortex napisał(a):
A więc to zrobił fist, kolejny powód by wywalić go



Twoim zdaniem usunałem ankiete? Pomyśl zanim zaczniesz rzucać kolejne, bezpodstawne oskarżenia

@ Heven:

Nie kasuj ankiety jak możesz - moja prośba do Ciebie

przepraszam, ale nie ma znaczenia kogo to dotyczy - to nie jest rola graczy, żeby robić plebiscyty tego typu - każdemu coś takiego skasuję
Heavenmaker

_________________
------------------------------------------------------------------------------
Image


28 Sie 2011, o 19:44
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Petycja o odwołanie Moderatora LordOfFist
Darius pięknie ale fałszywie zacytowałeś posta Mystherii kolejny powód żeby nie wierzyć w Twoje słowa... Oskarżasz wszystkich o niesprawiedliwość, kasowanie postów i ich edycję mającą na celu usunięcie niewygodnych wpisów a sam fałszujesz cytat... Gratuluję :)

_________________
Image
Image


28 Sie 2011, o 19:50
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sie 2011, o 15:07
Posty: 324
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: Petycja o odwołanie Moderatora LordOfFist
Dlaczego nie może być taka ankieta?Łamie to w jakiś sposób regulamin,bo jak nie to jej nie usuwaj bo postępujesz bezsensu.


28 Sie 2011, o 19:50

Podziękowali: Prypiat (28 Sie 2011, o 19:58)
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2010, o 23:06
Posty: 371
Miejscowość: Tam za szafą
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: Petycja o odwołanie Moderatora LordOfFist
Skoro przyznał się heven to cofam tamto. Od bardzo dawna uważam że heven jest najgorszym z waszej ekipy, i to nie ze względu na to że jesteś ślepy czy ze względu to że prawie nigdy nie masz racji ale z osobistych powodów, bo poprostu poznałem cię na tyle że cię nie lubie. Dziękuję za oba komplementy, poprostu tak jest dlatego że należę do tych którzy na ulicy nie potrafią przejść obojętnie gdy dzieje się krzywda. Przez wasze działania cierpią gracze. Jesteście bezkarni a sami sobie kary nie dacie ponieważ jesteście zaślepieni - błędne koło.

Nazgul prosze nie gadaj głupot, oskarżam jedynie tych którzy są niesprawiedliwi lub byli zbyt tchórzliwi by się przyznać do błędów. Dlatego uważam że wzorem wśród moderatorów powinni być Timentin albo ZłyLas. A tacy jak bubel czy heven powinni odejść

Ankieta nie może być taka ponieważ ich zdaniem nie liczy się zdanie graczy, co na każdym kroku już udowodnili

znowu manipulujesz - od początku był wpis o tym, że ja usuwam ankietę i tu nie ma sie do czego przyznawać - jak zaczynasz dyskusję to uważnie czytaj całość a nie tylko to co Ci pasuje
Heavenmaker


28 Sie 2011, o 19:53
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Petycja o odwołanie Moderatora LordOfFist
nie może być dlatego że to nie jest Twoja rola - nie Ty powołałeś moda i nie Ty będziesz robił plebiscyt o jego odwołaniu - możesz pisac na forum skargi, możesz o tym dyskutować ale głosowań tu robić nie będziesz bo one nic nie wnoszą i są nie na miejscu

jak będzie więcej nie to będziecie krzyczeć żeby odwołać, jak będzie więcej tak to powiecie, że Modzi głosowali - bzdura i głupota - nie zgodze się na to i do tego nie dopuszczę


28 Sie 2011, o 19:54
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 211 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron