Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
 Petycja o odwołanie Moderatora LordOfFist 
Autor Wiadomość
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Petycja o odwołanie Moderatora LordOfFist
Darius a jak się to ma do tego o czym napisałem dalej czyli że celowo sfałszowałeś cytat posta Mystherii? Możesz powiedzieć dlaczego to zrobiłeś? Ty taki szczery, uczciwy gracz uciekasz się do takiego zagrania...

_________________
Image
Image


28 Sie 2011, o 19:57
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2010, o 23:06
Posty: 371
Miejscowość: Tam za szafą
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: Petycja o odwołanie Moderatora LordOfFist
Heavenmaker napisał(a):
możesz pisac na forum skargi(które usuniemy jeśli będą udowadniać wine moda), możesz o tym dyskutować (najwyżej dostaniesz ostrzeżenie, a potem bedziesz dostawal kneble za nic w grze)ale głosowań tu robić nie będziesz bo ja tak mówie

jak będzie więcej nie to będziecie krzyczeć żeby odwołać, jak będzie więcej tak to powiecie, że Modzi głosowali - bzdura i głupota - nie zgodze się na to i do tego nie dopuszczę


Modzi będą głosować dopiero jak będą potrzebować kozła ofiarnego albo gdy będzie skandal.

To nie jest żadne fałszowanie, poprostu wyjaśniam co dana osoba powinna napisać żeby było wiarygodne, to co zmieniłem zaznaczyłem na czerwono


Ostatnio edytowany przez DariusVortex, 28 Sie 2011, o 20:00, edytowano w sumie 1 raz



28 Sie 2011, o 19:59
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sie 2011, o 15:07
Posty: 324
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: Petycja o odwołanie Moderatora LordOfFist
Przecież zmieniłem ankietę i było czy jest dobrym moderatorem czy nie.Co w tym złego?Urządzasz sobie wolna amerykankę i kasujesz to co Ci jest nie na rękę.


28 Sie 2011, o 19:59
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 28 Sie 2011, o 19:43
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Petycja o odwołanie Moderatora LordOfFist
on jest bardzo pomocny pomaga graczom tak jak może .Jestem za tym alby został


28 Sie 2011, o 20:01
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 9 Lis 2010, o 19:18
Posty: 22
Miejscowość: Kraków
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Petycja o odwołanie Moderatora LordOfFist
Tez jestem za tym aby zostal :)


28 Sie 2011, o 20:02
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Petycja o odwołanie Moderatora LordOfFist
Darius cytatu się nie zmienia i po 2 nie widzę tam adnotacji że czerwony kolor oznacza Twoje słowa... dopiero po zwróceniu uwagi dorobiłeś wymówkę do tego... Nie widzę dalszego sensu dyskusji z Tobą skoro tak postępujesz.

_________________
Image
Image


28 Sie 2011, o 20:04
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 25 Lip 2011, o 19:42
Posty: 31
Miejscowość: Lubin
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Petycja o odwołanie Moderatora LordOfFist
Nie. Po prostu NIE. Lord nie zasłużył na pozbawienie go funkcjii moda. Jestem na nie ale jeśliwiększość będzie na tak proponuję dać mu szansę.

_________________
Napioor barb, s1


28 Sie 2011, o 20:05
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2010, o 23:06
Posty: 371
Miejscowość: Tam za szafą
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: Petycja o odwołanie Moderatora LordOfFist
Nazgull napisał(a):
Darius cytatu się nie zmienia i po 2 nie widzę tam adnotacji że czerwony kolor oznacza Twoje słowa... dopiero po zwróceniu uwagi dorobiłeś wymówkę do tego... Nie widzę dalszego sensu dyskusji z Tobą skoro tak postępujesz.


Przyznaje racje, macie monopol na manipulacje wiec dalej usuwajcie posty, zamykajcie i przenoście tematy, byleby by wasza święta osoba nie doznała żadnej krzywdy z naszych brudnych i cuchnących gnojem rąk


28 Sie 2011, o 20:07
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 9 Lis 2010, o 19:18
Posty: 22
Miejscowość: Kraków
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Petycja o odwołanie Moderatora LordOfFist
Darius, co ci modzi/gmowie zrobili ze od kilku dni sie tak rzucasz? :p


28 Sie 2011, o 20:12
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2010, o 23:06
Posty: 371
Miejscowość: Tam za szafą
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: Petycja o odwołanie Moderatora LordOfFist
Widzisz dawno dawno temu przed przerwą ok pół roku broniłem graczy kiedy tylko dostali niesprawiedliwego knebla. Po dyskusji którą rozpoczął Grubyy stałem się ich wrogiem głównie dlatego że nie zgadzałem się z nimi że są święci i że każda ich decyzja jest dobra (tez bo broniłem Arbusa i Grubego). Od tamtego czasu na każdym kroku dostaje kneble, np za słowo leszcz, albo noob, nawet jeśli nie było w tym złośliwości. Do tego na forum dostałem kilka ostrzeżeń za bzdury, w tym za zgłoszenie na moderatora. (pamiętajcie nie wolno zgłaszać nic na moderatorów, tylko sobie problemów narobicie i nic nie zdziałacie, a oni zmanipulują na forum jak tylko chcą) Po wrzuceniu na forum zgłoszenia naruszenia przez moda wywołała się krótka dyskusja w której za to że "od dawna balansuje na granicy dobrego smaku" (dobry smak to zgadzanie się z moderatorem, nie zgadzanie się to zły) za co cofnięto mi testera/inżyniera. To jest oczywiście żadna kara dla mnie ale dla gry, bo przez ten czas mialem naprawde mase wolnego czasu i chciałem popisać kilka projektów. Teraz jest apogeum bo dostałem nieuczciwy knebel 1440 poparty jednomyślnie ponieważ są stronniczy i mnie nie lubią. Dlatego będę dalej podburzał, kpił i wyśmiewał. Chociaż byłem gotów za powrót do testera/inżyniera dać sobie spokój w tej walce z wiatrakami i przestać na nich najeżdżać czekając aż oni się zmienią albo ich zamienią :)


28 Sie 2011, o 20:23
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 240 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron