Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
 Petycja o odwołanie Moderatora LordOfFist 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sty 2011, o 14:07
Posty: 85
Miejscowość: Krk
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Petycja o odwołanie Moderatora LordOfFist
Jak dla mnie jest ok, nie mam nic do zarzucenia.


28 Sie 2011, o 20:26
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Petycja o odwołanie Moderatora LordOfFist
Darius, to co robisz m.in. z moimi postami edytując cytaty niestety wystawia Ci laurkę - gdzieś napisałeś, że prowadzisz badania, nie wiem gdzie, ale dziwnych zwyczajów Cie tam uczą, na uczelni którą ja kończyłem za taki numer prace by wyrzucili przez okno zaraz za studentem...

prosisz się o to, żeby zacząć po prostu robić swoje i nie tłumaczyć Ci swoich racji bo tak zaślepia Cie złość, że tracisz kontakt z rzeczywistością - kreujesz sobie wrogów i bezlitośnie ich zwalczasz... zaczynam się o Ciebie poważnie martwić

DariusVortex napisał(a):
Dlatego będę dalej podburzał, kpił i wyśmiewał.

dlatego będziesz dalej karany a kary będą coraz dłuższe bo to już recydywa i celowe działanie...
DariusVortex napisał(a):
Chociaż byłem gotów za powrót do testera/inżyniera dać sobie spokój w tej walce z wiatrakami i przestać na nich najeżdżać czekając aż oni się zmienią albo ich zamienią :)

a to niestety kompletnie dezawuuje Ciebie to to co robisz, bo z tego widać, że po prostu szlag Cie trafia bo Ci zabawki zabrano...


28 Sie 2011, o 20:40
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2010, o 23:06
Posty: 371
Miejscowość: Tam za szafą
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: Petycja o odwołanie Moderatora LordOfFist
Nazywanie mnie bezlitosnym człowiekiem robiącym plagiaty to przesada :) Jeśli chodzi o badania to nigdy w życiu żadnej pracy nie przepisywałem kropka w kropke, w naukach ścisłych mamy znacznie większe pole manewru (więcej książek, publikacji, istnieje możliwość stworzenia czegoś samemu co w przypadku nauk humanistycznych jest praktycznie niemożliwe). Poprostu czuje się niesprawiedliwie potraktowany, i staje w obronie innych pokrzywdzonych. Jeśli to widzisz inaczej trudno, stoimy po przeciwnych stronach barykady, a żeby w czymś wygrać trzeba być zdeterminowanym.

Sam jesteś zabawka, będziesz dalej karać niesprawiedliwie to twój problem, nienawiść cie niszczy od środka :) To że chce coś zrobić to wiem, grzech, macie przecież wyłączność i jedyne słuszne spojrzenie


28 Sie 2011, o 20:45
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Petycja o odwołanie Moderatora LordOfFist
DariusVortex napisał(a):
Nazywanie mnie bezlitosnym człowiekiem robiącym plagiaty to przesada :)

manipulacja

DariusVortex napisał(a):
Jeśli chodzi o badania to nigdy w życiu żadnej pracy nie przepisywałem kropka w kropke, w naukach ścisłych mamy znacznie większe pole manewru[...]

plagiat to coś więcej niż przepisywanie kropka w kropkę

DariusVortex napisał(a):
[...] stoimy po przeciwnych stronach barykady, a żeby w czymś wygrać trzeba być zdeterminowanym.

rób tak dalej to szybko stracisz dostęp do 'mediów'

DariusVortex napisał(a):
Sam jesteś zabawka, będziesz dalej karać niesprawiedliwie to twój problem, nienawiść cie niszczy od środka :)

nigdzie nie napisałem, że jesteś zabawką, na podstawie tego co i jak piszesz, mogę jedynie w kontekście zabawek napisać, że pewnie te co miałeś w dzieciństwie były ciężkie...


28 Sie 2011, o 20:54
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2010, o 23:06
Posty: 371
Miejscowość: Tam za szafą
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: Petycja o odwołanie Moderatora LordOfFist
Dwa posty wyżej mnie sprowokowałeś, wszystkie 4 posty od końca są spamem to primo. Secundo powiedzenie "sam jesteś zabawka" było zaprzeczeniem że funkcja którą sprawowałem na forum była dla mnie zabawką. Sprawowałem ją z całą powagą i wiele wniosłem. Może dla ciebie twoja funkcja jest zabawką ^^

Terco za grożenie, że mi odbierzesz media, spam, prowokacje oraz powoływanie się na moje dzieciństwo którego nie znasz powinieneś sobie ostrzeżenie wlepić. Bo mi pewnie byś wlepił

primo jeśli spamuję to i Ty to robisz - wypowiadam się w temacie który Ty zacząłeś i ciągniesz - nie miej żalu, że staram się do Ciebie dotrzeć, bo ja w ludziach zawsze widzę dobro i staram się do niego dotrzeć...
secundo nie ja Ci zabiorę media - sam je sobie zabierasz łapiąc kolejne kneble i ostrzeżenia
terzo a propos dzieciństwa - robię dokładnie to co Ty - bawisz się w psychoanalizę to odpowiadam Ci w sposób, który może zrozumiesz
Heavenmaker


28 Sie 2011, o 20:59
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sie 2010, o 21:51
Posty: 274
Miejscowość: Sochaczew
Podziękowano: 55 razy
Otrzymanych podziękowań: 88 razy
Nick w grze: MamBanaNieGram
Post Re: Petycja o odwołanie Moderatora LordOfFist
to nie jest temat o dariusie ani heavenie ani nawet o mnie ( chociaz bym chcial ^^ )

Nie róbcie offtopu :) zbędne posty przydalo by sie usunąc , ale wy i tak pewnie wolicie dawać kneble :D

Edit: przeczytalem caly temat od początku ... Powiedz mi szczerze , gdyby było 3 na tak 40 na nie też byś usunął ankiete ? Nie odpisuj znam odpowiedz ;]

usunę każdą taką ankietę - do tej nawet nie zajrzałem jakie są wyniki, bo mnie to nie interesuje
Heavenmaker


28 Sie 2011, o 22:09
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011, o 20:48
Posty: 1556
Miejscowość: Konin
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 34 razy
Post Re: Petycja o odwołanie Moderatora LordOfFist
Zeszliście z tematu jak jasna cholera. Kolejny offtop i polecą warny abo i gorzej.


@topic
Rzeczywiście... Wynik ankiety doszedł aż do 17 (4 tyś użytkowników i 17 głosów!!) głosów to rzeczywiście mocny argument, żeby zdjąć z funkcji dryga. W końcu pewnej grupce osób może nie podobać się to co robi...

Ludzie, posłuchajcie siebie, spójrzcie wpierw w lustro zanim zaczniecie wydawać jakiekolwiek osądy!

CENTRUM WSZECHŚWIATA NIE ZNAJDUJE SIĘ NA CZUBKU WASZEJ GŁOWY!!
A co za tym idzie wasze zdanie nie jest tym jedynym najlepszym, najtrafniejszym, najmądrzejszym i tym z którym każdy bez precedensu ma obowiązek się zgadzać, chwalić i wielbić. Wasz światopogląd nie jest jedynym najlepszym spojrzeniem na ten świat. Jest jednym z wielu dobrych czy gorszych poglądów.

Tak na prawdę świat w całości składa się tylko z punktu widzenia.
To co dla jednej osoby jest dobre dla innej może być ostatnim świństwem, i odwrotnie.
Nie bawcie się w despotów i nie urządzajcie samosądów.
Siłą argumentu, a nie argumentem siły zmieniać ten świat, nie inaczej.

I najważniejsze. Podejmując jakikolwiek temat, wygłaszając jakiekolwiek wielkie mowy, podejmując jakiekolwiek wyroki, dzieląc opinie czy poglądy pamiętajcie...
Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego.

_________________
Image

Surowe prawo, lecz prawo.

"Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem."
- Kurt Cobain


28 Sie 2011, o 22:57
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Petycja o odwołanie Moderatora LordOfFist
Wszyscy gracze poza założycielem tematu oraz frontem zwalczania modów (levelup + Darius) jacy się tu wypowiedzieli poparli Lorda. Nie daje wam to do myślenia?

Dodatkowo temat jest totalnie nie zjadliwy. Przytaczane argumenty są bezsensowne lub są manipulacją (np. rzekome wielokrotne upomienia dla Lorda), 90% postów to do niczego nie prowadzące kłótnie lub offtop. Nie znudziło wam się zakładanie takich tematów.

Jeszcze ani razu nie widziałem słusznego zgłoszenia na Lorda. 2 osoby się na niego uwzieły - Darius i Levelup. Nakręcili wiecej graczy przeciwko niemu i teraz nie dajecie mu żyć. Znajdzcie sobie jakieś ciekawsze zajęcie niż dręczenie moderatora.


29 Sie 2011, o 00:41
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: Petycja o odwołanie Moderatora LordOfFist
Stracilem watek tematu na ktorejs stronie...
Wiec odpowiem na pierwszy post.
Informacja ta jest jak najbardziej prawdziwa. Nieprawdziwa byla ta, ktora ma gdzies SZELEST i ktora bronil sie po moim kneblu. Lord tutaj ma racje, tylko te linki sa dozwolone.
Proponuje poczekac na nowy regulamin oraz filtr linkow, w tedy wszystko sie okaze. Co wolno, a czego nie.


Ach, zapomnialbym. Za kolejne posty(nie tematy) ktore beda offtopem w chociazby tego rodzaju tematch bede przynawal warny - Niezaleznie od rangi. I nie za calosc, od kazdego posta jeden warn ;)
A do posta autora: To zdanie to prawda, temat zamykam, 5 stron powinno wam juz starczyc.

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


29 Sie 2011, o 00:46
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 242 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron