Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 10 posty(ów) ] 
 Mistrz 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 28 Sie 2011, o 22:05
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Mistrz
Mam nową propozycje chodzi o wprowadzenie mistrza. Mistrzem mógłby zostać każdy gracz po osiągnięciu np 40 może 50lvla. Mistrz pomagałby niskim lvlom zapoznać się z taern i pomógłby wbić np 30lvl (aby być uczniem nie można mieć większego lvl niż 5). Za pomoc gracz otrzymałby np 5ptk statystyk 0.5mln złota i 1 ptk mistrza (te ptk mogłyby być walutą w podklasach np. by zrobić skil na 1-4 potrzeba ptk umiejętności a od 4-7 wymaga kolejno 1,2,3 ptk mistrza). Każdy gracz mógłby mieć max po 10uczniów. Uczeń znika po otrzymaniu 30lvla bądź jeśli jest afk np przez 14-30dni.

Plusy
- Zwiększenie pomocy dużych lvli dla słabszych nowicjuszów
- Lekkie utrudnienie gry z zasadą aby być silnym trzeba wspierać słabszych (to o podklasach)
- Urozmaicenie nie tylko exp i exp
- Powiększenie grona znajomych
- Jak ktoś znajdzie więcej plusów niech pisze :]

Minusy
- Duzzzzoooo zabawy z tym
- Trudne do zrealizowania
- Pewnie jest tego więcej ale tyle mi wpadło do głowy xD


28 Sie 2011, o 23:38
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: Mistrz
Chyba za bardzo się rozpędziłeś. Pomagać możesz za darmo komu chcesz, dla satysfakcji. Graczy powyżej 40-50lv jest mnóstwo. Zapoznać się mogą na forum, są poradniki, jest wiki, jest czat. Dodatkowe bonusy za pomoc to przesada. Nie określiłeś dokładnie co to znaczy pomoc - raz pomóc zrobić etap Q? Czy levelować kogoś 5-30?

Dla mnie wielki bezsens.

@down - mam inny nick - Szymdaro. Poza tym krytykuję i/lub popieram pomysły według swojej oceny, od tego chyba jest forum. O to chodzi żebym pisał (a mam takie prawo) co myślę, komuś się to podoba, komuś nie. Nie napiszę przecież tego co Ty sądzisz o pomyśle :O

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


Ostatnio edytowany przez Szymdaro 29 Sie 2011, o 10:22, edytowano w sumie 2 razy



29 Sie 2011, o 00:07
Profil WWW
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sie 2011, o 11:14
Posty: 77
Miejscowość: Tarnów
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Post Re: Mistrz
A ja Jestem na Tak, nawet dobry pomysł , juz by moze bylo mniej Spamu na czatach Gdzie jest to gdzie tamto, a gdzie moge znajść itp,,, Czy ktos pomoRZe

do zrealizowania mysle ze trudne, kazdy pomysl teraz o zrealizowanie, bo są zjeci czym innym, sami nie widza czym :D gildiami czy podklasami



Szymadro, nie wiem dlaczego, ale dl mnie jestes Pionkiem, Nie lubie twoich postów , zawsze ZAWSZE jestes Kurna na Nie, ze wszysstkim na nie bo Ci to nie pasuje, bo to, bo tego TY nie chcesz itp, ogarnij


29 Sie 2011, o 10:17
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Maj 2011, o 18:35
Posty: 1643
Miejscowość: RZE
Podziękowano: 302 razy
Otrzymanych podziękowań: 400 razy
Nick w grze: Buszcik
Post Re: Mistrz
Jak pomoc to tylko bezinteresowna,albo żadna.
Jestem na NIE
Cytuj:
Szymadro, nie wiem dlaczego, ale dl mnie jestes Pionkiem, Nie lubie twoich postów , zawsze ZAWSZE jestes Kurna na Nie, ze wszysstkim na nie bo Ci to nie pasuje, bo to, bo tego TY nie chcesz itp, ogarnij

Nawet nick'u nie potrafisz przepisać -_-
Ty jesteś na tak to on już nie może być na nie?
Każdy ma swoje zdanie i nie oceniaj zdania innych.

_________________
Image
Buszcik - BuszcikMag - BuszVd s2 -- Busio s0


29 Sie 2011, o 10:20
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Mistrz
Dlatego przestałem się wypowiadać na większość idiotycznych tematów. W taern gra sporo ludzi, potem ktoś przychodzi na forum, rejestruje się, daje bzdurny pomysł i jeśli się sprzeciwisz, natychmiast uznają cie za zatwardziałego tradycjonalistę, co nie zgodzi się nawet na genialną myśl. Jak mam się zgodzić ze bzdurą, jaką nowi serwują codziennie? Nie znając gry, proponują coś co by ją złamało.

Pomoc? Jakby to wyglądało? Osobiście bym zapraszał znajomych i dostawał za każdego pół miliona i kilka pkt. statystyk + jakieś punkty mistrza. Jeśli byłoby mi tego mało, sam zrobiłbym podrzędne konta i nabił 30 lvl (przy odpowiedniej wprawie, mniej niż tydzień roboty). Mając nieuszk. rary i przerzucając je na postacie, byłaby to niemal przyjemność.

Po drugie... miałbym zniżyć się do pomocy ludziom, którzy nawet nie potrafią pisać? Nie chcę pomagać tym, których osobiście uważam za podrzędny gatunek homo sapiens, który może za kilkanaście lat zmądrzeje. Jak ktoś mnie ładnie poprosi, to z chęcią... ale na siłę szukać chętnych, by zyskać coś, czego nie mogę dostać inaczej? Nigdy.

Naucz się rozróżniać konstruktywną krytykę od oblewania błotem każdego, kto napisze pomysł. Po stukroć wolę Szymdaro, niż kogoś, kto nie potrafi napisać zdania bez błędu. Nie mówiąc już o logice.

Pionek... nie wiedziałem że jesteś twórcą gry i głównym administratorem. Gdzie Twój kolorek? Może jeszcze stwierdzisz, że to noob konto Bubelage? Ehh...
Edit: uff, udało mi się napisać bez wyzwisk, chociaż miałem straszliwą ochotę. Cóż, pozostaje mi zostać męczennikiem wśród tego oceanu głupoty :)


29 Sie 2011, o 10:27
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Cze 2011, o 21:09
Posty: 31
Miejscowość: Kraków
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Re: Mistrz
Bubel napisał(a):
A ja Jestem na Tak, nawet dobry pomysł , juz by moze bylo mniej Spamu na czatach Gdzie jest to gdzie tamto, a gdzie moge znajść itp,,, Czy ktos pomoRZe

Ale to nie jest spam :) Do tego właśnie służy "kurczak", żeby zadawać pytania i prosić o pomoc, wskazówki... Nie trzeba czytać tego czatu, szczególnie jeśli prośby o pomoc graczy z mniejszym stażem uważa się za spam ;)

A pomysł ogólnie ciekawy, aczkolwiek zbędny... Kto chce to pomaga, nie trzeba mieć tytułu Mistrza :).

_________________
[s3] Zafi - druid (retired)


29 Sie 2011, o 10:51
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: Mistrz
A ja skomentuje Twoje plusy...

Cytuj:
Plusy
- Zwiększenie pomocy dużych lvli dla słabszych nowicjuszów
Nie przesadzajmy, 60 lvl już dawno nie pamięta co się robiło na 10. A gra nie polega na: Mam kolege kox'a to robie wszystko znim. Lepiej jest znaleźć kilka osob i iśc w 5tke.
- Lekkie utrudnienie gry z zasadą aby być silnym trzeba wspierać słabszych (to o podklasach)
:lol:
- Urozmaicenie nie tylko exp i exp
W cale tak nie jest.
- Powiększenie grona znajomych
High lvlom nie potrzeba znajomych "30stek" i odwrotnie. O wiele więcej osób poznamy chodząc w 5 osób na swoim poziomie.
- Jak ktoś znajdzie więcej plusów niech pisze :]
Nie, to jest Twój post, Twój temat, Twój pomysł. My to oceniamy, a nie pomagamy Ci wymyślać.

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


29 Sie 2011, o 11:25
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 9 Sie 2011, o 17:01
Posty: 37
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Mistrz
jestem na nie


29 Sie 2011, o 14:10
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2010, o 18:45
Posty: 332
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 358 razy
Post Re: Mistrz
Lester świetnie plusy wyłuskał, nic dodać..

Co do wypowiedzi Bubel, to się człowiek czasem zastanawia, czemu na forum nie ma jakiejś karencji, że możesz coś napisać np. po 3 miechach od rejestracji...

_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.


29 Sie 2011, o 17:16
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 28 Sie 2011, o 22:05
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Mistrz
Dobra sam skomentuje swój temat:

NIE Łapie tego :D (mam nadzieje że wybaczycie ale byłem w jakby to powiedzieć w stanie odmiennym :P )


Ale wciąż uważam że pomysł mógłby być udoskonalony bo z reguły gra jest za prosta. Opisze wam co teraz ja i wielu innych robi- exp, wbicie lvl, dodać staty i um. I od nowa. Nudne trochę, a jako Mistrz trza sie trochę namęczyć z nowymi, a za to gracz bd miał profity i bd mógł się rozwijać. Pomoc nie opierała by się tylko na misjach lecz także chyba każdy opisze gdzie zarabiać, wytłumaczy gdzie najlepszy exp itp. Tak jak w grze nie jesteś pro jeśli nie masz lvla um i eq. A teraz np dodatkowych profitów z pomocy innym. A dodatkowo tekst z
Cytuj:
Lepiej jest znaleźć kilka osob i iśc w 5tke.
w praktyce się nie sprawdza. Ostatnio jeden koleś się prosił o pomoc przez pół godziny aż się żal mi go zrobiło i pomogłem mu 8-)


Mam prośbę jeśli pisze bez sensu to zbanujcie mnie przynajmniej do odwyku bo sam siebie czasem nie rozumiem, a to troche dołujące i może spowodować u mnie depresje :(


29 Sie 2011, o 19:02
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron