Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 Ranking Turniejowy 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 20 Maj 2011, o 16:51
Posty: 28
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Ranking Turniejowy
Zauważyłem, że w grze jest coś takiego jak ranking pvp na arenie co w moim mniemaniu jest trochę nietrafione, albowiem żeby uplasować się w nim wysoko, wystarczy sobie mądrze dobierać przeciwników. Wychodzę tutaj z trochę lepszą propozycją, a mianowicie:
RANKING TURNIEJOWY
Gdzie punkty pvp uzyskiwałoby się odpowienio za wygrany mecz na turnieju i dodatkowy bonus za miejsce na podium.
Co to da?
- nieśmiertelną sławę dla osób, które przygotowały swoje postacie pod pvp, czyli jeden z aspektów tej gry.
- obiektywne spojrzenie na klasyfikację pvp, albowiem tutaj nie wchodzi w rachubę "mądry dobór przeciwnika"
- kolejną opcję rywalizacji, gdzie gracz z 19 lvlem będzie mial szansę zdobyć sławę w świecie Taern'a



Proszę o grzeczną dyskusję i krytykę mojego pomysłu :)
Pozdrawiam - Gastaut

PS. Jeśli jesteśmy już w trakcie dyskusji na temat turniejów, można by też rozważyć uzyskiwanie punktów prestiżu za wygrane turnieje :)

_________________
Rycerz to nie profesja.. Rycerz to styl bycia!
---------------------------------------------
Gastaut rycerz 71vl S1
Lirianna druid 33lvl S1
Gastly -> już niedługo kox łuk na S1 :P


30 Sie 2011, o 04:29
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2010, o 08:23
Posty: 144
Miejscowość: 100Lublin
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: Caroolinee
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ranking Turniejowy
Mi się to podoba to jest tak jak w piłce nożnej za każdy wygrany mecz w tym wypadku walkę rundę dostaje punkty do klasyfikacji generalnej. Jestem na TAK

_________________
"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.."


30 Sie 2011, o 07:40
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ranking Turniejowy
Był już taki pomysł na forum, może nawet kilka razy. Wydaje mi się to zbędna sprawa, ale zrobić można. W historii platyny jakiś czas widać wygrane w turniejach, na czacie pojawia się informacja kto wygrał.

Sam ranking byłby tak samo niesprawiedliwy jak ranking pvp z areny - trzeba trafiać na przeciwników do pokonania, nie każdy gra w turniejach, nie gra w każdych, jest przecież wiele opcji turniejów, a byłby dla nich jeden ranking? Trochę skomplikowany system liczenia trzeba by opracować, żeby nikt (albo prawie nikt) nie czuł się pokrzywdzony.

Co do prestiżu to chyba nie trzeba wymyślać kolejnej opcji łatwego nabijania.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


30 Sie 2011, o 09:18
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron