Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8 posty(ów) ] 
 Nowy Quest - dodaj pomysł ! 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 14 Sie 2011, o 11:39
Posty: 39
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Nowy Quest - dodaj pomysł !
Quest mógłby zrobić prawie każdy lecz .. leniowi by się nie chciało że 1 dzień na to by nie wystarczył baaa trzeba będzie czasami czekać aż ktoś coś znajdzie/naprawi/odczyta za to nagroda byłaby czymś czego pozazdrościłby każdy leń.

UWAGA: Można dodawać własne pomysły lecz w postach poniżej ja je skoryguję.
Stwórzmy razem własny Quest bardzo obszerny i ciekawy, nie taki co po 3 godzinach będzie po quescie.

UWAGA: Nie będzie tutaj żadnych walki , miejsc gdzie nie dojdzie 15 lvl. To ma być quest dostępny dla prawie wszystkich osób. Starajmy się mogą być miejsca takie które są często zasiedlone aby szybko można było znaleźć kogoś do pomocy.



Wymagania :
- Ukończenie minimum 10 Questów Obojętnie jakich.
- Minimalny lvl 15.

Nagroda:
-26k Expa
-20k golda
-4 platynowe klucze
-Możliwość wstępu do jaskini gdzie może wejść tylko i wyłącznie 5 osobowa drużyna
tam zaś występować będzie potwór który nie atakuję lecz ma ok 2500hp, 500 many 100 kondycji po śmierci daje nam kawałeczki diamentu - każdy dostawałby po 1szt po zebraniu 150 szt można byłoby to wymienić u jubilera na 70k złota. Wymienić kawałeczki diamentu można tylko raz w tygodniu.


Historia zaczynałaby się u Agnes - niegdyś była bardzo bogata jednak los sprawił że została wygnana z królestwa i musiała osiedlić się w Taern. Nikomu o tym nie mówiła nie chciała wywoływać tych wspomnień. Agnes można byłoby znaleźć nieopodal rynku, piękna dziewczyna , młoda , niebieskie oczy , blond długie włosy. Jednak ubranie nie należałoby do bogatej warstwy raczej ubogie.

Agnes zgubiła kamień zwany Musgravitem, dostała go od jak była bardzo małą dziewczynką, od swojego dziadka. Dziadek oddał swojej wnuczce kamień gdy już żegnał się ze swoim życiem, by odejść na zawsze.

Agnes - posiadając ten kamień była dobrą królową , nikomu nic nie brakowało, wszyscy pracowali,byli zdrowi jednak gdy zgubiła kamień na jej państwo spadły plagi , choroby. Ludzie wygnali ją z państwa, wiedząc że to wszystko przez nią. Agnes za wszelką cenę chce odzyskać kamień aby wrócić do swojego księcia oraz państwa które tak bardzo kocha.Prosi Cię o to a w zamian da Ci możliwość do wejścia do jaskini gdzie można dobrze zarobić. Wysyła Cię do Wiedźma Hoberl aby ona udzieliła Ci więcej informacji na temat tego kamyka i gdzie się znajduję.

Wiedźma Hoberl - Nie ma nic za darmo , jednak wiele razy jej pomogłeś poda Ci jakieś informację jednak potrzebuje paru rzeczy.

Potrzebne :
- 5x Drzewo ( aby zapalić pod kociołkiem )
- 5x kartofle ( Potrzeba jej obierków )
- 10x Len ( składniki do mikstury )
- 5x Miętek
- 10x Kozłek
- 20 Bagienne ziele

Można przynosić osobno

Po zebraniu tego wszystkiego udajemy się do Wiedzmy oddajemy to co mamy ona parzy wywar ( Musimy odczekać 20 minut [low lvl mogą na pająkach poexpić za ten czas większe krzyżak ) po 20 minutach wylewa wywar na kartkę papieru. Formuje się tam Twarz młodego dziecka prawdopodobnie to on posiada kamień.


C.D.N

Otrzymując kartkę od wiedźmy dalej nie masz pojęcia kto to może być , po spacerze po Trentis spotykasz młodzieńca co prawda nie wyglądał jak ten z kartki ale zaczepiasz go.
Ma na imię SYNEK pytasz się czy nie bawił się kiedyś z chłopcem z kartki, jednak od odpowiada że nie , ale jego kolega ( Syn Darko ) odpowiadał o chłopcu który do wszystkiego ma szczęście.

Udajesz się do Darko który siedzi i pije piwo w Karczmie , chcąc wypytać o coś więcej być może jego syn więcej opowiedział mu o chłopcu.

U DARKO:
Rozpoczynasz rozmowę z Darko , jednak nie ma dobrych wiadomości jakieś łotry napadły na młodzieńca który wiele razy ograł ich z kart. Zabili go i okradli z wszystkiego co miał a ciało porzucili nad rzeką.

Rozpoczynasz poszukiwania :
Pierwsze idziesz nad wodę aby upewnić się czy aby na pewno chodzi o tego chłopca (woda koło zedów) Znajdujesz ciało jednak zbyt długo leżało w wodzie aby rozpoznać czy to chłopiec jaki widniał na kartce. Nie masz wyboru musisz zabrać ciało do Wiedźmy aby ona pomogła Ci.

U WIEDŹMY - musisz jej zapłacić 500 złota bo to kolejna prośba z którą do niej idziesz.

Aby Powiedziała Ci czy to ten chłopiec musisz przynieść jej

15x drewno
40x Zioło lecznicze
Można przynosić osobno.

Po zebraniu składników udajesz się do Wiedźmy ( musisz czekać 10 minut )

C.D.N


Ostatnio edytowany przez Ravdaro 30 Sie 2011, o 14:29, edytowano w sumie 2 razy



30 Sie 2011, o 13:56
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sie 2011, o 13:20
Posty: 14
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy Quest - dodaj pomysł !
Wg mnie ten quest jest zdecydowanie za łatwy. Poza tym teraz zespół pracuje nad gildiami, a później nad podklasami.


30 Sie 2011, o 14:08
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 14 Sie 2011, o 11:39
Posty: 39
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy Quest - dodaj pomysł !
To jest 1/20 Questu co ja opisałem , mam wiele pomysłów jak mógłby on wyglądać.
Chciałbym aby był jeden przydatny quest który nie daje nam ,,Ryby" ale ,,Wędkę" I nie był tak jak inne przychodzi 60lvl zabija masz już questa , ale żeby każdy miał równe szanse i żeby był długi.


30 Sie 2011, o 14:13
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy Quest - dodaj pomysł !
Nagrody jak na 15 lvl wydają mi się za duże, poza tym nie sądzę, żeby ktokolwiek bił "coś" dla zbierania 150 kawałków za 70k złota, strata czasu pewnie. Czekanie X minut - dziwna sprawa, chyba nie gramy z zegarkiem w ręku.

A co do fabuły to przyznam się nie czytałem dokładnie, zwróciłem uwagę na aspekty techniczne.

Wydaje mi się to dość chaotycznie napisane albo przynajmniej niepoprawnie, kilka błędów stylistycznych, interpunkcyjnych jest.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


30 Sie 2011, o 17:41
Profil WWW
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2011, o 16:08
Posty: 170
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 36 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy Quest - dodaj pomysł !
Jak by 15 lvl ukończył tego q to by skoczył o 5 lvl'i w góre i tarzał sie w kasie.
Napisałeś : Nagroda by była dobra, i kazdy by jej pragnął.
26k expa na 30 lvl wbija się w 20 minut.
4 platynowe klucze/liczmy 1 platyna po 4k. Kupimy 20 platyn za 80k, i mamy 20 kluczy. Ja na swoim poziomie (56) jestem w stanie uzbierać 80k/ i wbić 26k expa w 30 minut. Gdzie ? Na ichi. Strata czasu na całodziennego q, który by prawie że nic nie dawał...

3xNie

_________________
08.2010 START GRY

SERWER 1


30 Sie 2011, o 18:59
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 14 Sie 2011, o 11:39
Posty: 39
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy Quest - dodaj pomysł !
Może Tobie nie , ale każdy mniejszy lvl chciałby zrobić tego questa. Gdyż może sobie potem dozbierać kasy , 150szt nie uzbiera łatwo jak ma zabić potwora co ma tyle hp. Wymiana raz w tygodniu, nie bądź egoistą.

Edit:
Czas jaki ten lvl musiałby poświęcić jest taki sam jakby expił na potworach.


31 Sie 2011, o 13:23
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 30 Sie 2011, o 18:31
Posty: 60
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy Quest - dodaj pomysł !
zlecenia na wilki mozna zrobic srenio w 15 min (na 25lvl) + 15 min przerwy po zleceniu otrzymujesz ok 2,5k G oraz 2,5k exp w 30 min + skory za 20 skor kolejne 2,5k G 10 zlecen ok 5h i masz to co za ten Twoj Q jak ktos ogarniety to zrobi to szybcie(15min) czekania na zlecenie zajmie sobie biciem bandytow na exp.
Czyli mozna to w 2-3h zrobic.Strata czasu na ten Q ale cenie chec zmian:)
Pozdrawiam

_________________
Only S2 :
MegaVDu 80lvl + Szarik 73 lvl
WielkiDruci 69lvl + JOZINzBAZIN 64lvl


31 Sie 2011, o 14:03
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 09:17
Posty: 49
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy Quest - dodaj pomysł !
Można wcielić w życie aczkolwiek nie teraz :)

Poczekajmy z tym pomysłem...

A pomysł mi się podoba :D

_________________
Image


11 Wrz 2011, o 10:36
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron