Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 9 posty(ów) ] 
 ban za free 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sie 2011, o 16:20
Posty: 108
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post ban za free
Serwer: S3
Nazwa postaci: xobort
Czas: 2508.11
Opis:
Szkoper zbanowal mi konto które mialem od kolegi powiedzial ze jest kradzione chociaz nie mial na to dowodow ani nim teraz przez tego gm nie moge sie zalogowac na moja jedyna postac która zostala mi podarowana od kumpla z rl

poprawiłem błędy
Heavenmaker

_________________
Retentives [S3] MO


31 Sie 2011, o 15:24
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 22 Sie 2011, o 14:24
Posty: 35
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: ban za free
to juz kolejne zbanowanie konta przez tego gm-a lub admina, niewiek jaka on funkcje dokladnie ma ale tu podobny jest temat, nikt nie zlaszal kradziezy konta a mimo tego szkoper zbanowal konto,
viewtopic.php?f=118&t=9312
wymiana kontami , jak sprzedawanie kont jest legalne w grze i nie trzeba informowac nikogo o tym, chyba ze sie chce bezpiecznie to zrobic to jest od tego dzial , wymiany sprzedawania kont na forum, ale nie jest to od gornie nazucone ze trzeba informowac kogos z game masterow o tym.
dlamnie to troche dziwne zachowanie, osoby pilnujacej lad w grze.
skoro juz takie postepowania sa ze strony gm-ow to nazudzcie odgornie ze jak sie che sprzedac, wymienic konto to trzeba powiadomic instancje odgorna otym, bo sam nieraz chce sie wymienic kontem lub je sprzedac ale sie wacham czytajac takie posty, ze nikt niczego nie zglaszal a mimo tego gm. banuje konto bo widzie inne ip. kompa z ktorego sie gra.

_________________
http://imageshack.us/photo/my-images/70 ... 21827.gif/


31 Sie 2011, o 16:00
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 02:38
Posty: 1597
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Post Re: ban za free
przede wszystkim - pisz jakoś składnie, bo nawet jeśli chcesz przekazać coś sensownego to nie da się tego doczytać.

a skąd niby wiesz, że nie było to zgłaszane? nie wszystko musi być zgłaszane na ogólnodostępnym forum, a i Ty nie musisz wiedzieć wszystkiego. jeśli zbanował - to miał powód.


31 Sie 2011, o 16:39
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 22 Sie 2011, o 14:24
Posty: 35
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: ban za free
wiem bo postac csd ja sprzedawalem

_________________
http://imageshack.us/photo/my-images/70 ... 21827.gif/


31 Sie 2011, o 16:40
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: ban za free
Dziw jeśli GM otrzymał zgłoszenie na priv poparte ss z rozmów a potem sprawdził IP i inne logi miał pełne prawo przydzielić bana, nie wszystkie zgłoszenia sa na forum i nie wszystko musisz wiedzieć a GM nie ma obowiązku spowiadać się graczowi z kim i o czym rozmawia na priv..
w podanym przez Ciebie temacie sprawa została wyjaśniona i ban zdjęty...

_________________
Image
Image


31 Sie 2011, o 16:46
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 22 Sie 2011, o 14:24
Posty: 35
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: ban za free
spoko rozumiem ale postac csd ja stworzylem i ja na niej gralem, po wbiciu odpowiedniego lvl-a sprzedalem ja graczowi i ten po 2 dniach grania otrzymal bana na konto, mimo ze ja niezglaszalem zadnej kradziezy konta, dlamnie to niezrozumiale jest.

Ta sprawa została wyjaśniona i ten temat jej nie dotyczy więc kończymy dyskusję o tym tutaj...~Naz


gracz CSD wyslal mi link w ktorym udowodnil, ze wymienil sie kontami i po 5 min bana nie mial. Niestety wymieniając się kontami narażamy się na takie działania, wszystkiego nie jestem w stanie spamiętać. - Szk

_________________
http://imageshack.us/photo/my-images/70 ... 21827.gif/


31 Sie 2011, o 16:48
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: ban za free
zamykam temat - osobą, która wie jak było i dlaczego, jest Szkoper i jak będzie miał chwilę to się wypowie o ile uzna że warto wytłumaczyć dlaczego.


31 Sie 2011, o 18:13
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: ban za free
Antykozak to pewien gracz z s3 który podczas wymiany kontami ukradł konto innego gracza, śmiejąc mi się w oczy powiedział, że konto ukradł i nic nie mogę zrobić ponieważ nie założył tematu na forum, za to jeszcze nie przyznałem bana chociaż miałem do tego prawo i ogromną ochotę. Poprosiłem aby oddał konto właścicielowi i o sprawie zapomnę. Następnie gracz o "10 twarzach" wszystkim znana pod nickiem Kreyzolka(reszty jej/jego nicków nie będę przytaczał) odezwał się do mnie w sprawie, że to on jest właścicielem skradzionego konta, (oczywiście wszystko sprawdziłem i wyszło, że to totalna bzdura, kreyzolka dzień wcześniej podczas prowokacji również ukradła jedno konto, dlatego wszystkie osoby które podawały jej passy również zostali ukarani, [chociaż po wyjaśnieniu sprawy naturalnie ich odbanowałem, to spotkało gracza o nicku CSD]). Teraz wracamy do gracza Antykozak, dzisiaj pisał do mnie gracz, że nie było go kilka dni i to on jest właścicielem tego nieszczęsnego skradzionego konta, oczywiście znowu sprawdziłem czy to prawda (rutynowa kontrol) i ku mojemu zdziwieniu to Antykozak złodziej i kłamca ZNOWU próbuje mnie oszukać! Ani mi brewka nie tykła jak wpisywałem komendę bana i póki żyje jej nie ściągnę. Mimo, że za pierwszym razem Ci odpuściłem, chociaż już wtedy powinien być ban, ponownie chciałeś mnie oszukać, w Twoim przypadku będę bezwzględny, zwłaszcza, że już miałeś drugą szansę! Jak wszyscy widzą, ban to nie taka łatwa sprawa i zawsze zanim takiego przyznamy staramy się dać 2-gą szansę i nigdy nie są one przypadkowe lub nieuzasadnione a zarazem zawsze jest to ciężka decyzja. Temat pozostaje nadal zamknięty, nie ma nawet cienia szansy, aby Antykozak znowu pojawił się na s3, tylko i wyłącznie przez swoje perfidne czyny popełnione z premedytacją.


31 Sie 2011, o 19:33
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: ban za free
Sprostowanie: W stosunku do gracza Kreyzolki nie chodziło mi o osobę która grała wcześniej tą postacią a o osobę która (jak wynika z logów) posiada obecnie jej konto i z niego dokonano próby oszustwa, gracza, który poczuł się urażony moją wypowiedzią przepraszam. Karą za ten niechybny czyn jest udanie się na banicje (niczym mistrz Yoda) aby w samotności rozpamiętywać swój brak profesjonalizmu i trzeźwości w ocenie sytuacji. Tym samym żegnam wszystkich graczy i życzę samych sukcesów w grze jak i w życiu realnym. Niech moc będzie z wami! (O nagrodach za event pamiętam, pojawię się jutro i rozdam, jak obiecałem).


1 Wrz 2011, o 22:29
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 171 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron