Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
 Odwołanie ban za wlg:D 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 6 Lut 2011, o 15:20
Posty: 55
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Odwołanie ban za wlg:D
Serwer: S3
Nazwa postaci: Voldor
Czas:
Opis:

Image

http://imageshack.us/photo/my-images/6/banvoldor.jpg/

Dostałem bana za napisanie
"Brawo ....." dostałem bana za cos za co powininem dostac knebla zreszta knebla dostałem ktory zostal poprawiony banem na 5h ban moim zdaniem nie powinien byc nalozony na moje konto. jesli Pan przez duze P ma jakies kompleksy niech napisze do mnie a nie banuje mnie za nic. 5h niby nie duzo a akurat bylem umowiony na 3 smoki bo juz mielismy klucze. napisalem to na chacie wiedzac ze bede mial knebla ale ban to przesada. rzadam rekompensaty oraz ukarania GMa ktory nalozyl na mnie bana bo na zbyt wiele sobie pozwala dzis zauwazylem. Jesli ktos cos do mnie ma zapraszam na VT pogadamy.[/i]


3 Wrz 2011, o 01:24
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: Odwołanie ban za wlg:D
Z tego co widzę, to ban nie za wulg a za prowokację, 5h na ochłonięcie, jak najbardziej słuszny. Zgadzam się z tą decyzją GM'a.


3 Wrz 2011, o 01:40
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 6 Lut 2011, o 15:20
Posty: 55
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Odwołanie ban za wlg:D
no chyba sobie jaja ze mnie robicie. napisalem brawo xxx a dotalem bana ze niby prowokacja... nie wiem gdzie w tym prowokacja ale lajt. GM dzis ma gorszy dzien jakis na mnie i musial mi dopiec jakos. ja tej sprawy tak nie zsotawie knebel spoko nalezy sie ale nie ban to sa jaja jakies.


3 Wrz 2011, o 01:48
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Odwołanie ban za wlg:D
Ze screena domyslam sie, ze doszlo tam do wiekszego szalenstwa graczy na czacie i w takiej sytuacji, gdy jedna osoba cos zrobi i dostanie za to kare, to kazda kolejna moze zostac ukarana surowiej, jako, iz nie dosc ze robi to z premedytacja, to jeszcze prowokuje i dodatkowo jest to odbierane przez innych graczy, jako nawolanie do masowego lamania regulaminu.

Niestety pewnosci miec nie moge, bo Twoj screen troche malo pokazuje.


3 Wrz 2011, o 01:56
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 6 Lut 2011, o 15:20
Posty: 55
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Odwołanie ban za wlg:D
ssa takiego dostałem moze zrobilbym innego gdybym bana nie dostal... ale opowiem jak to bylo...
pewien gracz za uzycie slowa "za...iscie" dostal knebla na 24h wiec ja podziwailem modow i napisalem wtedy brawo ..... i widzielem ze knebel za wlg dostane ale nie ban za prowokacje. gdize tu jest moja prowokacja? to byla jedyna moja wypowiedz na chacie...


3 Wrz 2011, o 02:00
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Odwołanie ban za wlg:D
Widziałem kiedyś niezłą dyskusje o akurat o tym słowie, po wielokrotnym zarzucaniu linkami do przeróżnych słowników i leksykonów, a także odwoływanie się do autorytetów, uznano że to jest wulgaryzm, a jako taki można za niego karać. Knebel 24h pewnie z powodu recydywy, gdyż zwykle w takich przypadkach jest na 60 min.

Niemniej, ciężko uznać jedno słowo za prowokacje, chyba że to był zaledwie dodatek do prowadzonej przedtem dysputy :)


3 Wrz 2011, o 02:04
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 02:54
Posty: 144
Podziękowano: 55 razy
Otrzymanych podziękowań: 113 razy
Post Re: Odwołanie ban za wlg:D
Wszystko zależy od kontekstu. Tak, jak napisała Mystheria, Twój link jest ucięty, a wszystko wskazuje na to, że była tam niezła jatka.
Sam bym dał dłuższego knebla za prowokację. Bana dawać nie mogę, ale gdybym mógł to tez bym się nie wahał.


I przestańcie pleść bzdury o tym "zajebiście". Skończcie gimnazjum, a potem się bawcie w etymologów.

http://www.youtube.com/watch?v=kQfIEkz9SCQ
http://pl.wiktionary.org/wiki/jeba%C4%87 - polecam akapit "etymologia"


3 Wrz 2011, o 02:16
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Odwołanie ban za wlg:D
Slowo to bedzie karane tak jak wulgaryzm, zostalo to juz dawno ustalone i nawet jest temat o tym na forum.


3 Wrz 2011, o 02:21
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 6 Lut 2011, o 15:20
Posty: 55
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Odwołanie ban za wlg:D
powiedzilem jak bylo mam na to swiadkow gdyby bylo innaczej nie skladalbym odwolania za prwokacje z 5h ale ja uwazam ze nic nie zrobilem co mozna by traktowac jako prowokacje. jest piatek wieczor zamiast sobie pograc to mam bana za nic... ja wam napislaem jak bylo. polecial knebel na 24 za slowo zajebiscie ja napisalem wtedy to co napisalem i dostałem knebla i 2sec pozniej bana od kochanego Gma ktory mnie nie lubi:)
gdyby nie wlg to by bylo ze napisalem tylko brawo. i co za slowo brawo bym tez dostal bana? no raczej watpie a wiec ten ban polecial za dodatek do slowa brawo a temat bana wzietty z kosmosu


3 Wrz 2011, o 02:25
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 30 Sie 2011, o 18:31
Posty: 60
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Odwołanie ban za wlg:D
Czegos nie rozumiem .
Piszesz ze zdawales sobie sprawe ze bedzie za to ukarany tak??
...czyz to nie jawna prowokacja i celowe przewinienie...??
Druga rzecz prowokacje mogl rowniez uznac intencje podwazenia decyzji GM-a??

Interpretacja zalezy od osoby karajacej a Ty wiedzac ze wszystko polano benzyna rzuciles w to zapalona zapalke wiec wg mnie pretensje miej tylko do swych nieprzemyslanych postepow...

_________________
Only S2 :
MegaVDu 80lvl + Szarik 73 lvl
WielkiDruci 69lvl + JOZINzBAZIN 64lvl


3 Wrz 2011, o 13:32

Podziękowali: 2 Bubelage (5 Wrz 2011, o 18:34), Mystheria (3 Wrz 2011, o 22:40)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 272 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron