Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 ban na poltora roku. 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 1 Wrz 2011, o 17:29
Posty: 28
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post ban na poltora roku.
Serwer: S2
Nazwa postaci: IDK
Czas: 10000 h
Opis:
Witam tutaj jest screen za co dostalem bana http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 61781.html
autor bana : nazgull

Chcialbym cos dodac do tej sprawy , sadze ze jest to sluszny ban ale , nie na taka dlugosc... Nazgull banujac mi postac , nie napisal wczesniej ze zostane zbanowany przez co nie moglem porobic zadnych screenow na obrone.

Ja to przedstawie wam tak. Chcialem wpierw się wymienic postaciami co widac na forum w wymianach wczesniej zalozonego przeze mnie tematu . Pozniej pomyslalem ze kim bym gral jak nie vd , no to chcialem od nowa drutem zagrac albo inna klasa postac , do tego moglbym sprzedac konto za platyny np . Pisze na czacie ze sprzedam konto za platyny , odpisal mi jakis 40+ lvl ze ile bym chcial .Spytalem się go czy za pieniadze realne tez mozna sprzedac , odrazu bez niczego napisal ze mozna ale ile chce...odpisalem ze 75zl bym chcial ale watpie ze ktos tyle da , no to pozniej inna osoba napisala do mnie ile chce , odrazu wiem moj blad , ale napisalem ze 75zł bez zadnych rozmow wstepnych...to ta osoba screen i do gm o bana... tak to się stało.

Chcialem powiedziec ze nie wiedzialem czy mozna za kase real sprzedawac , przyznam sie regulaminu nie przeczytalem, co powinienem odrazu zrobic ale , dam wszystko tej osobie co mi moze przysiegnac ze przy kazdej rejestracji obojetnie na czym , czyta caly regulamin od poczatku do konca. Chcialbym chociaz o zmniejszenie tego bana na okres miesiaca np. jest to duzo ale przynajmniej bym wiedzial co zle zrobilem , na ten czas 1.5 roku to pozniej co z tego jak wejde do gry ? co mi to da ? a od nowa nie chce sie znow zaczynac tych questow jak juz sie mialo ten 30 lvl + , misje przechodzone , rozne dedy , liczne sytuacje , roznego rodzaju rary nazgromadzone na postaci. i z tego nic nie mam :( ... prosze innych gm o wyrozumienie i zmniejszeniu kary na okres tego 1 miesiaca...wiem ze to nie jest koncert zyczen , ale bardzo bym prosił.

Na zyczenie Nazgulla - po dlugiej rozmowie z nim na pw , napisalem ze gm sa debilni , poprzez ocene jego osoby ze wzgledu np na ta sytuacje ze banujecie takiego pomidor ktory cala swoja postawa dazyl do tego bana ,a ja za male wykroczenie , niewiedze , smakuje tego samego co on...Nie jest to tak sprawiedliwe jak bym chcial... Nikt nie ma tego czego chce .

Procze o przeczytanie tego od poczatku do konca , z powazaniem IDK

_________________
RPT


4 Wrz 2011, o 14:02
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: ban na poltora roku.
Witam,
sprzedaż konta za realne pieniądze jest jednym z największych wykroczeń, ban słuszny aczkolwiek, jeżeli przez 2 miesiące Twoje konto będzie czyste, pomyślimy nad ewentualnym rozpatrzeniem odwołania.

Jeżeli masz coś do dodania zapraszam na prv. w celu kontynuacji dyskusji.

pozdrawiam
SamoZuoo

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


4 Wrz 2011, o 14:09
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 136 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron