Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 kradzież Konta Barba s3 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2011, o 20:16
Posty: 175
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Qubabarb
Post kradzież Konta Barba s3
sprawa dotyczy się:
nick: ElKamil s3
sprawdza :
nick: Kores
Witam na moim kolejnym problemie w tej grze . Zaczne jak się zaczeło. Znam sie znim juz od kilku miesięcy zamienialiśmy się ze soba bez zadnych formalności kiedyś i nie było problemu a jednak poszedł na łatwizne i mi zabrał konto i stracił kolege z gry!!
Dzisiejsza rozmowa Kores to barb 25 lvl miał on wiele kont ciągle sie zamieniał miał już wysokie lvl i dobre konta ale zawsze się zamieniał i nawet ze mną tez na czacie co dzien pisał do mnie Czym Grac? nie mowie tez juz zmieniałem konta kilka razy. doszło do tego ze uznal ze nie chce mu sie grac tą gre bo ma niski lvl a nikt się znim o ciekawszy nie zami eni pisał ze od 35+ lvl to by było ses grac.
Więc wymyślił że bedzie mi pomagał grac ze mną no ja przemyślałem ze fajnie by było ciągle nie gram w tą gre spac tez trzeba czy dziewczyna. zgodziłem się na to bo mu ufałem i nie myślałem ze cos takiego może sie stać. wiec dałem mu hasło i email. i powiedziałem ze za chwile wroce i napisze z innego konta Veeee .( miałem go w znajomych ) . przyszedłem z obchodu to trwało moze 15 min . Veeee napisałem mu jak się gra a jego nie było w znajomych mnie zlikwidował . chciałem się zalogować i nie działo.Napisałem mu zgrzeczniości smsa kiedyś sam dzwonił do mnie sprawie zamiany. Żeby mi udał hasło i emaial . on mi odpisał ze Przepraszam pomyłka i jeszcze jednego mu napisałem to zadzwonił odezwał się jakieś dziecko ze prosze nie pisać bo pomyłka w tym telefonie to nie był on on jest starszy jak dobrze pamietam.

Uważajcie Gracze na przyjacielów z GRy to tylko fikcja!!!

Mam prośbę ukarać złodzieja za to nie ma miejsca do takich w tej grze !!

Mam nadzieje że sie to potoczy i wygra sprawiedliwość. Pozdrawaim


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

_________________
2012-2013 serwer 4 Barbarzynca :-) QubaBarb
2010-2011 serwer 3 kiedyś Nick: Brum Autko

Zamkniety Temat nic się z tym już nie zrobi ;)]


4 Wrz 2011, o 15:21
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 19 Maj 2011, o 16:12
Posty: 19
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: kradzież Konta Barba s3
I to sa niby dowody na kradziesz kona tak pisalem z tym kolesem ale zadnych passow mu nie podawalem koles chce mie widocznie oszukac pisane ze moglibysmy razem grac nic nie znaczy ja mu nie ukradlem postac tyle mam do powiedzenia.


4 Wrz 2011, o 16:33
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2011, o 20:16
Posty: 175
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Qubabarb
Post Re: kradzież Konta Barba s3
Nie pisz bzdur to wiadomo że to ty i ja ci podałem te passy masz mi po dobroci odac te passy myslisz ze wygrasz ta sprawe to się zle mylisz . nie pograsz za długo tym kontem ani tam tym niskim zlodziej jestes i juz !!!! Przeciesz to sie da łatwo zmienic ze z mojego emaila przeniosłes na swoj swierzy .a Admin sprawdzi IP z ktorego było skorzystane a to da sie sprawdzic połozenie miasta po IP,i nie rob z ludzi bałwanów przemysl co robisz

_________________
2012-2013 serwer 4 Barbarzynca :-) QubaBarb
2010-2011 serwer 3 kiedyś Nick: Brum Autko

Zamkniety Temat nic się z tym już nie zrobi ;)]


4 Wrz 2011, o 16:43
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 19 Maj 2011, o 16:12
Posty: 19
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: kradzież Konta Barba s3
Koles wez przestan glupoty wypislywac wymysliles sobie cos omg


4 Wrz 2011, o 17:17
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2011, o 20:16
Posty: 175
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Qubabarb
Post Re: kradzież Konta Barba s3
Sam to zacząłeś po czekaj zbieram świadków na to teraz . Słyszałem że chyba sie juz wymieniłeś z kims innym ale to ustalam jeszcze . Tak łatwo ci nie pojdzie ze mną

_________________
2012-2013 serwer 4 Barbarzynca :-) QubaBarb
2010-2011 serwer 3 kiedyś Nick: Brum Autko

Zamkniety Temat nic się z tym już nie zrobi ;)]


4 Wrz 2011, o 18:43
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 19 Maj 2011, o 16:12
Posty: 19
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: kradzież Konta Barba s3
nie wiem co bylo grane ale ja nie siedzialem na twoim koncie oddam ci passy wbij na jakas postac to ci je przesle


4 Wrz 2011, o 19:36
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 19 Maj 2011, o 16:12
Posty: 19
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: kradzież Konta Barba s3
passy sa takei sami jakie podales mojemu bratu nie wiem o co chidzlo i wogole bo mie jako glownego ownera nie bylo w domu dzisija przyjechalem tele tez nie mialem moj brat gral a pssy byly zapisane to wszedl osrki jak co za problem potem pogadmy tu teraz glowny owner pisze gm wsztstko bedzie ok ja nic nie wiedzialem zawsze z nim ylem uczciwy tylko moj brat debil takie zeczy zrobil!!!!


4 Wrz 2011, o 19:41
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: kradzież Konta Barba s3
po 1 sam mu podales pasy wiec sam sobie winny jestes
po 2 koles chcial cie namowic na wspolne granie jedna postacia co jest nie dokonca legalnie i moze podejsc pod probe wyludzenia konta
po 3 admin ma mozliwosc sprawdzenia kto gral na tej postaci i gdzie ona teraz jest, wiec jak naprawde ci ukradl konto to admin,samozuo lub drygu bo tylko ta dwojka sa administratorami na s3 moga ci oddac konto a zlodzieja zablokowac na stale ip na gre
po 4 podaj jakies dowody ze mu dales haslo i pasy, i ze on gral na tej postaci jako ostatni


4 Wrz 2011, o 19:44
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 19 Maj 2011, o 16:12
Posty: 19
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: kradzież Konta Barba s3
jest all juz ok tylko ten koles wbije co dal passy moj brat mu ja wziol a ja jestem glownym ownerem a tamtego kolesia znam bardzo dobrze wiec jest wszystko ok passy ma taki jaki podal i bedzie mial postac zalozyciel tego tematu an forum


4 Wrz 2011, o 19:49
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 19 Maj 2011, o 16:12
Posty: 19
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: kradzież Konta Barba s3
autko wiem o tym ze moj brat zrobil bland ale ja jako glowny za dobrze cie znam nie bylo mie ani nic mam nadziej ze wyjsnimy sobie all jak bede bo zaarz do roboty spadam na twoje nr nie paimetam ni nie mam go passy sa tak jak mowile takei jak podales bratu

Mam nadziej ze prze brata nie strace kumpla i mojej postaci chociaz ja tego nie zrobilm zastanow sie ok jak mi wiezysz


4 Wrz 2011, o 19:54
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 156 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron