Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8 posty(ów) ] 
 odwolanie od banu 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post odwolanie od banu
Serwer: S3
Nazwa postaci: dziw,
Czas: 7 dni
Opis:
prosze o natychmiastowe odbanowanie konta dziw, i swiatlocien napisalem ze nie da sie
nic pisac bo banuje sie zaraz kazdego i mnie zbanowal gm heavecostam

http://imageshack.us/photo/my-images/22 ... 41234.gif/
http://imageshack.us/photo/my-images/98 ... 41235.gif/

jest to gra czy rezizm za czasow komuny ? ze jak komus cos niepasuje to
ucisza sie go, bo prawde sie pisze ?

otrzymalem bana i pisze podwarzanie decyzji administracji, to jest kpina, nic niepisalem na temat decyzji jakie podjela administracja, pisze na czacie ze nieda sie nic na forum napisac bo bany daja, gracze mi przyznali racje i pisali ze to s3 wiec niema sie tu czego dziwic i po chwili mnie jakis gm-prawdopodobnie heave, bo on byl na grze i forum, zbanowal na tydzien.
pozatym zablokowano mi 2 postacie na forum, jedna postac zostala niewinnie zablokowana o nazwie krejzolka, nie zlamalem przepisu regulaminu, a mimo tego zablokowano mi konto na forum na tydzien.
a ja niemam ochoty co chwile nowych kont robic by odwolania i skargi pisac, bo troche sie to mi nudne robi, ale jak tak dalej gm bedzie sie bawil to bede tez sie z nim bawil, ale skargami do Dryga, bo zachowuje sie tu gm jak by naprawde mial niespelna rozumu lub 12 lat.
robicie ludzie regulamin, a nawet jego tresci co nie ktorzy tu nie znaja, i bez prawnie banuja.

Zastrzegam sobie ze odwolanie kieruje tu do Drygu jako wlasciciela gry, i chce by on osobiscie sie tym zajol, i niech mi tu zaden gm- nawet nie zamyka tematu, bo ci sa pierwsi do olewania tematow jak sa niewygodne i do zamykania ich,


4 Wrz 2011, o 19:33
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: odwolanie od banu
hah Krejziii co się stało się ? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

uciąłem te "haha" bo się ekran rozjeżdżał
~~Pirek


4 Wrz 2011, o 19:52
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:14
Posty: 384
Miejscowość: Stargard Szczeciński // Bielefeld
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 109 razy
Nick w grze: Inexx
Post Re: odwolanie od banu
Uwazaj Uwazaj teraz jak napiszesz do Pana GM H ze zapomniał kropki na końcu zdania dostaniesz knebla na 4 lata w zawieszeniu na rok i bana na 14 godzin bo tak mu sie kliknęło ^^ pozdrawiam

_________________
AVE JA

Inexx - 140 dr
InexxMo 123 mo
Inexik 121 sh
Wygranych turniejów: 31


4 Wrz 2011, o 19:57
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: odwolanie od banu
moge sie ciebie oto samo spytac juz nie swiecisz na pomaranczowo


4 Wrz 2011, o 19:58
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: odwolanie od banu
inexx bo taka prawda pisalem ze drygu sam odpowiedzial w poscie ze za slowo zaje iscie jest 10 minut knebla a tobie heav za to slowo dal 720 minut i jak bys chail sie odwolac to by on ciebie zbanowal na forum bo prawda na jaw wyjsc nie moze bo to jego wina a on gm jest wiec to zle by wygladalo
i mnie za to zbanowal na forum
wiec wlasnie do dryga skarge napisalem , bo to za daleko idzie od strone heave


4 Wrz 2011, o 20:00
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: odwolanie od banu
hahaha bo odszedlem, bany przyznalem slusznie i nigdzie tego nie zaprzeczylem ani nikt tego nie sciagnal, bede chcial to wroce do funkcji:D btw musze przypomniec GM ze juz miales bana na 7 dni wiec powinien byc perm:D heaveeeeen:D

dzięki za cynk, rozważę to - może faktycznie byłem zbyt łaskawy
Heavenmaker


4 Wrz 2011, o 20:01
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: odwolanie od banu
A ja zamykam temat, drygu odpisze, niepotrzebne zamieszanie tutaj robicie ;]

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


4 Wrz 2011, o 20:57
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: odwolanie od banu
Krejzolka: Ty jesteś w specjalnej kategorii: "Zawodowy oszust pieniacz i recydywista". Dla ciebie mamy zupełnie inny system przyznawania kar. Mamy cie po prostu dość :mrgreen: Swoim zachowanie negatywnie wpływasz na atmosferę na czacie, oszukiwałeś innych graczy. Nie potrzebujemy takich osób w grze. Albo będziesz zachowywał się idealnie albo za każde wykroczenie będziesz dostawał bana. Twój bufor kar jest już dawno przepełniony. Twój nick kojarzy mi się tylko i wyłącznie z zadymą. Podważasz decyzję gm'a bo nie znasz nowego regulaminu czatu. Gm postąpił zgodnie z NOWYM regulaminem. Dlatego robiłeś aferę bezpodstawnie.


4 Wrz 2011, o 21:31
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 256 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron