Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Obrazy w walce S3 
Autor Wiadomość
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Obrazy w walce S3
Osamka, widziałeś wypowiedź Dryga? chyba jasno się wyraził, że za to knebli nie będzie - i nie było...


4 Wrz 2011, o 19:08
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Mar 2011, o 16:33
Posty: 90
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Re: Obrazy w walce S3
Heavenmaker napisał(a):
Osamka, widziałeś wypowiedź Dryga? chyba jasno się wyraził, że za to knebli nie będzie - i nie było...


Osamka napisał(a):
Co do wbijania i blokowania slotow to za to już nie karają chyba, ale mam takie pytanko, jeżeli ktoś wbije mi do ekipy bo zapomniałem zablokować drużyny i jest to akurat druid i czyści rycka z bloków albo sheeda z uników to jest za to kara?


Mu chodziło o to Heaven a nie o delikatne obrazy :D

_________________
Image


4 Wrz 2011, o 19:19
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 11 Sie 2011, o 18:28
Posty: 24
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Obrazy w walce S3
Heavenmaker napisał(a):
Osamka, widziałeś wypowiedź Dryga? chyba jasno się wyraził, że za to knebli nie będzie - i nie było...


Nie napisał jasno, że nie da knebla... poza tym to nie on zkneblowal kogoś od nas na pierwszym ss'sie, tylko zrobiłeś to Ty :) a chodziło mi własnie o to, że skoro dałeś knebla za pierwszego ss, to możesz dać i za moje ss'y


4 Wrz 2011, o 22:24
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Obrazy w walce S3
decyzja została podjęta, akurat w chwili gdy pojawiły się te SSy wszystko było omawiane z Drygiem na TSie więc jeśli przekaz pisany jest niejasny to ja mam ten komfort, że rozmawiałem z Drygiem i decyzja o tym kto dostaje, a kto nie była uzgodniona w szerszym gronie, jeśli masz w dalszym ciągu poczucie skrzywdzenia i niesprawiedliwości pisz do Dryga...


4 Wrz 2011, o 22:30
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 11 Sie 2011, o 18:28
Posty: 24
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Obrazy w walce S3
Przepraszam Cię o mistrzu, ale nie jestem jasnowidzem i nie wiedziałem o tym. A co do ss'ów to widać jak czarno na białym, że obrażają co?


4 Wrz 2011, o 22:40
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: Obrazy w walce S3
Słowa użyte przez Listonosza to słowa, których dotyczył post dryga. Czyli post, od którego dalsza dyskusja nie miała już żadnego sensu. Nie będziemy kneblować za każde niemiłe słówko, bo zaraz "głupek" stanie się przekleństwem. Jeśli ktoś przeszkadza Ci tylko słownie, to go ignoruj.

Btw. /ignore może również działać na czat boczny. Gracz nie musiałby czekać na reakcję Ekipy.

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


4 Wrz 2011, o 23:16
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 11 Sie 2011, o 18:28
Posty: 24
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Obrazy w walce S3
Czyli mogę wyzywać każdego od gnid tak?



rzeczownik gnida:
ciemny typ, człowiek bez zasad, drań, hulaka, kanalia, łajdak, łobuz, łotr, nędzna kreatura, nikczemnik, padalec, szubrawiec, szuja, typ spod ciemnej gwiazdy.

Według Mnie to jest obraza :)


5 Wrz 2011, o 14:05
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 54 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron