Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Odwolanie w sprawie permanent bana. 
Autor Wiadomość
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Odwolanie w sprawie permanent bana.
Pięknie pomidor z tym że zapomniałeś wspomnieć o swojej reakcji i groźbach wobec mnie już po banie i kilku pw na forum których tu nie wkleję bo mało by z nich zostało po wycięciu wulgaryzmów. Jeśli gra i to co się pisze na czacie powoduje u Ciebie aż takie negatywne emocje to naprawdę lepiej żebyś z nią skończył.
Co do Dryga to widział te "pierdołki" z nk i jego odpowiedź brzmiała dajcie to na policję. Piszesz że specjalnie użyłeś naszej klasy żeby ominąć reg bo doskonale wiedziałeś co Ci za to grozi. Nie ma w Twoim zachowaniu nic co mogłoby działać na Twoją korzyść. Obecna skrucha jest taka sama jak po poprzednim banie na chwilę i na pokaz... Rozmawialiśmy na priv w sprawie Rodzi i dostałeś ostrzeżenie i owszem przyznaję trzymałeś się tego co ustaliliśmy podobnie jak i ona ale za to znalazłeś kogoś innego i posunąłeś się za daleko o czym sam wiesz.
To tylko gra a Ty przeniosłeś ją na inną płaszczyznę grożąc i obrażając bardzo wulgarnie kobiety...

_________________
Image
Image


5 Wrz 2011, o 09:21
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2011, o 08:47
Posty: 41
Miejscowość: Wałbrzych
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: Odwolanie w sprawie permanent bana.
To może ja dodam tylko tyle:

To co zostało napisane zostanie przedstawione odpowiednim władzom i zostaną wyciągnięte konsekwencje, bo to nie tylko na policję się nadaje, ale do prokuratury. I odpowiednie papiery zostały już złożone i przyjęte.

Jeżeli dręczenie psychiczne graczy, zastraszanie, nękanie, obrażanie ma wymazać kolejna skrucha, to może wszyscy zacznijmy się obrażać i przepraszać nawzajem. To co zrobiłeś podchodzi pod kodeks karny i będzie odpowiednio wyegzekwowane. A to, że frustracje z życia wyładowujesz na innych w grze to już inna bajka. Nie pierwszy raz już jest taka sytuacja. Nawet pomimo ostrzeżenia Nazgulla nadal codziennie pisałeś do mnie priv'y, więc nie trzymałeś się danego słowa.

Tyle z mojej strony.


P/s. A podszyć pod ciebie nikt się nie mógł, bo dokładnie były analizowane SS'y z ostatniego bana z tymi z NK. Styl pisania, teksty i wszystko inne potwierdzało że to ty więc wybacz, ale nikt by nawet w podszycie nie uwierzył.

_________________
Człowiek jest człowiekiem wtedy ,
gdy potrafi dać drugiemu człowiekowi
chociaż odrobinę radości ,
okruszynkę nadziei ,
zrozumienia oraz serca .
Gdy potrafi wywołać na twarzy drugiego człowieka
nawet krótki szczery, uśmiech .


5 Wrz 2011, o 09:45
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Odwolanie w sprawie permanent bana.
Ano dużo napisałeś, ale dobrnąłem do końca.
Niestety, ominęła mnie niewysłowiona przyjemność dostania od Ciebie jakiegokolwiek PW, wiem tylko co pisałeś Nazgullowi i cóż... Nie muszę tego komentować.
Rozumiem, że prowokacje mogą być często mocno ukryte. Ale wystarczy je najzwyczajniej w świecie olać, czy jedyny sposób na walkę z nimi to "ostrzeżenia" poza grą? No i samo to, że to jest kobieta... Kurde, pomidor, trochę dumy, honoru, nie wiem jak to jeszcze inaczej nazwać.
Pobawię się w psychologa i spróbuję stwierdzić, dlaczego ich nie masz, a przynajmniej nie wykazujesz. Z tego co mówisz (nie tylko tu) wynika, że właściwie rzecz biorąc, nie masz real życia. Rozumiesz do czego to doprowadziło? Zgubiłeś zasady współżycia z ludźmi. Dla Ciebie człowiek staje się powoli (albo już się stał) nickiem, który różni się tylko barwą. Nie sądzisz, że warto by to zmienić?
Wydaje mi się, że ten ban może Ci nawet pomóc. Nie wiem, co zrobi admin, ale jeśli zostaniesz odbanowany, to spróbuj poświęcić trochę czasu ludziom, naucz się z nimi rozmawiać, a przede wszystkim z nimi żyć. Jeśli ban zostanie - tym łatwiej Ci będzie tego spróbować.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


5 Wrz 2011, o 10:00
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Odwolanie w sprawie permanent bana.
"Trochę przesadziłem"? Jak ja bym chciał, żeby te wszystkie prowokacje miały właśnie treści typu "słaby z Ciebie VD, ryc, łuk, trąbka". Na nas ciągle psioczą, że źli z nas GMowie itd., a jakoś się trzymamy i nie wysyłamy milusińskich wiadomości na nk :D

Nie rozumiem Twojego nastawienia: "skoro nie będę grał, to poobrażam sobie GMa, przecież mi nie zależy". Oczywiście, gdyby nie odwołanie, tych przeprosin do tej pory by nie było, prawda? Mam podstawy więc sądzić, że nie są szczere :)

Cytuj:
W sumie powiem krotko w jednym zdaniu - skoro obiecuje ze nic podobnego sie juz nie zdarzy to czemu nie dac szansy? Tyle w temacie.

Z bardzo prostego powodu. Twoją szansą był ten ban na 2 tyg, który niedawno dostałeś. Słyszałeś, że drugą szansę daje się zawsze, ale trzeciej nigdy?

Cytuj:
Aha dodam jeszcze jedno - nie bede robil z siebie niewiniatka bo wiem ze przesadzilem jednak sami przyznajcie - nie ma dymu bez ognia prawda? nie musze nic wiecej dodawac ..

Ano nie musisz. Nie rozumiem tylko powodu, dla którego ogień chce się nazywać dymem.

Cytuj:
W kazdym razie jesli w przyszlosci jesli bedzie mi dane pograc na s2 pojawi sie ogien to wezme gasnice i go zgasze.

My wzięliśmy cały wóz strażacki i też go zgasiliśmy. Czyżbyś próbował nas namówić na gaszenie kolejnych pożarów?

Na wyciąganie wniosków miałeś czas po poprzednim banie.

Czekamy na wypowiedź czerwonego.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


5 Wrz 2011, o 10:50

Podziękowali: sokół (12 Wrz 2011, o 21:57)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Maj 2011, o 19:21
Posty: 17
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Post Re: Odwolanie w sprawie permanent bana.
odnosnie walki - tak kruk dolaczyl w polowie walki ale i tak ledwo co mnie polaskotales palka . Po 2 - to nie byl pierwszy raz co mnie zaatakowales i ani razu mnie nie ubiles a za kazdym razem gdy ci sie mana / konda konczyla to dawales drapaka. Po 3 - moja postac jest zrobiona typowo pod pt wiec nie mam problemow o miejsce na smoka , modliche i na wszystko inne bo dbam o zespol a nie patrze tyko na siebie .

Odnosnie twojego bana

piszesz ze cie ludzie prowokuja zachowaniem na czacie ( buziaczki , czule przywitania itp) ale popatrz na siebie co ty pisales -- najlepszy rycek , mistrz , najlepszy gracz w polsce - czy chocby zbieranie ekipy jak to pisales " najlepszy ryc chetny na smoka lodowego / modliszke / czlonkow Valhalli " -- czy to nie jest prowokacja? Sam prowokowales czesciej niz inni. Nie bede pisal co mi na priva wypisywales bo nie lubie donosic , puszcze to mimo uszu (czasami lepiej jest walnac sie w palce i nic nie pisac by pozniej nie miec problemow )


Jezeli jakims cudem zostaniesz odbanowany to na 100% po kilku/ kilkunastu dniach bedziesz pisac podobne rzeczy wiec nie wroze ci dlugiej gry .
Gadalismy troche na privie to wiem ze jak chcesz to jestes spoko gosc , tyle ze gre bierzesz czasami zbyt powaznie i nie umiesz zapanowac nad nerwami.

tyle z mojej strony . Gdybysmy juz sie nie "widzieli/slyszeli" to zycze ci powodzenia w zyciu prywatnym lub w innej grze

_________________
Vvikk s2


5 Wrz 2011, o 10:59
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2011, o 08:47
Posty: 41
Miejscowość: Wałbrzych
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: Odwolanie w sprawie permanent bana.
Self owszem, były rozmowy na priv. Są nawet SS'y tych rozmów. Wreszcie po kilku godzinach narzekania, męczenia dałam ignora a Ty ni z tego ni z owego zacząłeś mi ubliżać na pw i wypisywać rzeczy związane z moim życiem prywatnym.

Co do ostatniej Twojej wiadomości do mnie na forum. Napisałeś, że nawet za 5 lat ale mnie znajdziesz i będziesz wiedział, gdzie szukać. Czy to nie są groźby życia realnego ? Zastanów się nad sobą. Zastanów się nad swoim zachowaniem i nad tym, jak traktujesz innych. Pisałam niejednokrotnie i powtórzę jeszcze raz: "Na szacunek trzeba sobie zapracować i działa to w obie strony".

Dodam jeszcze, że w żadnej wiadomości pisanej do Ciebie nigdy Ci nie ubliżyłam, nie obraziłam Cię, ani nic w tym stylu. Zawsze starałam się być w porządku. Czyż nie ?

_________________
Człowiek jest człowiekiem wtedy ,
gdy potrafi dać drugiemu człowiekowi
chociaż odrobinę radości ,
okruszynkę nadziei ,
zrozumienia oraz serca .
Gdy potrafi wywołać na twarzy drugiego człowieka
nawet krótki szczery, uśmiech .


Ostatnio edytowany przez Rodzia, 5 Wrz 2011, o 11:31, edytowano w sumie 1 raz



5 Wrz 2011, o 11:28
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: Odwolanie w sprawie permanent bana.
pomidor, czy ty naprawdę myślisz, że po czymś takim twoje odwołanie zostanie rozpatrzone pozytywnie ? Na twoim miejscu cieszył bym się, że sprawa zakończyła się tylko w taki sposób. Żadne okazywanie skruchy tutaj nie pomorze. Skoro odwaliłeś taki numer raz to jest duża szansa, że zrobisz to po raz kolejny ! Takich graczy powinno się wykluczać ze społeczności taern by reszta graczy się nie bała, że spotka ich taka sytuacja.


5 Wrz 2011, o 11:39
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Maj 2011, o 23:19
Posty: 81
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: Odwolanie w sprawie permanent bana.
Pirek wyjdz bo piszesz głupoty :!:

_________________
Buby Łuk 87 S1 KOX!


5 Wrz 2011, o 11:49
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Maj 2011, o 23:19
Posty: 81
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: Odwolanie w sprawie permanent bana.
Z tego co mi wiadomo to już miałeś 1 szanse ale jej nie wykorzystałeś

_________________
Buby Łuk 87 S1 KOX!


5 Wrz 2011, o 11:56
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: Odwolanie w sprawie permanent bana.
Po to jest ten dział by gracze mogli się odwoływać, ty również masz do tego prawo. Po prostu zastanawiałem się jak oceniasz swoje szanse gdyż twoje przewinienie jest bardzo ciężkie dlatego zadałem to pytanie być może trochę w za ostrej formie. Być może dostaniesz jakiś okres próbny to wszystko zależy od GM. Ale szanse są na to nikłe. Tak jak pisałem pomimo twojej deklaracji poprawy nie ma pewności czy nie zrobisz tego po raz kolejny. Najlepiej będzie jak poczekasz już na decyzje GM. Bardzo solidnie się odwołałeś więc teraz czekaj na ostateczną decyzję.

Tym samym proszę nie odpowiadaj na posty/zaczepki innych userów forum bo zrobi się straszny spam, odpowiadaj tylko na posty GM by uniknąć ew. prowokacji. Lub na normalne posty/pytania kierowane w twoją stronę.


5 Wrz 2011, o 12:06
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 221 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron