Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Odwolanie w sprawie permanent bana. 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011, o 14:50
Posty: 139
Miejscowość: Kwidzyn/ Mansfield
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Post Re: Odwolanie w sprawie permanent bana.
pomidor napisał(a):
Pirek napisał(a):
pomidor, czy ty naprawdę myślisz, że po czymś takim twoje odwołanie zostanie rozpatrzone pozytywnie ?


Mysle ze jest taka mozliwosc bo nawet ci z ktorymi mialem kose sa w stanie poswiadczyc ze calkiem fajny ze mnie koles..... Jesli dostane szanse to udowodnie takze tym co nie wierza ze potrafie conieco zmienic na plus.



Dlatego po pierwszych kilku Naszych rozmowach - dostles link do NK Izuski - bo wydawało mi się że jesteś dorosłym, dojrzałym psychicznie i emocjonalnie czlowiekiem.

Po tym jak dostałęś link (opowiedz to sam) w jakis posób podziękowałeś?? Wyzwiskami że jestem tępak, głupi i naiwny itp....


administracja zrobiła kawał dobrej roboty - subiektywna ocena, wraz z odpowiedzialną decyzją


Pozdrawiam


5 Wrz 2011, o 12:39
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2011, o 11:30
Posty: 269
Miejscowość: Hollywood
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 104 razy
Serwer: HardCore
Post Re: Odwolanie w sprawie permanent bana.
ja też bym go odbanował przecież to tylko gra a wy się zachowujecie jak by wam matke wy... no niewazne :P

Porównanie nie na miejscu,
dostajesz słowne umomnienie
~~Pirek

_________________
Moment w którym zamykasz oczy na polu walki, jest momentem, w którym już ich nie otwierasz


5 Wrz 2011, o 13:00

Podziękowali: Selfir (5 Wrz 2011, o 13:48)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Gru 2010, o 15:21
Posty: 135
Miejscowość: Tartar
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Post Re: Odwolanie w sprawie permanent bana.
http://imageshack.us/photo/my-images/694/rodzia.png/

to jest klutnia z kim innym a ponoc nie przeklina Rodzia

Poza tym Nazgull do ciebie on sapal po banie wiec mogl miec agresora trzeba bylo mu dac lepe na przebudzenie ,i ja wiem i ty wiesz ze Self tego co pisze nie bierze na serio po 3h poszed by z toba na drop:D
Myslisz ze jak bys mnie zbanowal to bym ci dalej piwo stawial?


Wiadomo ze nikt nie jest swiety ,i sam widzialem wstrzyki na Selfa na ogolnym,,ze nolife"
,,z toba nie ide"
do mnie i Selfa,,z wami nie ide"


I dlaczego nie ma szans na odbanowanie bo nie trzymal ze smietanka ?

_________________
ing: Rusu(VD)/PROrusu(MO)/


5 Wrz 2011, o 13:08

Podziękowali: Selfir (5 Wrz 2011, o 13:47)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2011, o 08:47
Posty: 41
Miejscowość: Wałbrzych
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: Odwolanie w sprawie permanent bana.
Chwila, chwilaa. Kiedy ja napisałam, że nie przeklinam ? Temat się tyczy Selfa, a nie kogoś innego to raz. Dwa, o tym właśnie pisałam w temacie, bo Self niestety zapoczatkował pisanie "Kaleka na wózku". Skoro ktoś tyka na forum gry moje życie prywatne nie mając o tym zielonego pojęcia, to sorry, ale ja grzeczna nie będę, skoro ktoś w chamski sposób mi docinki sadzi na temat mojego życia i stanu zdrowia i jeszcze się z tego bezczelnie śmieje. Nikt nie daje nikomu prawa do wytykania życia prywatnego na forum gry. Chce mi jechać, niech jedzie, ale niech mi życia nie tyka, bo ja niczyjego życia się nie czepiam i nie poruszam go na forum gry, mimo iż sytuację znam.

pomidor niczym nie obraziłam, w żaden sposób mu nie ubliżyłam i nie zwyzywałam go. Wręcz przeciwnie. Więc radzę Rusu zapoznaj się z tematem zanim coś palniesz.

_________________
Człowiek jest człowiekiem wtedy ,
gdy potrafi dać drugiemu człowiekowi
chociaż odrobinę radości ,
okruszynkę nadziei ,
zrozumienia oraz serca .
Gdy potrafi wywołać na twarzy drugiego człowieka
nawet krótki szczery, uśmiech .


5 Wrz 2011, o 13:25
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 13:24
Posty: 17
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Odwolanie w sprawie permanent bana.
ja bym chcial wiedziec na jakiej podsawie on sie odwoluje od tego bana! sam stwierdzil ze dobrze sie stalo ze zostal zbanowany! Iteraz sie od tego odwoluje? Ludzie [przestancie byc smieszni!!

_________________
"When I was a little boy was crying that I had no shoes on my feet. I stopped crying when I saw a child who cries because it has no feet."[/b]


5 Wrz 2011, o 13:38
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Gru 2010, o 15:21
Posty: 135
Miejscowość: Tartar
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Post Re: Odwolanie w sprawie permanent bana.
Z gry ma sie tylko lvl i nick sama zaniedbalas ze dostal info z realnego zycia.

,,Chce mi jechać, niech jedzie, ale niech mi życia nie tyka,"
jak ktos ci ma jechac to ty mu nie bedziesz mowila w jaki sposob raczej

zanim coś palniesz <<< dobrze ze ty masz anielskie wersety piszesz prawde i jestes zraniona

Smieszna troche jestes ja zawsze bede po stronie kumpla nawet jak bezrekiemu proteze zajuma . I moge palnac w kazdym tego slowa znaczeniu.

_________________
ing: Rusu(VD)/PROrusu(MO)/


5 Wrz 2011, o 13:39

Podziękowali: Selfir (5 Wrz 2011, o 13:44)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2011, o 23:49
Posty: 150
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Odwolanie w sprawie permanent bana.
Ban został dany po raz 3 wciągu 2 miesięcy za agresywne i wulgarne zachowanie, to chyba nie świadczy, że pomidor potrafi się zmienić. Po jego pierwszym banie jak wrócił do gry (nie wnikam kto i czym go niby prowokował) ale z nawyzywał i naubliżał mi na priv za co? za to że JA idę na lodowego smoka (z moją własną gildią) a nie ON. Faktycznie mocny powód do agresji (po tym fakcie dostał bana na druida). Drobne wyzwiska kierował później z rycka dając od razu ignora bo wolał nie wdawać się pewnie w dalsze rozmowy bo szybko go ponosi. Wielokrotnie wyzywał, kłamał a później przepraszał, gdzie po kilku dniach znowu wyzywał itp. Tego typu gracze nie powinni zasiedlać taerna bo to niszczy tą grę.

Odnośnie pomidor twoich wypowiedzi, że niby na żarty i po prowokacjach pisałeś o sobie "najlepszy rycek" itp i że wcale za takiego się nie uważasz to KOLEJNE KŁAMSTWO bo wielokrotnie mi pisałeś, że jesteś najlepszy a inni żałośni bo nie widzą twojego mistrzostwa we wszystkich grach w jakie zaczynasz grać. Jakbyś chciał potwierdzenia mam prywatną wiadomość jak obrażasz mnie i moją żonę a siebie określasz mistrzem......

Osobiście nie wierzę w skruchę tej osoby bo jak już dostawał szanse to kwestia kilku dni i wracał prawdziwy pomidor

_________________
BadylBamber s2


5 Wrz 2011, o 13:57

Podziękowali: peterch (5 Wrz 2011, o 14:03)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Gru 2010, o 15:21
Posty: 135
Miejscowość: Tartar
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Post Re: Odwolanie w sprawie permanent bana.
bo jest koxem sam go szkolilem
watpisz w jego potege?

badyl jestes dobrze zakumplowany z ,,ofiarami selfa" i sam robiles wstrzyki ktore widzialem

_________________
ing: Rusu(VD)/PROrusu(MO)/


5 Wrz 2011, o 14:01

Podziękowali: Selfir (5 Wrz 2011, o 14:05)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 12:47
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Odwolanie w sprawie permanent bana.
tu nie chodzi o zakumplowanie sie ale taka jest czysta prawda to jest wylacznie jego wina


5 Wrz 2011, o 14:06
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 7 Cze 2011, o 18:39
Posty: 1306
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 217 razy
Post Re: Odwolanie w sprawie permanent bana.
Sorka że sie wtrace, ale zamiast sie kłócic poczekajcie na kogos z czerwonym nickiem, a kolorowi (niebiescy) polecałbym przejsc na st i tam porozmawiac :)

_________________
Kocham mojego Szopa :D


5 Wrz 2011, o 14:10
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 278 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron