Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 Odwolanie w sprawie permanent bana. 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 30 Sie 2011, o 18:31
Posty: 60
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Odwolanie w sprawie permanent bana.
Izuska nigdy wina nie lezy po jednej stronie w calosci...

Co do sprawy nie bardzo jestem w temacie ale czytam na biezaco to wszystko co pisza obie strony i pozwole sobie przedstawic to w sposob jaki ja to widze.

Otoz nie da sie ukryc ze Selff-a ponosilo (najpierw niby rozstal sie z kobieta potem bla bla bla)nie raz to fakt i kneble czy 2 tyg ban sa tu jasnymi dowodami.
Jesli wszedl w sfere zycia prywatnego to "wielki miSZCZ" za jakiego sie uwaza i wielce kulturalny czlowiek za jakiego chcialby uchodzic to nawet nie srednio zakamuflowany falsz.
Otoz tak zachowal sie jak pospolity kazdy wie kto....
Jednak nie uznaje by byl jedynym i w pelni winnym za zaistaniala sytuacje.
Faktem jest ze jego EGO jest rozdmuchane nie wiadomo dlaczego (przynajmniej ja nie wiem czemu) ale jego wina polega tylko na tym.
Moze byc prawda ze odebiera teraz te cala sytuacje jako niezle uknuta prowokacje ale to wiedza tylko zainteresowani.
Druga strona medalu jest sprawa Rodzi.
Nie chcialbym nikogo urazic ale taka "spowiedz" ze swoich zyciowych problemow osobie ktora sie zna 2 misiace przez internet wydaje mi sie conajmniej dziecinnym posunieciem.
Skoro tak mu zaufalas traktowalas go jako przyjaciela rozumiem i to rowniez mnie dziwi bo jak piszesz :..."na szacunek trzeba sobie zapracowac..." podobnie uwazam z przyjaznia i zaufaniem.
Wiec tlumaczenie ze deptal Ci po zyciu prywatnym przypomina mi zgloszenia kradziezy konta : najpierw mu podajesz haslo a potem wkurza Cie ze ktos to wykorzystal.

Tak wiec faktem jest ze kazdy z nas ma cos za uszami i jak pisze Selff zdaje sobie ze nie jest bez winy ale uznanie ze cala wina lezy po jego stronie to przegiecie.
Co do odwolania bana nie jestem za tym nawet miesiaca nie wytrzymales a grozby karalne sa scigane z paragrafu zdaje sie ze grozi za to do 5 lat i za to bylbym zdania by te 5 lat dac Ci bana na te gre.
Zreszta :...dla takiego miszcza nie problem zaczac gre w inna gre i tam osiagac sukcesy...

Oto moje zdanie.

_________________
Only S2 :
MegaVDu 80lvl + Szarik 73 lvl
WielkiDruci 69lvl + JOZINzBAZIN 64lvl


5 Wrz 2011, o 14:18

Podziękowali: Rusu (5 Wrz 2011, o 14:23)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 12:47
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Odwolanie w sprawie permanent bana.
mega nie znasz sprawy nie wiesz co i jak a to ze poczytasz wypowiedzi to nic nie znaczy ja sobie nie pozwole zeby mnie ktos obrazal i wyzywal bez powodu bo np napisze do comba czesc slonce czy do rodzi siema a to ze z nim sie nikt nie wita to juz jego problem ja mu nie napisalam tak jak on mi pojechal wiec ja sie niedziwie ze zrobili z nim pozadek bo ja nie mam zamiaru sie denerwowac.


5 Wrz 2011, o 14:27
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Odwolanie w sprawie permanent bana.
jak sie kogos prowokuje to musi sie ta osoba liczyc ze sprowokowana osoba ci na pw bedzie jechala, proste,- poto ja sie prowokuje
pozatym nie wiem czy ja dobrze zrozumialem, on dostal bana za grozby i wulgarne i agresywne zachowanie piszac teksty na nk ?
a co nk ma do gry ?

karajcie tych co rozrabiaja w taernie a nie interesujcie sie tym co kto pisze do kogo na nk
te 2 osoby czyli poszkodowana i poszkodowany banem niech to sobie sami we dwoje rozstrzygaja na nk dalej, i niech tego tu do gry nie wnosza, bo tu nikogo to nie powinno interesowac
zachowaniem w grze niech zajmuja sie gm-owie i administratorzy , i bedzie cacy
a puki co niech gm zamknie ten temat i poczekajcie az czerwony sie wypowie konczac te dyskusje.


5 Wrz 2011, o 16:54
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Odwolanie w sprawie permanent bana.
Z ostatnim zdaniem się zgadzam co do wcześniejszych cóż... nie wiem z jakiego serwera jesteś ale widać nie za bardzo znasz sprawę :)
Temat zamykam. Admin otworzy jak podejmie decyzję.

_________________
Image
Image


5 Wrz 2011, o 16:58
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: Odwolanie w sprawie permanent bana.
Witam,
krótko... groźby odnoszące się od zycia realnego są jednym z największych przewinień. Przebrnąłem przez wszystkie 4 strony tematu, było cięzko, ale decyzja jest ostateczna.

Ban zostaje.

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


5 Wrz 2011, o 18:33

Podziękowali: 3 Guliwher (5 Wrz 2011, o 20:21), Lady Pati (5 Wrz 2011, o 22:29), Rodzia (16 Wrz 2011, o 21:19)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 276 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron