Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 10 posty(ów) ] 
 prestiż 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 18 Kwi 2011, o 20:27
Posty: 43
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post prestiż
Serwer: S3
Nazwa postaci: bodyguard
Czas:
Opis:
Witam,
będę wdzięczny za sprawdzenie mojego konta jeśli chodzi o zdobywanie prestiżu. Wyższe levele niż ja, ciągle go zdobywają, nawet na krzyżaku. Ja nawet za DZ, FYO, czy GMO nie otrzymujęm nie wspominając o mniejszych bosach, więc albo jest jakiś błąd, albo nie rozumiem zasad przyznawania prestiżu, jednak nigdzie nie mogłem znaleść zasad które mówią kiedy, w jakich okolicznościach jest on przyznawany.
W związku z powyższym proszę o wytłumaczenie, czy ja czegoś nie rozumiem, czy gdzieś tkwi błąd ?


10 Wrz 2011, o 20:47
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011, o 18:56
Posty: 14
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: prestiż
Witam..Podłącze się pod ten temat.Problem prawdopodobnie tkwi ew tym że jesteś w gildii,która ma honor na minusie.I właśnie o tym chciałem napisać.Opisze sytuacje;
Mam 68 lvl na zasadzie wojny gildyjnej zaatakował mnie niższy lvl..podczas walki dołączył do mnie inny gracz/nie proszony..ale to nie istotne:)/.Po wygranym pojedynku okazało się że otrzymałem -70 honoru.prestiż na +/nie pamiętam ile/.Trochę to dziwne i głupie m/z.Rozumiem sytuacje gdy to ja atakuję niższy lvl i wtedy za karę odejmuje mi się honor/cały czas pisze o wojnach gildyjnych/.Ale w tym przypadku?Często zdarza się że zostaniesz zaatakowany na AFK i co wtedy?..podchodzisz do kompa masz połowe hp..jakimś sposobem uda ci się wygrać a i tak masz honor na minusie..m/z paranoja.Wiem że Gildie nie sa jeszcze w 100% dopracowane ale jest ranking i przez to niedopatrzenie twoja gildia nie idzie do przodu.Myślę że należy tę sprawę załatwić

Dziękuję za uwagę:)Pozdrawiam


10 Wrz 2011, o 21:17
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: prestiż
Zasadą do naliczania prestiżu jest obecny prestiż gildii, w której jesteś. Nie ma znaczenia kto go nabił, jeśli masz powiedzmy 18k+ to nie dostajesz nic za żadne bossy, czasami nawet za zlecenia od Suloga jest 0. Za jakieś rary wpada troszkę, za wbity lvl, wykonanie etapu Q, czasem zlecenia i chyba tyle. Dodatkowo sprawę komplikuje honor, ale nie wiem jak przekłada się na prestiż (chyba nikt tego nie wie poza Drygiem).

Pozdrawiam

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


10 Wrz 2011, o 22:04
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 18 Kwi 2011, o 20:27
Posty: 43
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: prestiż
Szymdaro problem w tym, że wyższe levele z mojej gildii zdobywają prestiż nawet za małe bosy, np. za krzyżaka 1pkt. ja za Fyo, Gmo nie otrzymuje, nie wspominając już o mniejszych bosach. Fakt, za zadanie z miśkami otrzymałem 1pkt.


11 Wrz 2011, o 06:43
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 02:38
Posty: 1597
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Post Re: prestiż
za bossa prestiż dzieli się na liczbę osób. więc robiąc Fyodora w 5, przy danym prestiżu część, która powinna być przyznana jest zbyt mała, aby ją liczyć. jeżeli dostają punkty za Krzyżaka to tylko dlatego, że robią go sami.


11 Wrz 2011, o 12:31
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 18 Kwi 2011, o 20:27
Posty: 43
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: prestiż
3siu problem w tym, że ja również robię sam krzyżaka i nie dostaję pkt prestiżu :)


11 Wrz 2011, o 14:04
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sie 2010, o 21:51
Posty: 274
Miejscowość: Sochaczew
Podziękowano: 55 razy
Otrzymanych podziękowań: 88 razy
Nick w grze: MamBanaNieGram
Post Re: prestiż
ile masz honoru ? chyba im wiecej ma sie honoru tym wiecej prestizu idzie :) ja mam 7 k honoru i prestiz mi jakos leci ( mam go 4.5 k ^ ^)


11 Wrz 2011, o 14:16
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 18 Kwi 2011, o 20:27
Posty: 43
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: prestiż
Honor mam na zero, pozostali również, więc też nie w honorze tkwi problem dlaczego jedni dostają pkt prestiżu, inni nie :)

Ogólnie bardzo dziękuję wszystkim za podpowiedzi, tym sposobem może znajdziemy rozwiązanie dlaczego jedni dostają prestiż, inni nie :)
Może jednak to zwykły błąd ?


11 Wrz 2011, o 14:36
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sie 2011, o 21:55
Posty: 511
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Post Re: prestiż
podłączę się do tematu, dodając aspekt petów:D

Kiedy biję sam Ihitona dostaję 5 prestiżu, kiedy w walce uczestniczy pies (nawet gdy zginie/ucieknie) dostaję 3 prestiżu - podobnie zresztą w złocie:( (mimo iż psa już nie ma w walce to zamiast ok.5K złota to dostaję ok.3K złota)

Zatem skoro pies jest nieodłączną częścią konkretnej postaci to albo prestiż psa powinien być dokładany do prestiżu jego właściciela albo pies jako taki też powinien być częścią gildii i jego prestiż sumowany do całych statystyk gildii.
Było by to chyba bardziej sensowne rozwiązanie niż obecne gdzie prestiż z psa przepada niewiadomo gdzie;)

_________________
Saintx - Sheed 44Lv (w stanie spoczynku)
Siantx - Druid 51Lv (skacze po wieży)


13 Wrz 2011, o 11:05
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: prestiż
Prestiz psa przepada, bo z psem jest latwiej niz bez niego. Pies nie jest graczem i gdyby dodawal prestiz gildii wyszloby na to, ze jeden gracz z petem zdobywa podwojnie prestiz.


13 Wrz 2011, o 16:14
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 229 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron