Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 platyna-paypal 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post platyna-paypal
Serwer: S3
Nazwa postaci: swiatlocie
Czas: 12,09,11
Opis:
chcialem kupic 250 platyny za 20 zlotych czy jakos tak, uzylem opcja platnosci paypal
zawsze za wszytko place paypalem i zawsze platnosci przebiegaja bez problemu.
tutaj niestety niewyszlo, probowalem na wszystkich rodzajach platyny i nie stety, gdy klikamy kupno platyny przez system paypal, musimy podac karte kredytowa, lub zarejestrowac ja najpierw,( dla tumokow-karta platnicza , a kredytowa to co innego )
karta platnicza to karta do bankomatu ktora mozemy wplacac i wyplacac kase, ktora otrzymuje sie do tygodnia czasu po otwarciu konta bankowego,
karta kretytowa jest dostepna tylko dla osob ktore chca od banku uzyskac kredyt, ktore maja na tyle kasy ze nie odstraszaja ich odsetki miesieczne-sa to zazwyczaj karty mastercard, visa i maestro ktore maja wybite grube cyfry na karcie

nie wiem poco w grze daliscie opcje platnosci paypal, skoro placi sie tylko podajac karte kredytowa, a dana platnosc karta kredytowa juz widnieje na liscie
nalezalo by to zmienic, bo to wprowadzanie graczy w blad.
mieszkam w Niemczech, nie posiadam polskiego rachunku bankowego, i nie moge nawet paypalem zaplacic ayb jeszcze tego samego dnia miec plate na koncie


12 Wrz 2011, o 16:43
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: platyna-paypal
Przetestowałem i nie mam takich objawów jakie przytaczasz.
Po wybraniu paypal pojawia się strona dotpay gdzie trzeba podać imię, nazwisko i email. Następnie klikasz "dalej" i lądujesz na stronie paypal.


12 Wrz 2011, o 16:47
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: platyna-paypal
tak podaje imie nazwisko i email, przekierowywuje mnie na paypal, i jak sie na paypalu zaloguje, to mi wyskakuje informacja w okienku ze musze zrejestrowac karte kredytowa,niewiem jakim prawem zada odemnie karte kredytowa, bo w kazdej innej grze place paypalem i normalnie robi natychmiastowy przelew, ktory musze tylko potwierdzic.
Jedynie tu zada karty kredytowej-byl juz tu na ten temat post jakies pol roku temu i GM potwierdzil ze on tez ma taki problem ze karte kredytowa kaze zarejestrowac, niewiem czy to nie mysteria sie wypowiadala w tamtym temacie

viewtopic.php?f=77&t=4779&p=35730&hilit=paypal#p35730


24 Wrz 2011, o 08:18
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: platyna-paypal
Hmm, wyglada na to, jakby dotpay wymagal od strony paypala, by ten zezwalal tylko na transakcje przy uzyciu kart kredytowych.
Orientuje sie ktos, czy to jest mozliwe? bo to co ja pisalam, to tylko domysly.


25 Wrz 2011, o 06:20
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: platyna-paypal
ja probowalem z kazda iloscia platyny za kazdym razem wyskakuje na stronie paypal ze musze karte kredytowa zarejestrowac, a powinno mnie poprosic tylko o potwierdzenie dokonania platnosci i na email powinienem potwierdzenie dostac ze dokonalem kolejnej transakcji przez ich system i ze mi dziekuja i ze bla bla bla, ale tak sie nie dzieje, system wymaga karty kredytowej, wiec proponuje usuniecie systemu platnosci paypal, jako mozliwy system do placenia za platyne, bo nieda sie placic.


27 Wrz 2011, o 08:09
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: platyna-paypal
Placic sie da (z tego co mi wiadomo), tylko nie karta debetowa :P


27 Wrz 2011, o 21:44
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: platyna-paypal
da sie płacić bo nie raz płaciłem - musisz mieć sparowana karte, najlepiej kredytową


27 Wrz 2011, o 21:46
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: platyna-paypal
tak a kto ci bedzie specjalnie o karte kredytowa wychodzil z wnioskiem do banku aby sobie w grze placic przez paypal,
kazda gra ktora ma paypal nie ma tak jak tu ze kredytowa karte sie wymaga, zawsze paypal przekierowywal mnie na strone konta i musialem potwierdzenie tylko kliknac i kasa natychmiast byla przelewana na konto w grze a ja otrzymywalem walute w grze, tylko tu wymaga karte kredytowa odemnie.
moze dlatego ze ja w niemczech mieszkam, a system typowo polski i dla polski
a paypal jak i konto w banku niemieckie mam, moze dlatego, ale mimo to inne gry niemaja problemu z paypalem u mnie


27 Wrz 2011, o 22:14
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: platyna-paypal
tu też można powiązać paypala z kontem - ale trzeba mieć to powiązane - gość widocznie nie ma...


27 Wrz 2011, o 22:22
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: platyna-paypal
ja jak najbardziej rozumiem problem i zgadzam sie, ze takie zmiany by sie przydaly, ale tu my chyba nic nie mamy do gadania ^^


28 Wrz 2011, o 02:33
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 315 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron