Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 1 platyna 2 exp 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 09:17
Posty: 49
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: 1 platyna 2 exp
Lester napisał(a):
Zmiana profy - nie. Przelanie expa - :lol:
A co do esa za więcej platy - tutaj wszystko robi operator sieci. To on jest głównym problemem, więc raczej nie ma co kontynuować wątku...


operator ma tutaj może konto?

Albo to czyta?

bo serio przydał by sie kod sms tzn

sms= platyna :?

_________________
Image


14 Wrz 2011, o 16:25
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 14 Sie 2011, o 11:39
Posty: 39
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: 1 platyna 2 exp
Nie musisz być pełnoletni aby zrobić przelew.
Myślę że Admini dadzą wzór jak wypełnić blankiecik Tobie zostaje iść na poczte/banku dać babce w okienku ten blankiecik wypełniony z kasą. I czekać.

Wiem jak jest większą część pieniędzy tak czy siak pobiera operator sieci. Bo jaki miałby w tym interes jeżeli ktoś kupi kartę za 30zł w sieci np Plus , jak to 30zł całe miałoby pójść do kogoś.


14 Wrz 2011, o 16:42
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 09:17
Posty: 49
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: 1 platyna 2 exp
Ravdaro napisał(a):
Nie musisz być pełnoletni aby zrobić przelew.
Myślę że Admini dadzą wzór jak wypełnić blankiecik Tobie zostaje iść na poczte/banku dać babce w okienku ten blankiecik wypełniony z kasą. I czekać.

Wiem jak jest większą część pieniędzy tak czy siak pobiera operator sieci. Bo jaki miałby w tym interes jeżeli ktoś kupi kartę za 30zł w sieci np Plus , jak to 30zł całe miałoby pójść do kogoś.



Eee...Wolałbym jednak przytaknąć przy moim poprzednim poście i czekać na odpowiedź któregoś z Modów/Gm-ów bądź Administratorów :-)

_________________
Image


14 Wrz 2011, o 18:40
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Cze 2011, o 21:09
Posty: 31
Miejscowość: Kraków
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Re: 1 platyna 2 exp
Ravdaro napisał(a):
Nie musisz być pełnoletni aby zrobić przelew.
Myślę że Admini dadzą wzór jak wypełnić blankiecik Tobie zostaje iść na poczte/banku dać babce w okienku ten blankiecik wypełniony z kasą. I czekać.


Za platę można płacić przekazem pocztowym/bankowym i przy wyborze tej opcji taki druczek się pojawia do wydrukowania/przepisania.
Nie ma z tym najmniejszego problemu i myślę, że niepełnoletni powinni sobie z tym poradzić - punkty pocztowe są wszędzie :).
Jest opcja płacenia w Żabce czy Biedronce przy kasie, więc dla chcącego nic trudnego ;)

_________________
[s3] Zafi - druid (retired)


15 Wrz 2011, o 09:17
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2011, o 17:10
Posty: 594
Miejscowość: s2
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Post Re: 1 platyna 2 exp
Stanowczo na nie! Zmaina porofesji- do 40lvl gram mo, potem zamieniam na vd, na 70 na barbe, potem na 90 na druta i jestem nie do pokonania... ^^ tak najłatwiej by było.

_________________
‎"I bierz co Ci dane, bądź losu panem!"

Pomoglem? Daj kufelek browarka :=)


https://www.facebook.com/pages/The-Prid ... 2137125151 Like'nij! 2 admin strony fanowskiej na fejsie!


16 Wrz 2011, o 11:22
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 17:01
Posty: 1084
Podziękowano: 130 razy
Otrzymanych podziękowań: 267 razy
Post Re: 1 platyna 2 exp
TheBestHardkor - admin się wypowiedział już przecież kilka postów wyżej. Wejdź na stronę dotpay - masz tam kilka możliwości kupna platyny za przelew i nie musisz mieć konta w banku. Drukujesz sobie wygenerowany przez dotpaya druczek do żabki, albo druczek przelewu na pocztę, albo jakieś inne MojeRachunki czy coś w ten deseń. Zasuwasz we wskazane miejsce (poczta, żabka czy jakieś coś - info znajdziesz na stronie dotpay). Napisałem już jak jest z esami - są najłatwiejszą drogą przeprowadzenia transakcji, ale najdroższą. Nie mamy również wpływu na cenę takiego smsa - nie możemy np. wprowadzić esów za 50 pln.


16 Wrz 2011, o 12:11
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 09:17
Posty: 49
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: 1 platyna 2 exp
Torgerd napisał(a):
TheBestHardkor - admin się wypowiedział już przecież kilka postów wyżej. Wejdź na stronę dotpay - masz tam kilka możliwości kupna platyny za przelew i nie musisz mieć konta w banku. Drukujesz sobie wygenerowany przez dotpaya druczek do żabki, albo druczek przelewu na pocztę, albo jakieś inne MojeRachunki czy coś w ten deseń. Zasuwasz we wskazane miejsce (poczta, żabka czy jakieś coś - info znajdziesz na stronie dotpay). Napisałem już jak jest z esami - są najłatwiejszą drogą przeprowadzenia transakcji, ale najdroższą. Nie mamy również wpływu na cenę takiego smsa - nie możemy np. wprowadzić esów za 50 pln.


No dobra dzięki :/

_________________
Image


16 Wrz 2011, o 20:13
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 14 Sie 2011, o 11:39
Posty: 39
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: 1 platyna 2 exp
No nie udawaj że to jest tak mega trudne nawet 12 letnie dziecko by sobie z tym poradziło. Przecież jakby było sms 25zł daje 100 platyny i wpłata na konto 100 platyny to każdy by wysyłał sms, i ogromne straty dla twórców gry.


16 Wrz 2011, o 23:05
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: 1 platyna 2 exp
Tak więc Drygu powiedział, Torg poparł. Zamykam, żeby dalej nie toczyć bezsensownej dyskusji.

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


17 Wrz 2011, o 18:24
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron