Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 odwolanie od bana 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 09:30
Posty: 10
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post odwolanie od bana
Serwer: S3
Nazwa postaci: haasch
Czas: 10-30
Opis:
witam dostalem bana za rzekome kupienie tej postaci za pieniedze co jest nie prawda wymienilem te konto za mo 57 lvl nick tokoss i uzyskalem konto na s3 luk 62 hassch gm byl poinformowany o wymianie i sprawdzial iz dane konto zmienilo wlascicela i ze pozyskalem legalnie z gory dziekuje za rozpatrzenie mojego odwolania


18 Wrz 2011, o 10:32
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: odwolanie od bana
powiem tak

tutaj znajduje się link do sprawy: viewtopic.php?f=119&p=73463#p73463

z niego jasno wynika, iż jeden gracz drugiemu chciał sprzedać konto za realne pieniądze, z informacji jakie otrzymałem na PW wynika, iż konto zostało przejęte, kasa nie wpłynęła a więc nie dość, że handel za realne pieniądze (zamiar) to na dodatek oszustwo...

ja to traktuje jak paserstwo a przedmioty/dobra pochodzące z paserstwa podlegają przepadkowi lub zwracane są właścicielowi - w tym wypadku druga opcja nie wchodzi raczej w gre ponieważ konto było zbyte niezgodnie z regulaminem oraz z pominięciem forum...

możesz podać link do wymiany której dokonałeś przejmując to konto - przeanalizuję to i być może tutaj coś da się zrobić...

bany pozostają (temat zostawiam otwarty, może inni GMi i administratorzy się wypowiedzą inaczej).


18 Wrz 2011, o 10:55
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 7 Mar 2011, o 17:11
Posty: 42
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: odwolanie od bana
pozyskales legalne konto kupione za realne pieniadze ktorych nie przelano na konto... pisalem do ciebie ze oszukano mnie a ty swoje... najlepszym rozwiazaniem by bylo gdyby nasze konto do nas wrocily nawet zbanowane na jakis czas.... jestem wstanie sie zgodzic na usuniecie konta haash jak sie nie da nic zrobic... prosze o pozytywne rozpatrzenie naszej prosby...(odzyskanie dla mnie haash a dla kolegi tookos)


18 Wrz 2011, o 10:58
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 09:30
Posty: 10
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: odwolanie od bana
ja chce odzysakc konto tokosss bez bana uczciweie zamienilem na te konto luk 62 hassch i tu dzis ban na luku za rzekome kupienie postaci z apieniadze rzenada a skad bym mial haslo i email , wymienilem na mo 57 lvl nick tokosss mam nadziej ze gm rozwiaze ta sytulacje


18 Wrz 2011, o 11:06
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 7 Mar 2011, o 17:11
Posty: 42
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: odwolanie od bana
tokos moze byc tak jak ty piszesz.... jestem za tym zebys odzyskal swoje konto bez bana a ja moje moze byc z banem albo jakims kneblem... ale chce je odzyskac


18 Wrz 2011, o 11:07
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 09:30
Posty: 10
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: odwolanie od bana
czlowieku ja mam posta z wymiany konta na forum na s1 zlukaj ja nie sciemniam
5 mies ta postac robilem a tu teraz lipa


18 Wrz 2011, o 11:10
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: odwolanie od bana
zbanowane konta haash oraz adryjan są kontami na s3 i te mnie póki co interesują, wymieniacie się jak szaleni, po kilka wymian tygodniowo a potem macie pretensje i roszczenia żeby to wyśledzić i ocenić - ja już się wypowiedziałem - dla mnie to paserstwo, a jeszcze postaram się skontaktować z GMem z s1 żeby zbanował konto które zostało tam przejęte przez osobę, która zbyła nieprawidłowo nabyte konto...


18 Wrz 2011, o 11:25
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 09:30
Posty: 10
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: odwolanie od bana
drogi gm-e wymienilem sie uczciwie haslo za haslo email za email jesli tak sprawa wyglada prosze o kontakt z gm apocalipsa on mnie kojarzy z wypraw potwierdzi wlascicela konta tokosss s1 z gory dziekuje


18 Wrz 2011, o 11:29
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: odwolanie od bana
tokosss napisał(a):
drogi gm-e wymienilem sie uczciwie haslo za haslo email za email jesli tak sprawa wyglada prosze o kontakt z gm apocalipsa on mnie kojarzy z wypraw potwierdzi wlascicela konta tokosss s1 z gory dziekuje

ależ ja Cie nie oskarżam o oszustwo - jedyne co widzę to fakt, iż najprawdopodobniej nabyłeś konto pochodzące z oszustwa a takie dobra podlegają przepadkowi - to tak jak w realu - jak na giełdzie samochodowej kupisz kradziony samochód to Ty na tym tracisz bo policja za samochód pochodzący z przestępstwa kasy Ci nie odda...


18 Wrz 2011, o 11:40
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 09:30
Posty: 10
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: odwolanie od bana
umieszczam email i haslo zekomej osoby posiadacza konta luka s3 ktury sie wymienil ze mna na mojego mo 57 - [email protected] haslo .... mam nadzieje iz ukazecie tego oszusta

Ers ~ Hasło usunięte, mam nadzieję, że nie podałeś tego hasła jakie teraz tam masz?


18 Wrz 2011, o 11:52
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 194 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron