Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Konto. 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 17 Maj 2011, o 17:43
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Konto.
Serwer: S2
Nazwa postaci: VDkox
Czas: chyba 10.07.2011
Opis:
Witam. Leci już 3 miesiąc odkąd zbanowano moją postać VDkox. Chciałbym prosić administratorów o odzyskanie konta, ponieważ chciałbym wrócić do gry. Sprawa wygląda tak: pewien MO zaproponował mi wymianę postaci. Zgodziłem się i mnie oszukał. (TAK, BYŁEM NAIWNY! ZAPEWNE NIEJEDEN GRACZ MIAŁ TAKĄ SYTUACJĘ). Ale to nie jest duży problem. Problemem było to że zmienił szybko e-mail, spamował na forum i na czacie że chce sprzedać to konto za doładowanie..

Drodzy Administratorzy chciałbym zwrócić uwagę na to, że to nie ja łamałem prawo tylko ten koleś który mnie oszukał.

W regulaminie jest napisane:
Cytuj:
8.Gracz odpowiada za utrzymanie w tajemnicy swojego hasła. Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za utratę przez gracza hasła oraz loginu oraz późniejsze działania dokonane przy użyciu tych danych.


Nie proszę was, byście ponosili za to odpowiedzialność tylko pozwolili mi dalej grać swoją postacią.

Pozdrawiam VDkox


18 Wrz 2011, o 14:50
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Konto.
Wytrwały jesteś :P
Powiedz mi jakiego masz dostawcę internetu, a jeśli zmieniałeś, to jakiego miałeś w momencie banowania?

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


18 Wrz 2011, o 21:13
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 67 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron