Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 9 posty(ów) ] 
 Tutniej 3v3 MLS 129 
Autor Wiadomość
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sie 2011, o 21:55
Posty: 511
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Post Tutniej 3v3 MLS 129
Serwer: S2
Nazwa postaci: Saintx
Czas: 19:25
Opis:
grupa: Pijoki
Polmo: lv 50 Sheed
Saintx: lv 40 Sheed
Dromir: Lv 38 MO

W czasie turnieju do pierwszej walki nie wczytało Polmo (był w walce ale nieaktywny) a rozmawiałem z nim w tym czasie na czacie więc był zalogowany. Do drugiej walki z Kolei Ja (Saintx) nie mogłem się dostać (po walce dostałem się jak gdyby do pokoju w którym byłem tylko ja - wyświetliła się tylko moja postać). klikałem ok i nic się nie działo - nie pomogło nawet wyjście z areny i powrót.

W wyniku czego przegraliśmy nie mogąc walczyć już w pierwszej rundzie.

Przejrzyjcie logi jaka awaria tam nastąpiła żeby usunąć takie usterki na przyszłość. Możliwe że była to wina łącza internetowego ale w moim przypadku było wszystko ok.
Żadnej rekompensaty z tego tytułu nie oczekuję bo w końcu i tak mogliśmy przegrać:P Ale oczekuję rzetelnej odpowiedzi jaki był powód takiego awaryjnego przebiegu turnieju dla naszej drużyny.

Pozdrawiam,
Saintx


Edycja:
Słyszałem że nie tylko moją grupę "wywaliło" z turnieju , w związku z tym najsensowniejszym rozwiązaniem będzie, moim zdaniem, powtórzenie turnieju.

_________________
Saintx - Sheed 44Lv (w stanie spoczynku)
Siantx - Druid 51Lv (skacze po wieży)


19 Wrz 2011, o 19:44
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 9 Mar 2011, o 18:45
Posty: 28
Miejscowość: Kościerzyna
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Tutniej 3v3 MLS 129
Witam na s3 na turnieju 10-19 mieliśmy podobnie z wczytywaniem tym razem to mnie nie wczytało co również zakończyło się porażka ..

_________________
ChoiElf s2 off / usunięty
MOO - zmiana no ChoiElf s3


19 Wrz 2011, o 20:02
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 4 Maj 2011, o 10:04
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Tutniej 3v3 MLS 129
U mnie to samo na tym samym turnieju razem z kumplem mnie na zmianę wywaliło z walki i nie moglem się zalogować po chwili pisało serwer nie odpowiada

Proszę o powtórzenie turnieju lub zorganizowanie w tym miesiącu nowego o podobnych wymaganiach

serwer 2
Postacie: IGOX
Enndriuss


Proszę o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby


19 Wrz 2011, o 20:08
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Tutniej 3v3 MLS 129
Z tego co mi wiadomo wina w takich bledach lezy po stronie graczy, dlatego przed kazdym turniejem zaleca sie przeczyszczenie pamieci podrecznej i plikow coockies w przegladarce.


19 Wrz 2011, o 22:05
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sie 2011, o 21:55
Posty: 511
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Post Re: Tutniej 3v3 MLS 129
Nie oczekuję odpowiedzi w stylu : "Z tego co mi wiadomo"
To jest sprawa dla administracji związana z funkcjonowaniem gry.
Ale następnym razem przed turniejem napewno wyczyszczę pamięć podręczną:) za tą radę dziękuję.

_________________
Saintx - Sheed 44Lv (w stanie spoczynku)
Siantx - Druid 51Lv (skacze po wieży)


20 Wrz 2011, o 00:23
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Tutniej 3v3 MLS 129
O, drogi Panie nasz i Królu... Z tego co mi NIE wiadomo nie jesteśmy jasnowidzami, prawda?

Jedno chcę wiedzieć - gdy klikałeś OK wszyscy gracze byli w ekranie przed walką?

Bug też mógł być spowodowany jakimś dziwnym zamuleniem serwa... s3 ponoć też coś miało, wina leżałaby wtedy po stronie serwerowni.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


20 Wrz 2011, o 00:30
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Tutniej 3v3 MLS 129
Ja tylko sprostuje, ze nauczylam sie pisac "z tego co mi wiadomo", "moim zdaniem" itp. by wykluczyc ewentualne pomylki (nawet jesli jestem na 99% pewna swojej racji, to gra mnie juz nauczyla, ze czasem 1% potrafi zadecydowac o zyciu i smierci :P).

Po prostu ja tych danych nie mam jak sprawdzic, a informacje ta wywnioskowalam z tego, ze gdy zalecam graczom czyszczenie przegladarki przed turniejem nie dostaje takich zgloszen, a w turniajach nie bylo nic modyfikowane od dawien dawna i jak dotad nie wykryto w nich bledu.

Mozliwe nawet, ze bledu nie bylo w samym turnieju, ale w zupelnie czyms innym, ale co w pewien sposob oddzialalo na turniej.


20 Wrz 2011, o 00:53
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sie 2011, o 21:55
Posty: 511
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Post Re: Tutniej 3v3 MLS 129
Gdy klikałem ok, byłem tylko ja na ekranie...ale skoro była to druga walka powinni być wszyscy. Przynajmniej tak zawsze było.
Po wyjściu z areny i powrocie nie mogłem nawet z powrotem wejść do "pokoju" w którym czekali ludzie na walkę" a zrobiłem to gdy było ledwie 30s do końca odliczania.

tłumaczenie Mystheria całkiem mi się podoba że nawalić mogło coś innego:D złośliwość rzeczy martwych jest całkiem zrozumiała i często spotykana. A w tym przypadku na pewno coś było nie tak skoro tyle osób wywaliło, co najmniej dwie ode mnie i dwie z drużyny IGOXA a możliwe że kogoś jeszcze.

A co do uników "z tego co mi wiadomo", "moim zdaniem"... dobre posunięcie, ale stwarza wrażenie niepewności i nie jest na dłuższą metę całkiem dobre. Czasem lepiej właśnie być "zniszczonym" ale jak się jest pewnym swego to wychodzi się obronną ręką:)

Dobranoc wszystkim.
Saintx

_________________
Saintx - Sheed 44Lv (w stanie spoczynku)
Siantx - Druid 51Lv (skacze po wieży)


20 Wrz 2011, o 01:40
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Tutniej 3v3 MLS 129
Gdy klikasz ok, to musisz mieć PEWNOŚĆ, że wszyscy są - mogło ich wywalić czy co tam się wydarzyło.
Na problem z wejściem do pokoju zazwyczaj pomaga relog.

Ogólnie obstawiam problem, jaki wystąpił wtedy chwilowo z serwerem jako powód tego zamieszania. To chyba było właśnie w okolicy pierwszej rundy.

Widzisz, nie ze wszystkiego da się zrobić logi, nie do wszystkich logów GM ma dostęp, więc musimy polegać na tym "co nam wiadomo" i jak "naszym zdaniem" jest. Pocieszę Cię, że rzadko się mylimy :P

Dobranoc.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


20 Wrz 2011, o 01:46
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 288 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron