Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
 stronniczosc GM oraz obrazy i pare innych ciekawostek 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: stronniczosc GM oraz obrazy i pare innych ciekawostek
Cytuj:
7. z jakiej wiedzy. odpowie mi ktos w koncu SKAD MIALEM WIEDZIEC O STANIE ZDROWIA KONKRETNEJ OSOBY? pytam ostani raz. nie dostane odpowiedzi to PROSZE NIE PISAC MI ARGUMENTU ZE COS WIEDZIALEM!
8. to chyba swiadczy samo o sobie i pokazuje jaki ty obiektywny jestes.


7. Sposób prowokowania o tym świadczy. Jeśli jakimś cudem jednak nie wiedziałeś - to już wiesz, co pociąga za sobą niewykorzystywanie tego, a to z kolei przenosi nas do punktu wyjścia - musisz się uspokoić.
8. Wyjęte z kontekstu owszem. Przeczytaj całość (ważne słowo) powoooli i dokładnie.

Przy okazji prosiłbym admina o wypowiedzenie się, bo widzę, że kolega wyczerpał już swoje argumenty, więc nie będę miał na co odpowiadać, więc skarga jest gotowa do rozpatrzenia.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


20 Wrz 2011, o 02:04
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2011, o 10:49
Posty: 69
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Post Re: stronniczosc GM oraz obrazy i pare innych ciekawostek
Pozwole sobie wtrącić kilka słów w tym temacie.

Widać, że wielu graczy jest zazdrosnych o tempo expienia i wbijania lvlów przez gracza Rodzia, przez co w każdy możliwy sposób stara się ją ośmieszyć, oczernić itd. Niestety Nielegal - należysz do tej grupy. Historia knebli na Twoim koncie świadczy o tym, jak nerwowym graczem jesteś i jak łatwo przychodzi Ci sypanie wulgów, obraz itp. Samo nazwanie psa "Smrodzia" jest najbardziej wymowne (i nie przyjmuje tu żadnych tłumaczeń, to napewno nie jest przypadek).

To, ile godzin dziennie gra Rodzia jest tylko i wylącznie jej sprawą. Nie wtrącajmy sie do tego. Jeśli aż tak przeszkadza Ci, że wbija lvle szybciej niż Ty, to rzuć w cholerę prace/szkołę.. czy co Ty tam masz.. i siedź przed komputerem non stop - myślisz, że będzie to miła odmiana?

Bardzo chciałabym uniknąć powtórki z rozrywki (mam na myśli historię z pomidor).
Tak więc Nielegal - trzymaj nerwy na wodzy, nie daj się prowokować i sam też nie prowokuj. Ta cała Varhalla (szczerze mówiąc nawet nie wiem kto do tej gildii należy) może i chce zaszczuć niewygodnych graczy, ale cały myk polega na tym, aby się nie dać :)

Jako moderator czatu obiecuję, że bliżej przyjrzę się zachowaniu graczy z tej gildii, aby móc potwierdzić, bądź zaprzeczyć Twoim oskarżeniom.

Jeśli chodzi o zachowanie GMów - nie podzielam entuzjazmu związanego z "grą w piłkę" graczem. Być może widząc, że upomnienia, kneble i jaile na Ciebie nie działają, chcieli Ci jakoś inaczej utrzeć nosa? Nie wiem.

_________________
LadyPati
s2
Ahoj!


20 Wrz 2011, o 11:00

Podziękowali: peterch (20 Wrz 2011, o 12:19)
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 23 Maj 2011, o 20:57
Posty: 145
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: stronniczosc GM oraz obrazy i pare innych ciekawostek
ja zazdrosny? o co? osiagnalem w tej grze prawie wszystko, a co wazniejsze mam real life dzieki czemu nie zalezy mi na cyferce obok nicku i nie zmienia sie ona co 2-3 dni.
czlonkowie w/w gildii maja jakies nadzwyczajne wzgledy i to nie jest moje zdanie.
ale dobra, pokazane zostalo ich zachowanie oraz gm nazgulla krory nadaje sie do... no napewno do sprawowania funkcji Gm sie nie nadaje.
teraz miloby bylo aby wypowiedzial sie jakis administrator.


20 Wrz 2011, o 11:25
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2011, o 10:49
Posty: 69
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Post Re: stronniczosc GM oraz obrazy i pare innych ciekawostek
No i super! :) W takim razie nie marudź, tylko czerp przyjemność z gry i skup się na rlu :)

O "nadzwyczajnych względach" jakiejkolwiek gildii nic mi nie wiadomo.

_________________
LadyPati
s2
Ahoj!


20 Wrz 2011, o 11:32
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: stronniczosc GM oraz obrazy i pare innych ciekawostek
Nie znam jednego nicku z Valhalli nawet :P Ani z żadnej innej gildii. Więc nie rzucajcie śmiesznych oskarżeń, bo nawet jeśli coś się dzieje, to Wy pewnie chcecie, żebyśmy wyłapywali to z powietrza.

EDIT: A, zapomniałbym dodać, tam Rhebi się skarżył też. Cóż, nie Ciebie karałem, Rhebi, więc nie mam zamiaru Ci tego wyjaśniać, kara jest rzeczą między karającym a ukaranym.

No, prosimy czerwonego.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


20 Wrz 2011, o 11:47
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 13:24
Posty: 17
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: stronniczosc GM oraz obrazy i pare innych ciekawostek
powiem wam tyle z trudem przebilem sie przez wypowiedzi wszystkich... Nielegalny nazywanie kogos lizusem nie jest wedlug ciebie prowokacja? Malo razy czytalem co piszesz jak pilnowales suloga? Masz jakies chore uprzedzenia do nas. Zastanawiam sie czy to nie jest przypadkiem z tego powodu ze ci zal cztery litery sciska. Czlowieku proponuje ci zebys usiadl, zapalil, i przeczytal calosc tak jak mowil felixx.

_________________
"When I was a little boy was crying that I had no shoes on my feet. I stopped crying when I saw a child who cries because it has no feet."[/b]


20 Wrz 2011, o 17:09
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 23 Maj 2011, o 20:57
Posty: 145
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: stronniczosc GM oraz obrazy i pare innych ciekawostek
mlodyt napisał(a):
powiem wam tyle z trudem przebilem sie przez wypowiedzi wszystkich... Nielegalny nazywanie kogos lizusem nie jest wedlug ciebie prowokacja? Malo razy czytalem co piszesz jak pilnowales suloga? Masz jakies chore uprzedzenia do nas. Zastanawiam sie czy to nie jest przypadkiem z tego powodu ze ci zal cztery litery sciska. Czlowieku proponuje ci zebys usiadl, zapalil, i przeczytal calosc tak jak mowil felixx.

w porownaniu do tego co ty piszesz to jest nic. dla niezorientowanych, mlody=votu.

wypowie sie ktorys z administracji na temat obraz i zalosnego zachowania gm nazgulla?


20 Wrz 2011, o 19:34
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: stronniczosc GM oraz obrazy i pare innych ciekawostek
Mimo, że Nazgull postąpił słusznie, że ukarał Nielegalnego to sposób w jaki to zrobił był najgorszym z możliwych. Mam nadzieje, że więcej taka sytuacja się nie powtórzy. Przez jeden wybryk rozpętała się awantura, w której zarzuca się stronniczość całej administracji s2. Z mojego punktu widzenia bezpodstawnie.

Co do całej afery o słuszność kary:
Po zapoznaniu się ze screenami oraz przejrzeniu innych wypowiedzi Nielegalnego oczywiste jest, że bardzo dobrze wiedział jaki jest stan zdrowia Rodzi. Tłumaczeniem, że nie wiedział i, że nie mamy na to dowodów tylko się pogrąża. Najbardziej nie lubię tego typu sposobu obrony: robienie z administracji i innych graczy idiotów. To, że w usa można wygrać proces o odszkodowanie argumentując, że nie miało się pojęcia, że kawa jest gorąca to nie znaczy, że takie coś przejdzie u nas.


Nielegalny: do tego jeszcze wygrzebujesz starą sprawę pomidor, który został w 100% słusznie ukarany. Jak nikt do tej pory zasłużył na bana. Taką linią obrony tylko i wyłącznie się pogrążasz.


Co do rodzi i gildii Valhalla: Rodzia co chwilę przewija się w tematach odnośnie prowokowania, kłótni itp. Jeżeli tyle osób o tym mówi to coś musi być na rzeczy (screeny przedstawiające jej rzekomą winę są niedorzeczne... "Rodzia: wara od rodzi" -> to ma być obraza i prowokowanie?). Nawet jeżeli tego nie widać. Dlatego proszę gm'ów i moderatorów o baczne przyglądanie się a Rodzia proszona jest o włączenie trybu ultra pasywnego tak abyśmy nie musieli więcej zajmować się takimi zgłoszeniami :)


Jeszcze taki mały apel:
Nie walczcie ze sobą poprzez robienie ss i wysyłanie ich do administracji. W ten sposób wciągacie nas tylko w bezsensowne konflikty i narażacie właśnie na oskarżenia o stronniczość. Administracja naprawdę nie chce tego wszystkiego czytać, oglądać i karać :D Na s3 był konflikt w którym obie strony były święcie przekonane, że administracja sprzyja stronie przeciwnej. Jak się nie lubicie to po prostu ze sobą nie rozmawiajcie. Robienie ss i wysyłanie do administracji ma rację bytu tylko jeżeli ktoś baaaardzo przegina, trwa to wiele dni i nie pomagają tu żadne zabiegi typu /ignore, brak reakcji na zaczepki.


20 Wrz 2011, o 21:07
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2011, o 08:47
Posty: 41
Miejscowość: Wałbrzych
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: stronniczosc GM oraz obrazy i pare innych ciekawostek
Ja już po sytuacji z pomidor obiecałam, że nie będę odpowiadała na niczyje zaczepki i tak też staram się robić. Z mojej strony nie ma żadnych prowokacji, głupich tekstów itp. Gram sobie tak jak cała reszta. Nie mam zamiaru nikomu ubliżać i nikogo obrażać, bo nie to jest celem tej gry. Gra ma sprawiać przyjemność i staram się, żeby inni też czerpali z niej przyjemność. A to że spędzam trochę więcej czasu w grze niż inni nie upoważnia nikogo do poniżania, naśmiewania się czy też obrażania mnie w jakikolwiek sposób.

Z mojej strony cisza i spokój. Mam nadzieję, że druga strona również tak uczyni, bo wprowadza to tylko zamieszanie i psuje nastrój w grze.

Pozdrawiam.

Rodzia.

_________________
Człowiek jest człowiekiem wtedy ,
gdy potrafi dać drugiemu człowiekowi
chociaż odrobinę radości ,
okruszynkę nadziei ,
zrozumienia oraz serca .
Gdy potrafi wywołać na twarzy drugiego człowieka
nawet krótki szczery, uśmiech .


20 Wrz 2011, o 21:17
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: stronniczosc GM oraz obrazy i pare innych ciekawostek
No i wystarczy. Przeczytajcie uważnie post dryga i się stosujcie :)
Oczywiście powoli i dokładnie :P

Zamykam.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


20 Wrz 2011, o 22:02
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 276 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron