Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Czerwona czaszka 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2010, o 18:20
Posty: 73
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Czerwona czaszka
Witam, chcialbym napisac o wczorajszej sytuacju jaka miala miejsce przed trentis . Pan Levelup ze swoim kolegom Mathew robili bardzo lamrskie rzeczy. Mathew ma czrowna czaszke, level dolaczal do kazdego kto byl w poblizu atakowal Mathewa w trakcie walki uciekal od tej osoby i dolaczal do Mathewa i zabijal tych ludkow, wiadomo jak to trentis duzo ludzi, ludzi low lvl ,duzo "afkerow" a oni przez 30 min robili takie akcej :/

_________________
Misza - Rycerz lvl 68. [s1]
GuessWho - Łucznik lvl 22. [s1]
Image


2 Lis 2010, o 12:20
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Wrz 2010, o 20:31
Posty: 22
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Czerwona czaszka
Wiec dla uniknięcia takich rzeczy blokuje się drużynę lub piszę się na prv do mnie w grze:)

_________________
Dobry Bobry (a masz)


2 Lis 2010, o 12:42
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2010, o 18:20
Posty: 73
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Czerwona czaszka
no tak sam osobiscie mialem zablokowana ale nie powiesz mi ze stoisz sobie pod trentis idziesz cos zjesc czy cokolwiek i blokujesz druzyne tam bylo pelno ludzi duzo nowych graczy i nagle nie wiedza co sie dzieje bo ktos ich atakuje

_________________
Misza - Rycerz lvl 68. [s1]
GuessWho - Łucznik lvl 22. [s1]
Image


2 Lis 2010, o 12:48
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2010, o 11:17
Posty: 301
Miejscowość: Legionowo
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Czerwona czaszka
Przyszła kryska na matyska....

- zawsze blokuj drużyne, chyba że jesteś w instancji.
- ma czerwona czachę, więc zbierzcie sie i nastukajcie go pod karczma czy miastem.

_________________
Plox - 81 MO - Top S1 NuB [Off]


2 Lis 2010, o 13:40
Profil WWW
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Czerwona czaszka
Wydaje mi się, że takie akcje musimy karać. Nie przychodzi mi do głowy żadne sensowne rozwiązanie tego problemu. Nie będziemy co chwila wyrzucać nie-czaszek z drużyny podczas ataku bo będzie to wkurzające w PvP. Jednocześnie jest to poważny problem ponieważ uniemożliwia skuteczną proteksje low-lvl. Wydaje mi się, że jedynym rozwiązaniem jest tu wprowadzenie wpisu do kodesku i karanie czasowym banem.


2 Lis 2010, o 13:54
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2010, o 18:20
Posty: 73
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Czerwona czaszka
prosze Cie nie gadaj mi tu glupot typu zawsze blokuj druzyne , tam bylo pelno ludzi i nie wierze ze kazdy ma nawyk blokowania druzyny jak odchodzi od kompa, a raczej mlodsze lvl o tym nie wiedza i to oni byli glownie wykorzystywani w tej lamerskiej akcji levela...

_________________
Misza - Rycerz lvl 68. [s1]
GuessWho - Łucznik lvl 22. [s1]
Image


2 Lis 2010, o 13:55
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2010, o 23:06
Posty: 371
Miejscowość: Tam za szafą
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: Czerwona czaszka
Drygu nie możecie za to karać bo pozwalacie w mechanice na takie rozwiązanie! Poza tym nie rozumiem jak możesz pisać że nie wiesz jak to rozwiązać skoro już kiedyś robiliśmy tak samo i nawet podaliśmy ci gotowe rozwiązanie


2 Lis 2010, o 14:11
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Czerwona czaszka
DariusVortex: wy robiliście inaczej. Dołączaliście czaszkę do drużyny i adruga osoba atakowała. To naprawiliśmy. W momencie ataku na czaszkę wszystkie nie-czaszki są wyrzucane. Jeżeli jednak dołączy czaszka i sama zaatakuje a potem ucieknie to już jest gorzej. Można na tej samej zasadzie wywalać wszystkie nie-czaszki. Ale jak będziesz sie tłukł drużynami i w którejś będzie czaszka to będzie to wkurzać. Bo za każdym atakiem podzieli ci drużynę i reszta będzie musiała się dołączyć.


2 Lis 2010, o 14:20
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2010, o 15:52
Posty: 24
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: Czerwona czaszka
drygu, to ja Ci dam pomysł. Zrób ograniczenie atakowania. przykładowo +/- 5 takze zobacz. 40 lvl nie będzie się bawił 10 lvlami no bo jaki to ma sens, maksymalnie zaatakuje 35. tak samo będzie z atakami na mocniejszych (żadko preferowane przez czachy, bo mozna pasc a tu trzeba bic 20x slabszych), że taki 40 może zaatakować 45 -lub- może atakować do 99+. Takie rozwiązanie wydaje mi się najlepsze.


2 Lis 2010, o 14:33
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2010, o 15:52
Posty: 24
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: Czerwona czaszka
a co do tych czach to za redskulla zrobić blokade ataków na 2h-3h wtedy nie będa mieli takiej frajdy. A problem z dołączaniem do party czach zostawiam innym bo nie mam pomysłu. A jak już, to mam ale niepraktyczny. Mianowicie jeżeli ktos chce dołączyc to pokazuje się komunikat typu

"Szatan chce dołączyć do twojej drużyny"

Dołącz _______________ Nie dołączaj


2 Lis 2010, o 14:35
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 253 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron