Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Knebel za kropeczki i inne 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:07
Posty: 87
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Knebel za kropeczki i inne
Serwer: S1
Nazwa postaci: Voldor
Czas: N/C
Opis:
Chciałbym złozyc odwołanie z knebla na 12H.
Oblivionn: za cenzure to od dawna wiadome, a odwołanie,skarge zgłaszaj do gm/admina

a wiec mimo iz wiem ze od knebla 24h powiiem sie odwolywac to odwolam sie od tego poneiwaz dostałem knebla za nic. Napisałem kur.. mialem na mysli kurde lecz pisałem kropeczki poniewaz sa blizej entera a nie chce mi sie klikac lewa reka. Obliv twierdzi ze to WLG ja wiem ze to nie jest wlg bo wiem co mialem na mysli.

OD dawna wiadmo ze za cenzure knebel? co tu cenzurowalem? koncowke DE? skad ja miałem to wiedziec. Astraya nie wiedziała ze mozna wylaczyc nagrywanie na VT tak samo ja nie wiedziałem ze za kropeczki moge knebla dostac. W jej przypadku film został usuniety. Akceptujac regulamin VT powinna wiedziec co akceptuje. Ja czytałem regulamin i to jest taka sama sytuacja. Co ona jest lepsza odemnie bo jest kobieta i kazdemu Gmowi sie podlizuje? Kazdy Mod GM od GM od razu jest lubiany przez astraye. Porafi do tego stopnia motac wam w głowie ze ludzie zdradzaja gildie dla niej. stracisz GMa/moda to astraye tez stracicie. CO ona robi na TS z adminami ITD? innych graczy tak nie traktujecie.

Chce aby knebel został sciagniety i chce za ta godzinke przez ktora nie moglem pisac miec rekopensate w wysokosci 100k expa. Astraya juz wie ze moze zostac nagrana ma ostrzeżenie. Ja teraz tez bede wiedzial zeby kropek nie pisac bo GM moze sobie wymyslic koncowki na niekorzysc graczy. tak wiec chce byc potraktowany jak ona.

za słowo brawo - nic bym nie dostał
za brawo (wlg) - ban za prowokacje?
WTK wlg sam powoduje prowokoacje?
zreszta jaka prowokacja brawo dla adminow i od razu prowokacja

Tutaj nadal nie mam wyjasniania 5h w czasie mojej najwiekszej aktywnosci. tez chce cos za to dostac bo nie potraficie mit ego wyjasniac.


Sprawa ktora zglosil kukiq...
Powiadacie ze Obliv stal pod kamenak? to powiedzcie mi jakim cudem mogl widziec kukiqa ktory stal tu:
http://imageshack.us/photo/my-images/83 ... iezs3.jpg/


Prosze was wypowiadajcie sie na temat bo HEVi i Obliv widze ze tematy zmianacie widac ze znajomi. Prosze o nie zamykanie tematu poniewaz bede zakladal ponowe poki sprawa nie zostanie wyjasniona i to nie ze GM uwaza za wyjasniona tylko ja chce miec wyjasnione i wtedy o tym napisze.


PS. WIem ze to nie czas i miesjce ale mozeecie mi cos wytlumaczyc... 50% szans trafienia ja rozumiem2/5 trafic 3/5 ale jak trafiam 0/5 a przeciwnik tez na tych samych % trafia 5/5 to ejst cos nie halo.

_________________
Image


26 Wrz 2011, o 23:21
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Knebel za kropeczki i inne
za wulg z cenzura tez jest knebel, a tlumaczenie "ja mialem na mysli" na ns nie dziala :)


26 Wrz 2011, o 23:55
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:07
Posty: 87
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Knebel za kropeczki i inne
to nie byl wlg... co on czyta mi w myslach? wytlmaczylem wszystko. poza tym chyba nie takiej odpowiedzi oczekiwalem. wymienialem tam kilka rzeczy:)

_________________
Image


26 Wrz 2011, o 23:56
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Knebel za kropeczki i inne
Voldor: Odsyłam do przeczytania regulaminu. Masz tam opisany dokłanie taki przypadek i jest jasno napisane, że przysługuje za niego knebel. Mogłeś mieć nawet na myśli kurCZE PIÓRA.

Co do rekompensaty to nie wiem czy się śmiać czy płakać :) W ramach rekompensaty za to, że straciłem czas na czytanie tego odwołania czekam na skrzynkę piwa :mrgreen:


27 Wrz 2011, o 00:05
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:07
Posty: 87
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Knebel za kropeczki i inne
nie wkurzaj mnie nawet. wspomnialem o Astraji i jej przypadku. to jest to samo mamy znow wrzucac ten filmik w siec? ona akceptowala regulamin VT widocznie pominela ten pkt ja tez moze nie zauwaylem tego pkt o cenzurce. ona juz wie ze musi uwazac co robi filmik poszedl z sieci usuniety przez nas nie prez YTB poniewaz YTB nic nie moglo by zrobic bo ona akceptowala to:] Ty serio nie widzisz ze z s3 jest cos nie tak? zobacz co sie dzieje odkad cyckomodow masz na s3itd. nie wiem rob co chcesz jesli chodzi o rekopmpensate mozesz plakac wieszac sie smiac sie skakac z mostu itd masz wolna reke wazne zebym dostal to co chce:]
PS. Wez sie w koncu do roboty



Edit. Nie raz Modzi/Gmi pisali mi ... - mam to odpierac ze pisali do mnie huj?
knebel sciagac!

_________________
Image


27 Wrz 2011, o 00:11
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Knebel za kropeczki i inne
Z tego co ja jako osoba postronna widze, to bardzo zle sie dzieje na s3, ale z niektorymi graczami (nie znam sprawy Astraji to sie nie wypowiadam).


27 Wrz 2011, o 00:25
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:07
Posty: 87
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Knebel za kropeczki i inne
Dzieje sie zle bo modzi sa za cycki/staz 2 miechy/stronniczosc/cwaniactwo/dupolizanie
Tego nie było ale Drygu stwierdzil ze poprzednia obsada jset zla... skoro teraz jest dobrze to ciekaw jestem kiedy za modów bedziecie brac graczy typu bonzo:)


Drygu moze pogadamy sobie kiedys na TS?

[To jest oczernianie modow i wiedz, ze gdybys byl z s1 to w tym momencie dostalbys ode mnie bana na forum, ale niech GMi z s3 zadecyduja, co z toba zrobic - Mysth]


Nie oczerniam modów:) po prostu mowie jak jest. powiedz mi jak to jest ze modzi to w wiekszosci same "kobiety" i dostaja modów mimo iz maja staz w grze 2 miesiace i nic wiedza o grze bo siedza ciagle na gorgonach expiac z ogarami. NIe mam prawa powiedziec tego co mysle? zreszta nie tlyko ja. a Ban nic by Ci nie dał załozlbym sobie nowe konto i moglbym tak w kolko:)

_________________
Image


27 Wrz 2011, o 00:27
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Knebel za kropeczki i inne
Dla nas nie liczy się staż w grze tylko predyspozycje na moda. Nikt z ekipy nie dostał się do niej przez znajomości czy inne dyrdymały wymienione przez ciebie. Pisząc takie rzeczy obrażasz nie tylko wszystkich modów ale też całą administrację, która zajmuje się rekrutacją. To, że tobie cycki przesłaniają trzeźwą ocenę sytuacji to nie znaczy, że mi również :) Na modów bardzo chętnie bierzemy zupełnie obce osoby, które nie mogą być posadzone o stronniczość bo nikogo z waszej chałastry nie znają :mrgreen:


27 Wrz 2011, o 00:51
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:07
Posty: 87
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Knebel za kropeczki i inne
Belcia SAndhaya sa tego przykładem neutralne jak nic...
skoro mowa o cyckach to powiedz mi dlaczego same kobiety bierzecie na kolorki?:)
to na co jeszce patrzycie? po co wam mod ktory nie ma pojecia o grze.
Zapomniales juz o tym jak Bubel Moda załatwiał:) mod na 2 tyg bo zdjecie jakies bublowi cyckow wyslal. Oblivionn i Hevii sa tacy sami widac ze to dobrzy kumple:] nikogo nie obrazam:) zreszta tak jak mowilem na temat tutaj nie bedzie sie rozmawaic... zawze tak robicie. temat astraji juz odszedl w niepamiec? spoko zobaczymy jutro wieczorkiem czy bedzie tak ciekawie tylko tym razem nie usuniemy tego bo prosicie my prosimy nic to nie daje. CHodzi mi o to ze ona dostała "szanse" a ja tej "szansy" nie dostałem w czym jest lepszA? bo siedzi z wami na kanale i z wami rozmawia? bo podlizuje sie GM?

_________________
Image


27 Wrz 2011, o 01:11
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Knebel za kropeczki i inne
Cytuj:
skoro mowa o cyckach to powiedz mi dlaczego same kobiety bierzecie na kolorki?:)

Z tego co kojarzę to w grze mamy jakieś 80% modów i 20% modek. Nie rozumiem twojego uprzedzenia do kobiet. Nie wnikam. W każdym razie ja nie mam żadnej modce nic do zarzucenia.

Cytuj:
Zapomniales juz o tym jak Bubel Moda załatwiał

Nie przypominam sobie takiej sytuacji. Stawiam, że to jakiś wasz wymysł :)

Cytuj:
Oblivionn i Hevii sa tacy sami widac ze to dobrzy kumple

To chyba dobrze, że administracja się lubi?

Cytuj:
temat astraji juz odszedl w niepamiec? spoko zobaczymy jutro wieczorkiem czy bedzie tak ciekawie tylko tym razem nie usuniemy tego bo prosicie my prosimy nic to nie daje. CHodzi mi o to ze ona dostała "szanse" a ja tej "szansy" nie dostałem w czym jest lepszA? bo siedzi z wami na kanale i z wami rozmawia? bo podlizuje sie GM?


Nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi w porównywaniu twojej sytuacji do Astrayi? Zamieściliście filmik, który miał na celu ośmieszenie i poniżenie jakiegoś gracza. Staramy się aby gracze dobrze się bawili i nie byli narażeni na takie sytuacje. Uważasz, że źle zrobiliśmy reagując na taką sytuację? Jak ktoś zamieści filmik z tobą w roli głównej to obiecuje, ze zareagujemy tak samo :)

Ty natomiast dostałeś słusznego knebla za łamanie regulaminu. Masz 80lvl. Powinieneś go znać :) Jakbyś miał 10 lvl to dostałbyś 60 min. A tak to odwołanie nie przysługuje.


PS. Za powtórkę akcji z filmikiem funduję jutro dożywotniego bana bez pytania co kto, gdzie i jak bez możliwości odwołania.


27 Wrz 2011, o 01:25
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 313 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron