Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 111 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna
 Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !! 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
Gracz A zawsze dostaje mniejsza karę od gracza B :) Tak to działa. Kimkolwiek by nie był gracz A i gracz B. A wy dorabiacie do tego spiskowe teorie.


27 Wrz 2011, o 00:01
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:07
Posty: 87
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
no spoko wyjasnij. tam jest mowa o banie? bo chyba nie zauwazylem dostalem bana za napisanie brawo "ulala" - wlg rozumiem prowokacja 12h knebla ale ban?^^ wracajac do kukiqa on dostał knebla na 12h a napisal jako pierwszy czyli pkt a.
Hevi ponad prawem i moze sobie nowe zasady ustalac?
a gakas nie dostał knebla bo dopiero teraz dalismy ssa?
Przeciez Obliv skoro tak pilnowal kukiqa chodzac za nim to mogl popatrzec na ten chat i watpie zeby na niego nie patrzyl. zreszta do was cos mowic i tak nie ma sensu i tak zaraz zamkniecie bo zabraknie wam argumentow obrony ktorych i tak zreszta nie macie. xdxdxdxxd serwer 3ci
Pozdro dla Astrayi i cyckomodow:)

_________________
Image


27 Wrz 2011, o 00:02
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 27 Lut 2011, o 03:27
Posty: 25
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
Ostra frustracja czlowieka bierze jak sie dowiaduje przed snem takich rzeczy jestem 100 % neutral a sam widze ze cos jest nie tak stare dobre czasy gdy czat byl luzny lecz tez kulturalny minely dawno dawno temu . Szkoda ze nie wdzisz drogi Drygu problemow panujacych na s3 bo wkrtotce moze sie to dla tego biednego serva zle zakonczyc .
Moze i to jest tylko placz na modow ale tych zaplakanych buziek jest 1/3 servera


27 Wrz 2011, o 00:04
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
Widzę co się dzieje na s3 i nie podoba mi się to. Ale stronniczości w tym nie widzę.


27 Wrz 2011, o 00:08
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 17 Kwi 2011, o 17:50
Posty: 185
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 27 razy
Nick w grze: UDumpi
Serwer: Ostlor
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
nie widzisz bo na niektóre rzeczy które się tam dzieją też czasami przymykasz oko.

_________________
09-07-2014 00:54 Straciłeś:
Grzyby naskalne (20) Gorthdar uzyskał 60 doświadczenia. Gorthdar uzyskał 8 poziom.


27 Wrz 2011, o 00:10
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 27 Lut 2011, o 03:27
Posty: 25
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
Ja widzę natomiast slaba selekcje podczas wybierania administracji . Nie kompetetnosc. Przyblize tu dawna sprawe Alistara jakies 5 miesiecy temu byl on gmem na s3 Znalem go od 30 lvla pewnego dnia awansowal na moda chociaz znalem go z priva i wiedzialem ze na moda to on sie nadaje jak ja na nauczyciela jezyka polskiego ale znal sie dobrze z bubelage itd wiec dostal tego moda a 2-3 tygodnie po tym dostal gma i co sie stalo ?
Wykorzystal on swoja pozycje do czarowania sobie potworkow przedmiotow tpowania sie do bosow itp Dostal bana lecz blizna na s 3 dla mnie pozostala i osobiscie boje sie powtorki takich sytuacji bo administacja jest zle wybierana tak uwazam . takie jest moje zdanie na temat administracji na s 3 i obaw z nia zwiazanych.


Ostatnio edytowany przez GIpson 27 Wrz 2011, o 00:16, edytowano w sumie 2 razy



27 Wrz 2011, o 00:14
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
Na nic nie przymykam oka. Ale niektórych rzeczy mogę nie widzieć bo nie śledzę ciągle czatu s3. Pokażcie mi jakieś dowody na stronniczość moderatorów. We wszystkich tematach, który były zakładane nie widziałem nigdzie faktycznie stronniczego działania. Były to zawsze krzyki typu: Gracz ma na koncie 40 knebli i dziwi się czemu dostał dłuższego knebla niż gracz, który ma na koncie 2 kneble. Czy też przytoczony wyżej przykład Heavena, gdzie występuje gradacja kar ze względu na "podbijanie stawki".


GIpson: jaki masz pomysł na lepszy sposób doboru modów?


27 Wrz 2011, o 00:14
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:07
Posty: 87
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
jak to nie widzisz czlowieku slepy jestes czy astraja jest obok Ciebie przy kompie?!
Kukiq dostaje knebla a Gakas nie a dzialo sie to w tym samym czasie. Nahnau teleporuje sobie graczy gdy padna mu z ekipy, Belcia nasyzm kneble daje p 720+ swoim 60...(to nie jest wlg :)) bylo glosno o tym ze juz dawno dostal jakis"mod" moda za to ze cyckami bubla zbajerowal. i co po 2 -3 tyg juz moda nie bylo... mod 35 lvl :) GZ
Sciagnij wszystkich z s3 Zostaw Nekro i przywroc Inexxa i bedzie sie dało grac.

_________________
Image


27 Wrz 2011, o 00:15
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:07
Posty: 87
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
a te kneble myslisz ze skad sie biora? zobacz ile ich mialem za czasow kukiqa itd a ile odkad masz cyckomodow. nie chodzi o to ze kukiq byl odemnie z ekipy od niego tez mialem nakladane kneble. po prostu ludzie nie wytrzymuja z tymi "Panami w kolorkach" ktorzy mysla ze moga wszystko. tak to do PW mowicie ze jest Ignore a innym bany dajecie? Skopa jezdzi po rodzicach i co 60min? daj spokoj Ty nie sledzisz chatu wcale... od tego zacznijmy.

_________________
Image


27 Wrz 2011, o 00:18
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 27 Lut 2011, o 03:27
Posty: 25
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
Drygu jestem tylko zwyklym graczem i osobiscie nie mam na chwile obecna zadnego pomyslu . Ale sa oosby ktore napewno go maja . Wierze ze sam tez cos wymyslisz w sprawie poboru nowych adminow . Bo jednak moim skromnym okiem patrzac widac ze cos tu jest nie tak i jesli jest to profesjonalna gra a za taka ja uwazam to i administracja powinna byc bardziej profesjonalna . Narazie na ten temat mam tyle do powiedzenia . Mam nadzieje ze cos wymyslisz powodzenia.


27 Wrz 2011, o 00:20
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 111 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 275 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron