Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Knebel za kropeczki i inne 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:07
Posty: 87
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Knebel za kropeczki i inne
na s3 swego czasu tylko one siedziały. i nahnau.
nie wiem w jakim celu bylo to wrzucene do sieci ale napewno nie w takim jak Ty napisales.
dlaczego uwazasz ze ona ma byc osmieszona a nie Breaner(kox) ktory z nia rozmawia?
Ludzie tak samo moga sie smiac z neigo jak z niej. Akceptowala regulamin VT czyli zgadza sie na nagrywanie. a filmik zostal usuniety bo prosiliscie. a nie musial. ja nie mialem pojecia ze za kropczeki podstawia sie wyszto do wlg. czyli jak jakis GM mi pisze ... to pisze do mnie 3 literowe przeklenstwo z bledem ortograficznym:) Ona dostała szanse bo popelnila blad w czytaniu regulaminu VT. ja moze nie doczytalem regulaminu odnoscie "cenzury" wiec tez chce dostac "nauczke" a nie knebla.
co to rekompensaty 100k odliczałem od godziny a godzinki sobie leca;0

_________________
Image


27 Wrz 2011, o 01:38
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Knebel za kropeczki i inne
Nie wiem co za regulamin VT akceptowała ale nie ma to żadnego związku z taernem. My nie mamy żadnego regulaminu VT. Nie mamy nawet oficjalnego kanału VT. Natomiast wrzucanie na forum i czacie TAERNU materiału w celu wyśmiania jakiegoś gracza już ma związek z taernem. I w takich sytuacjach możemy interweniować.

Natomiast twoje łamanie regulaminu i tłumaczenie się jego nieznajomością na 80lvl i prawie rocznym stażu nie wymaga nawet dyskusji. Knebel słuszny. I więcej nie rozmawiam na ten temat.


27 Wrz 2011, o 01:48
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:07
Posty: 87
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Knebel za kropeczki i inne
to co GM moze do mnie ... - h*j pisac? a ja nie moge kurde?
skoro VT nie ma zwiazku z Taernem to po co wcinaliscie sie w ta rozmowe? VT to VT taern to taern tyle. niepowinniscie tego ruszac bo to sprawa VT!
ale skoro ruszyliscie to chce sprawidliwosci. nie znam regulaminu? znam go lepiej niz Twoi modzi tylko nie stosuje go tak bardzo bo mam jaja sie przeciwstawic temu co sie dzieje. co myslisz ze Modzi nie przeklinaja? Osoba ktora nagrała VT wrzucila filmik w celu zapoznania wiekszej ilosci graczy z TAERNU!! z tematem ich rozmowy

_________________
Image


27 Wrz 2011, o 01:56
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2010, o 13:53
Posty: 709
Podziękowano: 42 razy
Otrzymanych podziękowań: 46 razy
Post Re: Knebel za kropeczki i inne
Dodam tylko od siebie że nagrywanie a rozpowszechnianie to 2 różne rzeczy :) a tu chodzi o rozpowszechnianie a nie nagrywanie.

_________________
Ogonek i ryjek są moim orężem, prawdą, rozumem zło przezwyciężę dzięki mocy planety KWiiik! - Super Świnka

S1 Mist
S2 Mistt


27 Wrz 2011, o 01:58
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:07
Posty: 87
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Knebel za kropeczki i inne
Wyrazila zgode na nagrywaznie poprzez akceptacje regulaminu. Własciciel nagrania ma prawo zrobic z nim co chce poniewaz nagranie jest jego a osoby bioarace w nim udzial wyrazily zgode.

_________________
Image


27 Wrz 2011, o 02:00
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2010, o 13:53
Posty: 709
Podziękowano: 42 razy
Otrzymanych podziękowań: 46 razy
Post Re: Knebel za kropeczki i inne
Jeżeli to wycinek z reg. to ok ale weź pod uwagę ze są też serwisy które same decydują jakie treści chcą rozpowszechniać :) A tutaj sam Prezydent czy Papież nie możne niczego nakazać i takim serwisem jest Forum Taernu. Drygu nie chce widzieć linku z Nagraniem Niobe na Forum czy grze to tak będzie, a każda próba rozpowszechniania tego nagrania poprzez umieszczanie go w innych serwisach i posyłanie linku będzie kończyła się banem :)

_________________
Ogonek i ryjek są moim orężem, prawdą, rozumem zło przezwyciężę dzięki mocy planety KWiiik! - Super Świnka

S1 Mist
S2 Mistt


27 Wrz 2011, o 02:05
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2011, o 11:30
Posty: 269
Miejscowość: Hollywood
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 104 razy
Serwer: HardCore
Post Re: Knebel za kropeczki i inne
Przestań grać jak inni którzy to zrobili z tego samego powodu. A taern będą utrzymywać tylko uzależnione dzieci co kradną rodzicom telefony i wysyłają sms za 2,44 tyle.

_________________
Moment w którym zamykasz oczy na polu walki, jest momentem, w którym już ich nie otwierasz


27 Wrz 2011, o 02:08
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 03:16
Posty: 421
Miejscowość: Wwa/Krk/Hamburg
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 130 razy
Post Re: Knebel za kropeczki i inne
@up mist
Papież, nie jestem chrzescijaninem ale mnie razi akurat blad w tym slowie :p
jak juz bedzie zmienione mozna usunac posta

Jaki błąd ? Ja nie widzę żadnego błędu :D Nie widzę sensu kasować post, Temat zabawny to i można się z tego pośmiać :)~~ Mistt

_________________
Koko: kuki jak nazwac gildie?
-nie wiem, czy to wazne?
..
-dlaczego nazwales nasza gildie NoName?
-bo to gildia bez nazwy, ona nie jest wazna, tylko osoby ktore w niej sa
Image
Dzieki. Wszystkim.


27 Wrz 2011, o 02:08
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:07
Posty: 87
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Knebel za kropeczki i inne
czyli Filmik moze byc sobie gdzies na YT byle by nie byl na forum tutaj. Trzeba czytac co sie akceptuje.. Niobe niby taka wazna dokladna a nie machnela go nawet:)
"Nagraniem Niobe" Czyli wszystkich moga nagrywac bluzgac na siebie itd byle Niobe nie ruszac?:D i co niby ze jak sie pojawi filmik w sieci znow to ja dostane bana? Mogło go skopiowac wiele osob i wrzucic na inne portale. Ja nie jestem włascicielem tego filmiku.

_________________
Image


27 Wrz 2011, o 02:14
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Knebel za kropeczki i inne
Voldor, każdy Twój post jest kolejnym powodem do śmiechu i ilekroć odświeżam ten temat, to utwierdzam się w przekonaniu, że są rzeczy, których kupić nie można ^^
Fajnie by było jakbyś nauczył się kulturalnie rozmawiać i nie traktować np. dryga jak swojego podwładnego, ale rozumiem, że wymagam za wiele.
Jak to napisał ktoś wcześniej - nagrywanie to nie rozpowszechnianie, możesz sobie robić w domu dyskotekę z tym kawałkiem, ale nie rozpowszechniać. Polecam art. 212 KK.
Podobnie jak chyba wszyscy tutaj, dyskusję z człowiekiem nieumiejącym odróżnić wielokropka od cenzury (te literki przed kropeczkami to przecież tylko ozdobnik, prawda?) uważam za bezcelową i zalecam zażycie relanium.
Ignorantia iuris nocet - czyli "nieznajomość prawa szkodzi". Kropka.

Jak zobaczę następne wypociny, które uważacie za argumenty, a które są najprawdopodobniej zwykłą pyskówką właściwą nastolatkom w okresie buntu - zamknę temat.
Więc proszę pisać tylko sensowne i, choć wymagam wiele, kulturalne posty.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


27 Wrz 2011, o 02:17
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 323 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron