Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 Knebel za kropeczki i inne 
Autor Wiadomość
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2010, o 13:53
Posty: 709
Podziękowano: 42 razy
Otrzymanych podziękowań: 46 razy
Post Re: Knebel za kropeczki i inne
A co do YT, tez jestem użytkownikiem tego portalu i mam prawo zgłosić do YT że nagranie które umieściłeś narusza reg. serwisu :) Wtedy będziesz się YT tłumaczył że nagranie jest legalnie pozyskane i legalnie rozpowszechniane :) a i tak będzie skasowane. Jedna prosta rzecz: Nagranie nie ma pojawić się w Taernie, czy to na forum, czy to w grze, czy to na Fejsie. Każdorazowe pojawienie się takiego linku z nagraniem będzie skutkowało banem dla osoby która to umieszcza. Sytuacja nie odnosi się tylko do nagrania Niobe i Bumeranga ale i do przyszłych które z cala pewnością będą w przyszłości umieszczane w celu szydzenia z graczy itp.

_________________
Ogonek i ryjek są moim orężem, prawdą, rozumem zło przezwyciężę dzięki mocy planety KWiiik! - Super Świnka

S1 Mist
S2 Mistt


27 Wrz 2011, o 02:23
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:07
Posty: 87
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Knebel za kropeczki i inne
nie uzywalem kropeczek zeby nie bylo ze przelinam:)
Norma zawsze zamykacie tematy jak sa niewygodne:)
i tak jak mowilem nie wyjasniliscie mi sprawy:)
Osoba nagrywajaca mam zgode obu osob poprzez akceptacje regulaminu wiec jest wlascicielem nagrania i moze z nim robic co chce.(przynajmniej tak mi sie wydaje"
Z wami grzecznie nie da sie z tego co zauwazylem. Ile razy pisałem cos na forum bez odzewu a pisałem grzecznie. Piszac do Gmów tez dopiero zaczeli odpisywac Gdy sie ich pomeczyło. To Wy tak uczycie:) Tego Tematu mi nie ruszaj bo został zalozony w innym celu tylko ze ktos mi zmienil temat a ja tlyko odpowiadam nadal czekam na odpowiedz

_________________
Image


27 Wrz 2011, o 02:25
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Knebel za kropeczki i inne
No to czego jeszcze nie usłyszałeś?

nie nie usłyszał tylko nie przeczytał, bo już wszystko Drygu wyjaśnił :) ~~ Mistt

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


27 Wrz 2011, o 02:26
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:07
Posty: 87
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Knebel za kropeczki i inne
heh ja tam napisalem o moim kneblu/astraji/Kneblu kukiqa przez Moda Ninje/oraz PS %:D

_________________
Image


27 Wrz 2011, o 02:33
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Knebel za kropeczki i inne
Nie wyjaśniliśmy jednego:
50% trafienia, czyli rzut monetą. Czasem 5x reszka też się może trafić.

No, i to chyba tyle. Reszta jest już dokładnie opisana, a nie umiesz tego zrozumieć tylko dlatego, że nie jest rozpatrzone na Twoją korzyść. Drygu pisał, że się będzie przyglądał, liczyłeś na natychmiastową degradację, bo jakiś internetowy napinacz sobie pokrzyczy? Nie. Drygu zobaczy jak się sprawy mają i postąpi odpowiednio do okoliczności.

Zapomniałem napisać, że zamykam :)

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


27 Wrz 2011, o 02:40
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Knebel za kropeczki i inne
Ps. To się nazywa rachunek prawdopodobieństwa. W przyrodzie nic nie ginie. W sumie było 10 ataków każdy z szansą 50%. Ty trafiłeś 0/5 a przeciwnik 5/5. Weszło 5/10 ataków. Czyli 50%. Czyli wszystko się zgadza. Wyjaśnione? :mrgreen:

Polecam zrobić test. Zapisz sobie na kartce wyniki 200 ataków, które miały ok 50% szansy na trafienie. Sprawdź czy powodzenie rozłożyło się mniej więcej po połowie. Ktoś (Shade?) już kiedyś robił na forum taki test i wyszło mu, ze wszystko jest ok. W jednej turze trafisz 0/5 a w kolejnej trafisz 5/5. OPCJA SZUKAJ NIE GRYZIE. Odpisywałem na takie coś jakieś 50 razy.


27 Wrz 2011, o 02:42
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Knebel za kropeczki i inne
Dokładnie, nawet to, że coś ma szanse udać się, nie udać się na 99% to nie znaczy, że tak się nie stanie i to nawet kilka razy z rzędu. Sama dziś uniknęłam dwóch z rzędu ataków na 99% (szansa na to, to jak 1:10 000).

Ludzki umysł działa tak, że bardziej zapamiętujemy zdarzenia przykre, niż szczęśliwe, więc jeśli my kogoś trafimy 5x z szansą 20% (widziałam takie przypadki), to absolutnie nikt nie zgłosi, że jest błąd, po prostu pocieszy się chwilę, a na drugi dzień nie będzie o tym pamiętał, ale jeśli nas ktoś trafi 5x z szansą 20% i przy tym zginiemy, to najprawdopodobniej zapamiętamy to dużo dłużej (podobnie jak z mitem, że kromka spada zawsze na stronę posmarowaną masłem).


27 Wrz 2011, o 04:18
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 300 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron