Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 111 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna
 Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !! 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 00:05
Posty: 77
Miejscowość: Zamość
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
drygu napisał(a):
Widzę co się dzieje na s3 i nie podoba mi się to. Ale stronniczości w tym nie widzę.


Było mnóstwo tematów że ten i ten jest stronniczy, więc posłuchaj też czasem normalnego gracza, a nie tylko kolorowe bajki pisane przez tych śmiesznych modów z s3.

_________________
Koniec gry w Taern 13.08.11 na 81 lvl (top1 zabójcy/top2 łowcy/S3)

Dzięki za gre Breaner, Inexx, Buczys aka Oluś, Gomeeq warjat, PiotruśMłody, Kukiq, MoonShield, Lemorn, Marxell, DarRk i reszcie...
Image


27 Wrz 2011, o 01:41
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 02:38
Posty: 1597
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
Voldor a bierzesz pod uwagę historię knebli? chyba nie bardzo. a skoro teraz dostajesz więcej i większe kneble to nie dlatego, że administracja jest coraz gorsza. tylko Ty za dużo sobie pozwalasz po prostu (wystarczy mi czytać to jak się zachowujesz na forum). Przestań kląć, głupio komentować, prowokować, etc. a zobaczysz o ile łatwiej się gra.

@down

a kto powiedział, że Ci nie wolno? ja tylko proponuję ciut więcej chłodnej głowy przy graniu. a Twoje komentarze na ogólnym często są ironiczne (z tego co zauważyłem po sprawach na forum) i to jest traktowane jako wymieniony przeze mnie głupi komentarz.

i jeśli chcecie coś pisać to w 1 temacie. jeżeli robicie niepotrzebny spam to temat zostaje zamknięty. a za spam rozumiemy np. to, że voldor w każdym temacie co 3 swoje posty pisał praktycznie jedno i to samo (przepraszam, że podałem Ciebie, ale Ty akurat zapadłeś mi w pamięć). takie zachowanie nie pomaga tematowi.


27 Wrz 2011, o 01:41
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:07
Posty: 87
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
viewtopic.php?f=118&t=10498&start=20

Tutaj masz dowodzik chociazby:) za duzo argumentow sie pojawilo na adminow i od razu zostaje temat zamkniety:) Zawsze mamy argumenty nie patrzycie na nie uwazacie ze ich nie ma. Sojusznicy/koledzy/gildiowicze modow sa traktowani ulgowo nie dostaja knebli w nocy na PW gdy wyzwaja naszych to mowia do tego jest ignore jesli my ich wyzwiemy to od razu knebel. Oni moga nam grozic i co ban na 2 dni tylko? Osama za grozbe dostal na rok? cos nie halo?! Kneble na nas 720+ dla sojusznikow itd do 120min:)
Chcesz wiecej? pogadajmy na TS;]


Jak mam przestac klnac jak widze co sie dzieje... ja nikogo nie prowokuje chyba ze bicie braw to prowokacja albo w ogole mam sie zamknac bo niewygodne tematy dla was sa:).
Łatwo grac? jesli ktos by w koncu robil co powinien gra by byla duzo lepsza. nie komentuje glupio... wolnosc slowa mowie co mysle nie wolno mi? Nie zawsze kazdy was bedzie chwalil w koncu znajda sie osoby ktore zaczna pisac prawde bo juz nie moga wytrzymac. jesli chodzi o s3 to sie dopiero zaczyna wasz problem:)

_________________
Image


27 Wrz 2011, o 01:48

Podziękowali: Ufi (27 Wrz 2011, o 01:49)
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
Cytuj:
Było mnóstwo tematów że ten i ten jest stronniczy, więc posłuchaj też czasem normalnego gracza, a nie tylko kolorowe bajki pisane przez tych śmiesznych modów z s3.


Ufi: jest tylko jedno ale. 99% tych tematów zostało założonych przez graczy, którzy mają "The Rule" w stopce.

Z tego co widzę to problemem na s3 jest kilka osób, które wszędzie wietrzą spisek. Co dziwniejsze są to w większości te same osoby, które ciągle narzekały na poprzednią ekipę. Jeżeli wam się nie podoba atmosfera w grze jest na to bardzo prosta rada: nie grajcie.

Voldor napisał(a):
jesli chodzi o s3 to się dopiero zaczyna wasz problem:)

Widzę, że po prostu ci się nudzi i z braku laku robisz zadymę. Będę się przyglądał sytuacji na s3. Jeżeli zobaczę, że specjalnie i bezpodstawnie prowokujecie kłótnię i nagonki na moderatorów to skończy się to dożywotnimi banami.

Ponieważ w temacie wypowiedziało się również kilku neutralnych graczy to zakładam, że coś może być na rzeczy. Dlatego to samo tyczy się drugiej strony barykady. Jeżeli zobaczę, że modzi rzeczywiście są stronniczy to natychmiast stracą stanowiska modów.


27 Wrz 2011, o 02:05
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:07
Posty: 87
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
The Rule juz nie ma przeciez:) podpisow nie zmieniamy.
THE RULE w sercach mamy:P o rymik:P
Pewnie uwazacie ze problemem sa gracze.. to moze sie ich pozbedzicie jak wiekszosci problemow?
Chciałes dowodów dałem Ci link nawet szukac nie trzeba było:) licz sie z tym ze wielu graczy nie wypowiada sie na forum bo nie maja kont. ja mamm propozycje. zrobimy Ankiete Czy chcesz Aby na s3 została zmieniona administracja Tak/Nie Jeśli bede mial ponad 50% na tak to wtedy zmienicie?:D

_________________
Image


27 Wrz 2011, o 02:09
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
Voldor: Nie zasłaniaj się pojęciem globalnym "gracze" :) Obserwując co się dzieje, czytając twoje wypowiedzi + wypowiedzi Ufiego, przeglądając stare tematy z kłótni z ekipą szporka skłaniam się ku temu, że to wy (The Rule & co.) tworzycie problemy.

The Rule nakręciło (na spółkę z konkurencyjną gildią) wcześniej i widzę, że nakręca ponownie, graczy przeciwko administracji. Ostatnia rewolta doprowadziła do tego, że tęsknicie teraz za starą administracją :D Zastanówcie się czy aby na pewno wyjdzie wam takie coś na zdrowie. Ostatnim razem administracja nie była niczemu winna. Obsmarowaliście wszystkich modów i gmów na forum. Zarzucaliście im stronniczość dokładnie tak jak teraz. Co śmieszniejsze wasi przeciwnicy zarzucali im to samo tylko w drugą stronę. Wciągneliście modów i gm'ó w swój konflikt a my zareagowaliśmy jak już było za późno i skończyło się tak jak się skończyło. Teraz będziemy reagować wcześniej.


27 Wrz 2011, o 02:21
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:07
Posty: 87
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
A kto ma pisac o tym jak nie The Rule ktore jest poszkodowane przez modów bo nie maja nikogo po swojej stronie? Skoro My mamy kneble 10x wieksze niz oni to im to raczej niz przeszkadza. nie chodzi mi o to ze tesknimy za stara administracja po prsotu jesli mamy wybierac miedzy pieklem a niebem to wybieramy niebo:) Te konflikty od modow Gmów sie zaczynaja nie zauwazyliscie?:)

Drygu zobacz sobie PW po odczytaniu tego posta



Chciałym cos dodac jeszcze odnosnie modów...
Powiedzcie mi jak Wy tych modów wybieraliście ze pierwszy raz na chacie to ja ich widziałem dopiero gdy dostali moda a na forum to konto 5postow i tylko w sprawach dotyczacych tych osob a nie ogolnie taernu. ja sie pytam co ona wie o grze?! i jak ma byc neutralna skoro jest u przeciwników i niewypada kbeblowac swoich:)

_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Voldor, 27 Wrz 2011, o 02:36, edytowano w sumie 1 raz



27 Wrz 2011, o 02:29
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
Nikt nie ma modów po swojej stronie. Ani The Rule ani żadna inna gildia czy gracz. Każdy jest równy (poza kolekcjonerami knebli :mrgreen: ). A to, że raz na 50 knebli mod się pomyli i wpisze 60 zamiast 720 nie jest powodem do podnoszenia krzyku i oskarżania o stronniczość. Pamiętajcie, że modów jest kilku. Jeden może mieć większą tolerancję od drugiego. Nie da się osiągnąć 100% sprawiedliwych knebli. Ale staramy się jak najbardziej do tych 100% zbliżyć.


27 Wrz 2011, o 02:35
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:07
Posty: 87
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
własnie ze tu sie mylisz... bo sa tacy co maja modow po swojej stronie.
mowisz ze nie obserwujesz s3 wiec nie wiesz jak to wyglada dla osob ktore przygladaja sie sytuacji tam dzien w dzien. dobra raz na 100 knebli sie pomylic ok ok. tylko dlaczego u naszych przeciwnikow te 1/100 pojawia sie w 90% knebli?^^ a my na tego 1 nie mozemy trafic....

_________________
Image


27 Wrz 2011, o 02:39
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:07
Posty: 87
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
TUTAJ CHCE COS NAPISAC DO SWOJEGO TEMATU A NIE CHCE ZAKŁADAC NOWEGO!

Nie prawda bo oblivin stojac pod brama kamenak nie mogl widziec kukiqa musial stac blizej niego. i to znacznie dalej od kamenak. Uwazasz mnie za internetowego napinacza? hahaha dobre! Mam nadzieje ze drygu cos z tym zrobi choc watpie... a Zrozumiec to staram was sie zrozumiec ale wy sie nie staracie zrozumiec mnie. Wy jestescie jak mafia nie do ruszenia... Musi byc po waszamu i koniec. WG mnie knebla nie powininem dostac.
i tam jeszce w temacie było napisane cos odnosnie mojego banu za "prowokacje" za zwykle brawo tez bym dostal bana? tam przeceiz wiadomo ze ban byl prez WLG...

Zamykacie tematy poki ludzi nie ma i nie moga sie wypowiedziec:) tez dobry sposob
prosilbym o otwarcie mojego tematu poniewaz wypowie sie w nim znacznie wicej osob nic do tej pory jest 3 w nocy przeciez.. zsotawcie go tak do 22 dnia dzisiejszego wtedy zamknijcie i przeczytajcie co w nim pisze

_________________
Image


27 Wrz 2011, o 02:47
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 111 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 257 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron