Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 111 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna
 Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !! 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
Macie ten temacik, to sobie tu piszcie, nie mam zamiaru jechać na dwa fronty :)
Wg Ciebie nie, wg nas tak. A to Ty tu nie znasz regulaminu przecież :P
Zakładacie tematy póki GMów nie ma i nie mogą się wypowiedzieć, aby ich zakrzyczeć póki czas :) Też dobry sposób :)

I nie masz racji - rozumiem Cię. Tylko że się niestety mylisz i musisz to zaakceptować :)

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


27 Wrz 2011, o 02:51
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
Po konflikcie ze szporkiem wasza wiarygodność odnośnie stronniczości modów dla mnie dramatycznie spadła. Do tego 95% przedstawianych screenów na stronniczość modów nie trzyma się kupy bo w 100% zgadzam się tam z decyzjami modów. Te 5% (jak np. knebel 60 min vs 720 min za to samo wklejony wyżej) mieści się natomiast w granicach błędu wynikającego z różnego oceniania moderatorów. Jeżeli rzeczywiście coś jest na rzeczy to przestańcie spamowac forum zgłoszeniami wyssanymi z palca a dawajcie te konkretne. Bo inaczej prawdziwie niesprawiedliwe decyzje toną w morzu bezpodstawnych zgłoszeń, któe tylko mnie utwierdzają w przekonaniu, że modzi sprawują się dobrze.


27 Wrz 2011, o 02:51
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:07
Posty: 87
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
Nie wiem czy wy patrzycie na inne ssy niz ja czy cos ale nie widzicie tego co my.
a mozesz powiedziec nam dlaczego nasza wiarygodnosc spadla?:)

_________________
Image


27 Wrz 2011, o 02:53
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
Ponieważ wszystkie zgłoszenia podczas tamtego konfliktu o stronniczość modów były bezpodstawne. Jak wielokrotnie już mówiłem:
Dostawałem na priva skargi na tych samych modów z obu stron, w których byli oskarżani o sprzyjanie gildii przeciwnej. Nie uważasz, że to niemożliwe aby sprzyjać jednocześnie obu gildiom ? :) Do tego dochodzi masa zgłoszeń, w których całkowicie zgadzam się z decyzją moda. Żeby daleko nie szukać twój ostatni temat. I mimo, że pisałem w nim kilka razy, że knebel jest słuszny to ty nie przyjmujesz tego do wiadomości. Dlatego uważam, że większość waszych zgłoszeń o stronniczość to szukanie dziury w całym.


27 Wrz 2011, o 03:01
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:07
Posty: 87
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
jestem teraz sam wiec nie wiem co powiedzeic poniewaz w wojnie nie bralem udzialu na poczatku:d wiec nie wiem kto na kogo skargi zglaszal. jak bedzie ktos z The Rule to sie wypowiedza. mam nadzieje ze niegrajacy tez sie wypowiedza bo brakuje ich tu:D


PS.Zobacz PW;d

_________________
Image


27 Wrz 2011, o 03:05
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
Nie wiem jakim cudem wy zrobiliście z tego temat na 7 stron...
Oto jak wielu graczy wyobraża sobie zgłoszenie stronniczości moda itp.

-> Gracz zauważa coś, co jest niezgodne i zgłasza to
-> jego koledzy dopingują go, rzucają na modów stek pomówień i powtarzają po raz setny te same hasła
-> GM / Admin rozpatruje to i stwierdza, że mod zachował się prawidłowo (lub nieprawidłowo, ale tu omówimy to pierwsze)
-> gracz dalej uważa, że ma racje, więc z oburzeniem neguje decyzje admina / gma
-> koledzy kontynuują dogryzania i czasem kłótnie z innymi graczami / administracją
-> administracja stara się na wszelkie sposoby wytłumaczyć słuszność racji (tu się zapętla między tym punktem, a oburzeniem gracza i komentarzami / kłótniami innych)
-> administracja zauważa, że kontynuacja tematu nie ma sensu (No ale Boże broń taki temat zamknąć! Bo wy go przecież tak kulturalnie i rzeczowo ciągniecie przedstawiając konkretne dowody, a my go chcemy ukryć z dala od świata zewnętrznego, bo te wasze dowody są tak niezaprzeczalne, że my byśmy w żaden sposób się przed nimi nie wybronili) i znów się zapętla
-> Opcjonalnie czasem pojawi się coś, co jest wyjątkiem w tym schemacie

A OTO JAK TO POWINNO WYGLĄDAĆ

-> Gracz zauważa coś, co jest niezgodne i zgłasza to
-> koledzy o ile mają jakieś konkretne dowody w tej sprawie, lub komentarze wnoszące coś nowego i konkretnego do sprawy wypowiadają się
-> GM / Admin rozpatruje to i stwierdza, że mod zachował się prawidłowo (lub nieprawidłowo, ale tu omówimy to pierwsze)
-> i teraz najtrudniejsza część :P KONIEC i gracz musi zaakceptować decyzje GMa / Admina, czy mu się ona podoba, czy nie. (jeśli decyzje podjął GM, to można co najwyżej poprosić jeszcze o wypowiedzenie się innych GMów, lub administracji, ale to oni zdecyduja wtedy, czy warto się wypowiedzieć i to już ostatecznie kończy dyskusje).


27 Wrz 2011, o 04:33

Podziękowali: 2 3siu (27 Wrz 2011, o 14:52), Lady Pati (27 Wrz 2011, o 12:46)
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 23 Maj 2011, o 20:57
Posty: 145
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
Grang napisał(a):
żałosna to jest administracja na s3

idz na s2 i zmienisz zdanie odnosnie najgorszej 'wladzy' :)

Tak, tak, wiemy, że nie lubisz być karany i powinieneś mieć immunitet :)
~Felix


Dzięki za komplement, staramy się i miło że się nas docenia~Naz


27 Wrz 2011, o 12:23
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2011, o 10:49
Posty: 69
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
Ehh, tak źle i tak niedobrze - oto polskie społeczeństwo.

Czyli rozmiem, że modzi/GMowie są zupełnie niepotrzebni, na czatach powinien byc chaos, można się obrażać i sypać wulgami - takiej gry chcecie?

Ahh.. ta administracja na s2 - jacy oni są źli i okropni ...

Odnośnie różnych kar za to samo - tylko gracz widzi to w ten sposób. To jak wysoka jest kara, zależy od rozmiaru przewinienia i oceny sytuacji przez moderatora/GMa.
Nie ma kolesiostwa. Sankcje są zależne od skali przewinienia.

Apeluje zatem o zakończenie wszelkich dyskusji i powrót do gry z której będziemy czerpać przyjemność. Przestańcie szukać dziury w całym.

_________________
LadyPati
s2
Ahoj!


27 Wrz 2011, o 12:42
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 00:05
Posty: 77
Miejscowość: Zamość
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
Widać że normalni gracze nie maja siły przebicia ;|
Zróbcie s4 zobaczycie ile starych wyjadaczy zacznie tam grać ;)
A i jeszcze jedno drygu, jakbyście 4 serwer zaczeli stawiać to dajcie info tydzien przed tym :P

Pozdrawiam

Muszę Cię zasmucić, s4 jeszcze dłuuuuugo nie będzie :P Starzy wyjadacze zaczęliby tam grać, po czym rozpoczęłoby się narzekanie na administrację s4 :P
~Felix

_________________
Koniec gry w Taern 13.08.11 na 81 lvl (top1 zabójcy/top2 łowcy/S3)

Dzięki za gre Breaner, Inexx, Buczys aka Oluś, Gomeeq warjat, PiotruśMłody, Kukiq, MoonShield, Lemorn, Marxell, DarRk i reszcie...
Image


27 Wrz 2011, o 14:30
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 00:05
Posty: 77
Miejscowość: Zamość
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
Cytuj:
Muszę Cię zasmucić, s4 jeszcze dłuuuuugo nie będzie :P Starzy wyjadacze zaczęliby tam grać, po czym rozpoczęłoby się narzekanie na administrację s4 :P
~Felix


No to źle że długo nie bedzie, ale my bedziemy twardo czekać aż rozpocznie sie walka o top serva, jakbyście wybrali administracje mieszaną z s1, s2, s3 to by nie było kwasów ~Ufi

Sorry ze nie edytuje posta wyżej, nie mam takiej możliwości :)

_________________
Koniec gry w Taern 13.08.11 na 81 lvl (top1 zabójcy/top2 łowcy/S3)

Dzięki za gre Breaner, Inexx, Buczys aka Oluś, Gomeeq warjat, PiotruśMłody, Kukiq, MoonShield, Lemorn, Marxell, DarRk i reszcie...
Image


27 Wrz 2011, o 14:37
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 111 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 270 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron