Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 111 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna
 Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !! 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:07
Posty: 87
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
wiesz co? czasami sie zastanawiam czy tak by nie bylo lepiej:)
Jeśli dotarczamy dowodów wy w tym nic nie widzicie nie wiem co wam trzeba pokazac zebyscie zauwazyli

_________________
Image


27 Wrz 2011, o 14:47
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
A nie pomyślałeś o tym, że jak tyle osób, którym zależy na sprawiedliwym traktowaniu graczy nie widzi w przytoczonych sytuacjach nic złęgo to może to ty masz spaczone postrzeganie rzeczywistości :)


27 Wrz 2011, o 14:50
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
Posty, które edytuję w tym temacie z miejsca blokuję, bo Voldor mnie nauczył, że nie ma co oczekiwać respektu do tych edycji. Więc podwójny wpis wybaczam :P

Co do dowodów - dajecie 10 dowodów wyssanych z palca, w których obiektywne okoliczności sprawiły, że Wasz gracz został ukarany wyżej (nie widząc zapewne innych, w których cierpiał kto inny). Nie twierdzę, że ta jedna sytuacja jest dobrze oceniona, bo jej nie znam. Wiem tylko, że nawet jeśli tak nie jest, to jak na razie jest to jedyna sytuacja, w której na upartego można by się dopatrywać stronniczości i mieści się to w granicy błędu. Dopóki nie dostarczycie więcej SENSOWNYCH dowodów, to ta sytuacja będzie traktowana jako pomyłka, bo NIE MAMY MATERIAŁU do surowszej oceny sytuacji.

To tak jak w sądzie - jedna poszlaka to za mało. Zwłaszcza, gdy świadek podważył wcześniej swoją wiarygodność.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


27 Wrz 2011, o 14:54
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sty 2011, o 21:17
Posty: 146
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 59 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
Nie czytałem tematu ale jeżeli widzę coś związane z gmami i pro modami to jestem w 100% pewny że nasi kochani moderatorzy zrobili zapewne coś co było w 100% zgodne z prawem i teraz każdy z moderatorów bedzie sie bronił nawzajem a gracze to zło itd....


Prawda jest taka że taern stracił swój klimat dawno temu gdy prawa zaczeli dostawać ludzie bez pojęcia o czymkolwiek i są ślepo zapatrzeni w jakieś tam reguły które źle odebrali zamiast racjonalnie myśleć. Można by się o tym rozpisywać ale to nie ma sensu bo niedługo administracja zamknie temat albo po prostu wymrze on śmiercią naturalną i słuch o tym zaginie na 1-2 dni gdy ktoś ponownie nie założy podobnego tematu, i tak w kółko...

_________________
Image Breaner - S5 (BEGINING)

http://www.facebook.com/BreanerOfficial

Lvl to tylko cyferki przy nicku ;-)


27 Wrz 2011, o 14:57

Podziękowali: Ufi (27 Wrz 2011, o 15:00)
Profil WWW
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:07
Posty: 87
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
Wy jestescie jak mafia jeden kryje drugiego a jak cos wam nie pasuje to pozbywacie sie problemu. Nie potraficie patrzec na nasze dowody tak jak wygladaja tlyko tak jakbyscie chcieli aby wygladaly. Dowodów w takim razie chyba nigdy nie dostaniecie b to nie ma sensu wam wysylac czegos skoro nic nie zobaczycie:)

_________________
Image


27 Wrz 2011, o 15:07

Podziękowali: Breaner (27 Wrz 2011, o 15:08)
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
Voldor: jaki ja mogę mieć cel w "kryciu" modów? Moim jedynym celem jest zapewnienie graczom jak najlepszej gry. A co za tym idzie dobrej atmosfery na czacie. W moim interesie(i reszty twórców gry) jest natychmiast usuwać modów, którzy są stronniczy lub źle wypełniają swoje zadania. I tak też robimy. Ale niestety większość zgłoszeń jest bezpodstawnych.

Trzeba wyodrębnić 2 sprawy:
1. Stronniczość modów - > tutaj uważam, że nie macie racji.
2. Zbyt surowe i czasami ślepe przestrzeganie regulaminu.
I tutaj częściowo się z wami zgodzę. Ale jest to bardzo trudne do rozwiązania. Jeżeli mod widzi, że jest 2 w nocy i gracze radośnie sobie spamują i od czasu rzucą jakąś k... i nie zareaguje bo wszyscy dobrze się bawią to co się dzieje? Na forum zaraz pojawia się temat: "Stronniczy mod!!! Ja za to dostałem knebla". Do tego dochodzą ciągłe donosy w postaci ss za byle pierdoły. Jeżeli mod nie zareaguje to co się dzieje? "Stronniczy mod cz.2 !!!!". Nie pozostawiacie modom wyboru. Wolą zakneblować za "kur.." o 4 rano jak nikogo nie ma na serwerze niż potem wysłuchiwać obelg na forum jacy to są stronniczy.


Breaner: zgadzam się z tobą. Ale to właśnie wy rozpoczeliście nagonkę na stronniczość modów. I przez to muszą karać za wszystko jak leci.

Możemy umówić się, że modzi dostaną przykazanie aby dać więcej luzu a wy przestaniecie się ciągle przyczepiać o wszystkie pierdoł zarzucając im stronniczość.


27 Wrz 2011, o 16:04

Podziękowali: Mystheria (27 Wrz 2011, o 21:35)
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Maj 2011, o 18:35
Posty: 1643
Miejscowość: RZE
Podziękowano: 302 razy
Otrzymanych podziękowań: 400 razy
Nick w grze: Buszcik
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
Dodam coś od siebie:
A może tak wyszczególnić regulamin czatu?
Żeby nie było tłumaczenia i płaczu na forum,że pierwszy dostał 60 a chwile po nim za to samo 720

Napisać dokładnie ile minut za co,bez przedziałów takich jak teraz np.(10-60)
Podzielić wulgaryzmy i obrazy na stopień szkodliwości,bo teraz wszystko zależy od oceny moderatora.Jeden ma prawo dać 10 inny 60 i z tego powstają kłótnie i płacz na forum.

W całej "taernijskiej" karierze nie widziałem niezasłużonego knebla,
tym bardziej stronniczości modów.
Pastwicie się nad modami a pomyślcie jakby czat wyglądał bez nich...
wulg na wulgu,obraza na obrazie....

Twórca tematu nawet dowodu nie przedstawił,a się wszyscy zlecieli z oskarżeniami.
Cytuj:
Żałosne to jest to ze 1 osoba otrzymuje knebla na 60minuta a 2 za to samo na 720...

Jeśli nie macie dowodów na winę moda to szkoda dyskusję prowadzić

[akurat na to to dowód został przedstawiony. I jest to jedyne od dawien dawna słuszne zgłoszenie - drygu]

Przegapiłem :? miałem zobaczyć na screen,ale o nim zapomniałem bo się zagłębiłem w tą pomarańczową cenzurę.

[dowód jest w innym temacie a w tym gracze się do niego odwołują. Na początku też się pogubiłem :) - drygu]

_________________
Image
Buszcik - BuszcikMag - BuszVd s2 -- Busio s0


27 Wrz 2011, o 16:17
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2010, o 03:25
Posty: 251
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: Ceol
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
Voldor ty powinieneś po stopach całować GM-ów że jeszcze totala nie dostałeś :0

_________________
dr 120


27 Wrz 2011, o 16:44
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:07
Posty: 87
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
a za co miałbym go dostac?:)
A jesli chodzi o stronniczosc to w tym samym czasie kukiq dostał knebla co gakas przeklinal byl a 2 w nocy wiec jego wiadomosc dlugo bylo widac na ogolnym poniewaz nikt tam nic nie pisal. i co powiecie mi ze on nie zauwazyl ze on przeklin a a za kukiem chodzil twierdzac ze go widzial z bram miasta?^^

_________________
Image


27 Wrz 2011, o 17:06
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Sty 2011, o 19:14
Posty: 227
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
Kochane s3 zawsze kogoś coś w piętę szczypie za poważnie bierzecie granie w tą grę. Widzę ze każdy w nastroju wyborczym i przewodnia zasada Prawda jest tylko jedna i to moja prawda jest ta jedyna. Też gram trochę może 2 kneble zaliczyłem, może dlatego że potrafię pisać bez wulgaryzmów, mam zdrowy dystans do gry i graczy. Po co ten dodatkowy stres głęboki oddech (a jak zahaczyłem o politykę) by żyło nam sie lepiej ;)

_________________
Arcuss - łucznik lvl 107 s2

Ignorantia iuris nocet


27 Wrz 2011, o 17:26

Podziękowali: Mystheria (27 Wrz 2011, o 21:38)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 111 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 259 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron