Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 111 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna
 Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !! 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Cze 2011, o 18:45
Posty: 328
Podziękowano: 83 razy
Otrzymanych podziękowań: 213 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
Co do ogólnej sytuacji na s3 to to jest ogólny cyrk.Jedni psioczą na drugich kneble są dziwne(wczorajsza sytuacja mocno mnie zaskoczyła).Ale to wina po czesci obu stron.
Strona zarzucająca subiektywizm i kumpelstwo modom czesto wg mnie przesadza i prowokuje.Ich argumenty nie do konca przedstawiają to o czym oni mówią, a winy modów i byc moze zwykłe ludzkie błedy urastają do rozmiarów apokalipsy.Czasami mozna wziąśc oddech pomyslec i napisac pewne rzeczy inaczej kulturalniej i sensowniej.

Co do modów ich kurczowe trzymanie sie regulaminu to porażka.Pozwole sobie przytoczyc przykład swój własny osobisty.Na ogólnym wywiązała się dyskusja na temat pewnego serialu.Gadalismy gadalismy gdy padło sformułowanie ze pewna "Babcia pluła na Niemców"(co było jednym z elementów fabuły tego serialu).Mod wtedy ostrzegł nas zebysmy nie pisali tego typu zwrotów bo dostaniemy kneble za rasizm.Wiec pytam czy Regulamin musi byc betonem stworzonym by psuc klimat gry?Kiedys mozna było pogadac o wielu rzeczach nawet głupotach i zdarzało sie ze do takich rozmów włączali sie modowie...

Chciałem tez powiedziec ze jestem zwykłym graczem który czuje niesmak związany z obecną sytuacją na serwerze.Wyraziłem tym postem swoje zdanie i nie kazdy musie sie z nim zgadzac.Dziekuje

_________________
Galmachar-Barbarzyńca 140lvl Ostlor Image

Żmij
Attawa
Skin Blasku
Allenor


27 Wrz 2011, o 17:32

Podziękowali: 3 Heavenmaker (28 Wrz 2011, o 20:08), Mystheria (27 Wrz 2011, o 21:39), Ygares (27 Wrz 2011, o 19:31)
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 00:05
Posty: 77
Miejscowość: Zamość
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
Galmachar napisał(a):
Co do ogólnej sytuacji na s3 to to jest ogólny cyrk.Jedni psioczą na drugich kneble są dziwne(wczorajsza sytuacja mocno mnie zaskoczyła).Ale to wina po czesci obu stron.
Strona zarzucająca subiektywizm i kumpelstwo modom czesto wg mnie przesadza i prowokuje.Ich argumenty nie do konca przedstawiają to o czym oni mówią, a winy modów i byc moze zwykłe ludzkie błedy urastają do rozmiarów apokalipsy.Czasami mozna wziąśc oddech pomyslec i napisac pewne rzeczy inaczej kulturalniej i sensowniej.

Co do modów ich kurczowe trzymanie sie regulaminu to porażka.Pozwole sobie przytoczyc przykład swój własny osobisty.Na ogólnym wywiązała się dyskusja na temat pewnego serialu.Gadalismy gadalismy gdy padło sformułowanie ze pewna "Babcia pluła na Niemców"(co było jednym z elementów fabuły tego serialu).Mod wtedy ostrzegł nas zebysmy nie pisali tego typu zwrotów bo dostaniemy kneble za rasizm.Wiec pytam czy Regulamin musi byc betonem stworzonym by psuc klimat gry?Kiedys mozna było pogadac o wielu rzeczach nawet głupotach i zdarzało sie ze do takich rozmów włączali sie modowie...

Chciałem tez powiedziec ze jestem zwykłym graczem który czuje niesmak związany z obecną sytuacją na serwerze.Wyraziłem tym postem swoje zdanie i nie kazdy musie sie z nim zgadzac.Dziekuje


Dokładnie tak jak pisałem, kiedyś i mod potrafił pożartować, a teraz to wszystko drętwe i uważające sie nie wiem za co.. masakra sie dzieje na niekorzyść s3 :( :cry:

_________________
Koniec gry w Taern 13.08.11 na 81 lvl (top1 zabójcy/top2 łowcy/S3)

Dzięki za gre Breaner, Inexx, Buczys aka Oluś, Gomeeq warjat, PiotruśMłody, Kukiq, MoonShield, Lemorn, Marxell, DarRk i reszcie...
Image


27 Wrz 2011, o 17:38
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
sepa27, Galmachar: Z takimi graczami jak wy da się dyskutować. Piszecie kulturalnie i z sensem. I nawet Ufi przestał wykrzykiwać dyrdymały a pisze z sensem ;)

Cytuj:
Co do modów ich kurczowe trzymanie sie regulaminu to porażka.Pozwole sobie przytoczyc przykład swój własny osobisty.Na ogólnym wywiązała się dyskusja na temat pewnego serialu.Gadalismy gadalismy gdy padło sformułowanie ze pewna "Babcia pluła na Niemców"(co było jednym z elementów fabuły tego serialu).Mod wtedy ostrzegł nas zebysmy nie pisali tego typu zwrotów bo dostaniemy kneble za rasizm.Wiec pytam czy Regulamin musi byc betonem stworzonym by psuc klimat gry?Kiedys mozna było pogadac o wielu rzeczach nawet głupotach i zdarzało sie ze do takich rozmów włączali sie modowie...


Tak jak pisałem wcześniej zgadzam się z tym. W obecnym modowaniu na s3 brakuje luzu. Tylko koalicja antymodowa + print screeniarze bacznie pilnują aby modzi niczego nie przeoczyli i każdego ukarali :)

Ja ze swojej strony mogę uczulić modów na bardziej racjonalne podejście do kneblowania. Natomiast graczy proszę o jedno: jeżeli widzicie krzykaczy, którzy czepiają się bezpodstawnie modów to zabierzcie głos w takiej sprawie. ciągłe czepianie się modów prowadzi właśnie do takich sytuacji gdzie dla świętego spokoju wolą na sztywno trzymać się regulaminu.


27 Wrz 2011, o 18:00
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
bardzo się cieszę że ten temat został poruszony (braku luzu, nie jakiejś stronniczości), i że jednak w nieco inny sposób niż na pierwszych stronach tego tematu.

wątpię żeby to pamiętał, ale jakiś czas temu pogadałam sobie (bardzo sympatycznie, żeby nie było) z jednym z gmów i 'wyprorokowałam' mu do czego wg mnie doprowadzi takie sztywne podejście do regulaminu i do graczy - będzie bunt, chaos i rewolta ^^ mam nadzieję że się mylę.


drygu napisał(a):
Możemy umówić się, że modzi dostaną przykazanie aby dać więcej luzu a wy przestaniecie się ciągle przyczepiać o wszystkie pierdoł zarzucając im stronniczość.



ja właściwie smaruję to wszystko żeby podkreślić ten cytat wyżej;p nie wycofajcie się z tego, hmm?


27 Wrz 2011, o 18:37
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 30 Sie 2011, o 18:31
Posty: 60
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
Nie pytaj administracji czy sie wycofa tylko pracuj nad soba by dotrzymac wlasnej czesci umowy i nie wycofac sie z tego.
Jednak zawsze znajda sie osoby ktore beda chcialy nie dla siebie zrobic lepiej lecz drugiemu gorzej i boje sie ze efekt bedzie mizerny.
Niemniej bede wam kibicowal:)

_________________
Only S2 :
MegaVDu 80lvl + Szarik 73 lvl
WielkiDruci 69lvl + JOZINzBAZIN 64lvl


27 Wrz 2011, o 18:51
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
MegaVDu napisał(a):
Nie pytaj administracji czy sie wycofa tylko pracuj nad soba by dotrzymac wlasnej czesci umowy i nie wycofac sie z tego.
Jednak zawsze znajda sie osoby ktore beda chcialy nie dla siebie zrobic lepiej lecz drugiemu gorzej i boje sie ze efekt bedzie mizerny.
Niemniej bede wam kibicowal:)



wielkie dzięki za cenną radę.

niestety nie mogę przestać robić czegoś, czego nigdy nie robiłam, ale w tym miejscu złożę uroczyste słowo harcerza, że nie zacznę ^^


27 Wrz 2011, o 18:56
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 02:38
Posty: 1597
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
widzę, że temat idzie w dobrą stronę. tylko czy "opozycja" z s3 poradzi sobie przełknięciem niektórych rzeczy w zamian za większy luz? co do braku luzu na s3 nie dziwię się. sztywne trzymanie się reguł i surowe kary są jedyną deską ratunku jeśli ktoś sobie za dużo pozwala i myśli, że "kupuje platynę to mu wolno" (a pare podobnych stwierdzeń ludzi z s3, i nie tylko, widziałem, nie chce nikogo wymieniać, bo nicków nie pamiętam.). więc na modów z s3 aż tak nie narzekajcie. cieszcie się, że mnie tam nie ma^^ ja nie pozwoliłbym sobie wejść na głowę i jeśli sytuacja wygląda tak jak przedstawiają ją modzi z s3 (a podejrzewa, że jest trochę napompowana przez nagonkę, kolejną, na nich) sporo knebli by się posypało. i to dość długich.


27 Wrz 2011, o 19:18
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 27 Lut 2011, o 03:27
Posty: 25
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
No i wlasnie tego chce 3/4 serva wiekszego luzu i swobody na czacie (nie zapominajac o kulturze ) jesli to tak ma wygladac teraz to z radosci klaszcze uszami brakuje mi tych rozmowek po 22-23 z dawnych czasow


27 Wrz 2011, o 20:12
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
Super, po 7 stronach krzyków coś się zaczyna klarować :)

Może by tak modowie z s3 zabrali głos? I pomogli znaleźć jakieś wyjście?

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


27 Wrz 2011, o 21:49
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Oto jak powinno sie rozmawiac z Modami !!
Felix, co modowie z s3 mogą powiedzieć?
Czy ktokolwiek z atakujących w tym wątku uwierzy w głosy poparcia jakie dostajemy? Czy ktokolwiek uwierzy w to, że gdy pewna grupa graczy dostała miesięczne kneble to na serwerze był spokój? Nie mam nic do dodania - moje zdanie znasz, jest w SGM, zna je również Drygu, prosiłem całą Ekipe z s3 żeby się nie wypowiadali w tym wątku i moja prośba wciąż jest aktualna...

Drygu wyznaczył pewien próg tolerancji - o czym tu dyskutować...

Nie zgadzam się z podejściem :) Ale to Wasz serw, ja ludzi nie znam.
~Felix


27 Wrz 2011, o 22:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 111 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 254 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron