Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Platynowe skrzynki~ 
Autor Wiadomość
Uczeń Heremona

Rejestracja: 9 Lut 2011, o 18:04
Posty: 466
Miejscowość: płock
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: ShortBow
Odpowiedz z cytatem
Post Platynowe skrzynki~
Witam
jako ze coraz wiecej ludzi ma premki a co za tym idzie w grze pojawia sie wiecej kluczy, moze administracja rozwazylaby dodanie wiekszej ilosci platynowych skrzynek do gry (aktualnie 15) lub zmniejszenie droprate kluczy (a co za tym idzie powiedzmy zwiekszenie o kilka, 10-15%? droprate potow) z losowania.
Patrzac teraz na czat z S3 zauwazylem ze sporo osob ma po kilkanascie(dziesiat) kluczy z ktorymi poprostu nie ma co robic bo o skrzynki ciezko (nie mowcie mi zeby przejsc sie w nocy i pozbierac bo nie kazdy gra w nocy, a i tak w godzinach wieczornych -do okolo 1~ - i tak dosc ciezko natrafic na skrzynke).Mysle ze znalazloby sie wiecej osob ktore poparlyby ten pomysl.
A moze jeszcze jakies inne rozwiazanie?

_________________
*Shortbow* - 119 - s3 - DELETED (Assassins of Kings 4 ever)

(In)famous asian women lover from s3.


28 Wrz 2011, o 16:49
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 4 Maj 2011, o 22:35
Posty: 88
Podziękowano: 57 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Platynowe skrzynki~
Nie wiem, jak jest na s3, ale u mnie, na s2 te skrzynki bardzo łatwo znaleźć. Jak się ma kilka kluczy, to się je prawie natychmiast zużywa. A jak coś zmieniać przy kluczach/skrzyniach, to dla wszystkich serwerów. Więc ja jestem przeciwny.


28 Wrz 2011, o 17:04
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Platynowe skrzynki~
Czasami znajdowałem 10 skrzynek w 30 minut, czasami 0 przez 20 godzin. Faktycznie niektórzy gracze mają mnóstwo kluczy, ja kupuje je ciągle za platynę.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


Ostatnio edytowany przez Szymdaro, 28 Wrz 2011, o 18:29, edytowano w sumie 1 raz



28 Wrz 2011, o 17:12
Profil WWW
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sie 2011, o 21:55
Posty: 511
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Platynowe skrzynki~
na S2 faktycznie nie ma problemu ze skrzynkami, bez względu na porę dnia/nocy:)

Jednak co do zwiększenia ich ilości - platynowe skrzynki są czymś w rodzaju małego dodatku do gry, więc skoro tak ciężko je trafić to, tym większa radość gdy się to uda.

Jak dla mnie również nie ma potrzeby zwiększania ich ilości.

_________________
Saintx - Sheed 44Lv (w stanie spoczynku)
Siantx - Druid 51Lv (skacze po wieży)


28 Wrz 2011, o 17:44
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 02:38
Posty: 1597
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Platynowe skrzynki~
ze skrzynkami jest taki problem, że część trafia się nieraz w miejscach normalnie niedostępnych (do momentu "utraty" instancji). a póki się ich nie zbierze nie trafią na ich miejsce inne. ja dość często kończąc smoka/duchy i wiedząc, że i tak nie będę póki co grał, wylogowuję się w instancji, żeby ewentualnie złapać skrzynkę. proponuję chodzić w miejscach rzadko uczęszczanych np. droga do tych wielkich drzwi na prawo od Jorisa (ja złapałem tam na drodze 3 skrzynki, wszystkie w zasięgu wzroku, czyli nie wskakiwała żadna na miejsce zebranej).


28 Wrz 2011, o 17:50
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 19 Sie 2011, o 21:37
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Platynowe skrzynki~
Dokładnie to logika tych skrzynek czasami idzie jak krew z nosa pełno kluczy i nic a jak zrezygnujesz to nagle znajdujesz skrzynki... skrzynki wypadają >LOSOWO< i to jest urozmaicenie gry co za dożo to nie zdrowo 15 wystarczają w zupełności


28 Wrz 2011, o 18:39
Profil
Uczeń Heremona

Rejestracja: 9 Lut 2011, o 18:04
Posty: 466
Miejscowość: płock
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: ShortBow
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Platynowe skrzynki~
wlasnie w tym problem, czasem skrzynki sa w takich miejscach ze nie sposob ich zebrac (wprawdzie nie laze po wygaslych instancjach ale po tych mniej odwiedzanych spotach tak)Moze dobrym sposobem bylaby mala zmiana jesli chodzi o spawn skrzynek, jesli skrzynka nie zostanie zebrana w ciagu xx czasu resetuje sie w innym miejscu.
:s (i zdaje sobie sprawe ze jakiekolwiek zmiany dotyczylyby wszystkich serverow)

@up
ninja :<

_________________
*Shortbow* - 119 - s3 - DELETED (Assassins of Kings 4 ever)

(In)famous asian women lover from s3.


28 Wrz 2011, o 18:41
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2011, o 14:03
Posty: 2356
Podziękowano: 161 razy
Otrzymanych podziękowań: 256 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Platynowe skrzynki~
Cytuj:
niezebrana w ciagu xx czasu resetuje sie w innym miejscu.

A nie jest tak? Nieraz skrzynka mi zniknęła przed nosem, więc skrzynie niezebrane znikają i pojawiają sie gdzie indziej.


28 Wrz 2011, o 20:25
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Platynowe skrzynki~
Powiem wam, że racja z KP nie trudno nazbierać kluczy a wystarczy poświęcić trochę czasu z godzinę by znaleźć 10-15 skrzynek trzeba wiedzieć gdzie szukać :P
Po 1 zielona komnata i okolice-nikt tam nie chodzi więc często sporo tam tego leży 2-3 sztuki
Po 2 korytarze w jaskiniach różne zakamarki itp.
Po 3 nie chodzić głównym traktem/drogą tylko kawałek dalej ludzie często w ten sposób je omijają.
Ogólnie odwiedzać mało znane i lubiane lokacje.
Fakt, że problemem jest to ze skrzynki spadają w "wygasłych" instancjach gdzie ludzie pojawiają się sporadycznie.


28 Wrz 2011, o 20:39
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2010, o 11:03
Posty: 904
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: LaFuria
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Platynowe skrzynki~
Jak dla mnie pomysł trafny. Sam mam w EQ ponad 130 kluczy a dziennie uda mi się znaleźć 1-2 skrzynie. Zwiększenie ilości skrzyń krzywdy nikomu nie zrobi.

Shorty słusznie zauwazył że gra coraz więcej osób, coraz więcej z nich wykupuje KP.

Jeśli jednak nie będzie takiej możliwości to można było by pomyśleć aby robić 1-2 razy w miesiącu event z platynowymi skrzyniami.

_________________
------------------------------------------------------------------------------
Image


28 Wrz 2011, o 20:48
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 174 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do: