Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 
 błąd na turnieju 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2011, o 19:35
Posty: 73
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post błąd na turnieju
Serwer: S1
Nazwa postaci: Eruanna
Czas: 28.09.2011 g. 19:45
Opis:
Witam, dzisiaj odbył się turniej na s2 28.09.2011 2 na 2 36-52 lvl z MSL 88 o godzinie 19:00. Razem z moim kolegą Infernno byliśmy w drużynie pod nazwą: taern. W pierwszej rundzie wygraliśmy pierwszą walkę, przystąpiliśmy do drugiej walk. Wygraliśmy w pierwszej rundzie 2:0 i wszystko było w porządku. Kolejna 2 runda. W pierwszej walce przegraliśmy. Kiedy czekałam za 2 walką zauważyłam, że byłam sama i nie było nikogo innego. Kliknęłam, że jestem gotowa do walki i czekałam aż reszta przyjdzie, co się okazało po chwili kiedy jeszcze nie skończył się czas, że 2 walkę przegraliśmy a defakto ja w ogóle nie widziałam, aby taka runda się odbyła. Mój kolega mi powiedział, że w ogóle mnie nie bylo w grze, że nie walczyłam. A przecież ja widziałam w grze, że czekam za nimi. Powstała jakby pusta przestrzeń czasowa, bo nie wiem jak to napisać, że mnie ciałem w walce nie było, a ja nie wiedziałam o tym i czekałam na reszte osób, aby przyszli do pokoju walki i tak czekałam i nie włączało się, aby walczyć. Dziwne to było, bo jednak zaliczyło nam przegraną 2:0.

_________________
s2 - Eruanna [druid 62 lvl] i Vendeaa [VD 34 lvl]
s4 - Laite
s5 - Hastina

moderator czatu s2: 06.12.2011-22.02.2013 ;]


28 Wrz 2011, o 19:47
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 168 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron