Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 Platynowe oszustwo 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 13 Sie 2011, o 10:39
Posty: 25
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Platynowe oszustwo
Witam.
cała rzecz miała już troszkę temu miejsce, skąd opóźnienie będzie zaraz wyjaśnione.
W dniu 24.09 dokonałem dwóch sprzedaży Platyn - jedna transakcja 100 platyn dla gracza KavvV za 700 k przebiegła bez problemowo.
Druga transakcja 2xpo 100 platyn niestety była znacznie przedłużona- coś było na DOTPAY nie tak. Pisałem w tej sprawie do Dryga- natomiast dwa dni później ( mniej więcej równocześnie gdy otrzymałem odpowiedź od Dryga) przyszły mi potwierdzenia na email zakończenie transakacji przez Dotpay.
Te transakcje były skierowane dla gracza Asthager który miał je kupić za 1,4 kk.
Gracza poinformowałem że transakcja z przyczyn niezależnych ode mnie się przedłuża i poprosiłem i cierpliwość. Wszystko było przekazane i dogadane. Platyny jak napisałem doszła dwa dni później i tu moje zdziwienie- gracza nagle nie ma w ogóle na na serwerze ( w rankingu ) miał 88 lvl zdaje się ( zawsze sprawdzam lvl gracza przed transkacją ) a tu bach i nie ma. Oczywiście nie mogę wysłać mu PW - bo go nie ma :) ani nic. Cóż czuję się zdecydowanie oszukany- za platynę zapłaciłem a pieniążków nie ma. Proszę o wymierzenie kary ( o ile to możliwe skoro go nie ma...) a dla siebie prosiłbym o zwrot rzeczonych 1,4 kk złota.
Link do screenów
http://imageshack.us/g/638/asthager.jpg/

Cała sprawa miała miejsce na s3


28 Wrz 2011, o 22:06
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Platynowe oszustwo
gracz dostał ultimatum - czekam na odpowiedź...


28 Wrz 2011, o 22:15

Podziękowali: kropekkw (28 Wrz 2011, o 22:19)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 30 Sie 2011, o 16:50
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Platynowe oszustwo
Zgadzam sie z Kropkiem, mogl sie czuc oszukany, platyna do mnie doszla, na zaplate zlota musimy sie umowic..
Przepraszam najmocniej za czas ktory musiales czekac, odplace się.
Prosze o zamkniecie tematu po uregulowaniu wplaty.
Pozdrawiam i przepraszam za zmiane nicku bez poinformowania.


29 Wrz 2011, o 19:59
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 13 Sie 2011, o 10:39
Posty: 25
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Platynowe oszustwo
wpłata zostala uregulowana. Wszystko wyjaśnione i rozumiem małe zameisznaie. Dziekuje za pomoc. Gracza polecam- miły dodatek dorzucił do zapłaty.
pozdrawiam

ok, to temat zamykam
Heavenmaker


29 Wrz 2011, o 22:17
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 282 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron