Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Strata Armoru 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 29 Wrz 2011, o 19:46
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Strata Armoru
[b]Serwer:[/b] S1
[b]Nazwa postaci:[/b] osamek
[b]Czas:19.00-20.00[/b]
[b]Opis:[/b]
[i]Miałem duży ping byłem u kowala naprawiłem anabolik i zerwało mi połączenie zalogowałem się i znikł mi armor , anabolik zostal naprawiony a pancerza nie mam :( prosze o pomoc[/i]


29 Wrz 2011, o 19:54
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Strata Armoru
4. 29.09.11 19:33 - Osamek(0g/Nabity pas Geparda i Kota,/0p) - SKLEP(9298g//0p)
5. 29.09.11 19:33 - Osamek(56000g/null/0p) - SKLEP NAPRAWA(0g/"Anabolik"/0p)
6. 29.09.11 19:33 - Osamek(0g/Stalowy Napierśnik Geparda i Lisa,/0p) - SKLEP(8302g//0p)


30 Wrz 2011, o 09:24
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 29 Wrz 2011, o 19:46
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Strata Armoru
Ale ja nie mam pancerza armoru starcilem polaczenie i nigdzie go nie ma wiec jak mogl zniknac>>??naprawaialem anabolik bo chyba Pani Gmka nie zrozumiala sytuacji naprawialem anabolik starcilem polaczenie zalogowalem sie i byl naprawiony anabolik anie ma pancerza co caly czas mialem od dluzszego czasu na lozony taki zielony:(


30 Wrz 2011, o 09:38
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Strata Armoru
Mystheria jasno stwierdziła - sprzedałeś pancerz do sklepu za 8302 złota. Oznacza to, przypadkowo lub nie, wyrzuciłeś go do sklepu.


30 Wrz 2011, o 09:41
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 29 Wrz 2011, o 19:46
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Strata Armoru
Ale ja nic nie sprzedalem:( wlasnie o to chodzi ze armoru nawet nie sciagalem tylko pas naprawilem i stary opas sprzedalem ale armoru nie sprzedawalem bo zniklal po starcie polaczzenia;(


30 Wrz 2011, o 09:49
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Strata Armoru
Pasa też nie sprzedawałeś? Fakty są niezaprzeczalne, było wiele podobnych spraw. We wszystkich gracze jednak przypominali sobie, że sprzedawali/wyrzucali, albo przynajmniej uwzględniali taką możliwość. Sposób handlowania nie był zmieniany zapewne od ponad roku, a nie wykryto usterek - znaczy, Ty lub ktoś inny musiał to zrobić. Sprzedano w tym czasie co naprawiono anabolik, więc nawet nie ma jak się wykręcić :)

I tak nie można przywrócić przedmiotu, gdyż w trakcie dropa jego statystyki są losowe, a system gry nie zapisuje danych - nie ma powodu, zbędne zaśmiecanie servera.

Zauważ też, że w razie konieczności GM może sprawdzić czas logowania - to by było, gdyby okazało się że nie było żadnego kicka... Więc, jak było? ^^


30 Wrz 2011, o 09:58
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 29 Wrz 2011, o 19:46
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Strata Armoru
Ale ja nie psrzedawalem pancerza tzn napiersnika byl na mnie jak starcilem polaczenie po co mailbym sprzedawac pancerz gdzie mozna z administracja pogadac bo przeciez ot jest chore stwierdzenie ze sprzedalem chcociaz wiem lepiej ze nie sprzedawalem armoru bo stracilem polaczenie


30 Wrz 2011, o 09:59
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 29 Wrz 2011, o 19:46
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Strata Armoru
Stracilem polaczenie mialem dosc duzego pinga i mnie wyzucilo z gry wrocilem zalogowalem sie i nie mailem pancerza na sobie;( to niech gm sprawdzi jestem za tym wlasnie


30 Wrz 2011, o 10:01
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Strata Armoru
Jakby to powiedzieć... logi, czyli twarde fakty, przeciw Twoim słowom, kiedy próbujesz naprawić swoją omyłkę... Sprzedałeś, dostałeś za to złoto - nic nie poradzisz. Przedmiotu odzyskać nie możesz, wyjaśniłem dlaczego.

Co innego, gdyby przedmiot znikł, a nie byłoby żadnej informacji w logach. Wtedy byłby to dowód crasha, więc zapewne w takich przypadkach przywracają postać.


30 Wrz 2011, o 10:12
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Strata Armoru
Pancerz zostal sprzedany w sklepie, nie wiem w jakich okolicznosciach to zrobiles, ale to sie wlasnie stalo. Najwyrazniej nie byles swiadom swych akcji, poniewaz miales duzy ping, jednak lagi sa spowodowane po stronie graczy i my nie bierzemy odpowiedzialnosci za to co robiles. Ja tylko odpowiadam Ci na pytanie, co stalo sie z Twoim pancerzem, a odpowiedz jest taka, ze go sprzedales w sklepie.

Sprawdzilam tez, czy nie mial miejsca crash Twojej postaci i takowego tez nie ma.


30 Wrz 2011, o 10:17
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 205 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron