Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Wątpliwości Breanera... 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sie 2010, o 21:51
Posty: 274
Miejscowość: Sochaczew
Podziękowano: 55 razy
Otrzymanych podziękowań: 88 razy
Nick w grze: MamBanaNieGram
Post Re: Wątpliwości Breanera...
Ehh przyzeklem sobie ze juz nie bede pisac nic na temat administracji , lecz powiem krotko tak jak w innych tematach ... Modzi są stronniczy a co z tym idzie czesc graczy jest karana ulgowo , a 2 czesc bardzo ostro , gdybym ja byl modem , tez pewnie bylo by podobnie :)

Modzi chronia graczy(znajomych) , gracze oskarżają modow , Ekipa chroni modow . Brayner na to nic nie zdzialamy :) Szkoda ze juz nie grasz , jeśli Ci sie nie podobajągracze na s3 , to chodz do nas na s1 :P Mam kilka pustych kont , jak bedziesz chcial pograc to PW :D

Ps. Prosze nie komentowac mojego postu , jak juz pisalem nie chce powracac do dyskusji :)


30 Wrz 2011, o 08:29
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Sty 2011, o 19:14
Posty: 227
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: Wątpliwości Breanera...
levelup wypowiadając się musisz się liczyć, że ktoś odniesie się do twojego wpisu ale masz rację po co komentować twoje wpisy. Breaner i Ufi nie grają, a to według nich gra się wali jakoś nie widać tego, ba a nawet coraz więcej graczy ma. Czego wy właściwie chcecie, czytam te wasze wpisy i nie widzę konkluzji, tylko metoda podjazdów która nagania kolejny temat. Tematyka jak w dobrych filmach kończy się na trylogii, kolejne kontynuacje to słabizna.

_________________
Arcuss - łucznik lvl 107 s2

Ignorantia iuris nocet


30 Wrz 2011, o 10:32
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Wątpliwości Breanera...
Potwierdzam, na wszystkich serwerach graczy przybywa.

Niedługo puszczamy bardzo dużą kampanię reklamową, która być może będzie wiązała się z otwarciem s4(nie pytać o datę :D). W tej chwili s1,s2 i s3 już są prawie pełne w godzinach szczytu.

Prosimy nie siać fałszywych informacji.


30 Wrz 2011, o 11:54
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sty 2011, o 21:17
Posty: 146
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 59 razy
Post Re: Wątpliwości Breanera...
Może jeszcze zaloguj się na moje konto i zakładaj tematy z niego.
Wchodze na forum patrze mój temat. myśle kurde kiedy ja go zakładałem...


viewtopic.php?f=151&t=10598&p=76337#p76337


Oczywiście tylko Breaner dostał ostrzeżenie standard ;)
Już w [ciach] to mam, wychodzi s4 to wbijam na s4 i mam nadzieje że tam bedą jacyś normalni moderatorzy...

_________________
Image Breaner - S5 (BEGINING)

http://www.facebook.com/BreanerOfficial

Lvl to tylko cyferki przy nicku ;-)


30 Wrz 2011, o 13:14
Profil WWW
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: Wątpliwości Breanera...
Breaner napisał(a):
Oczywiście tylko Breaner dostał ostrzeżenie standard ;)
Już w [ciach] to mam, wychodzi s4 to wbijam na s4 i mam nadzieje że tam bedą jacyś normalni moderatorzy...


Gorzej, będę tam ja.

@LevelUp

Raz piszesz, że nie wszyscy modzi są stronniczy później jednak twierdzisz, że są.
Zdecyduj się w końcu ;]

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


30 Wrz 2011, o 13:23
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sie 2011, o 21:55
Posty: 511
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Post Re: Wątpliwości Breanera...
Breaner napisał(a):
viewtopic.php?f=151&t=10598&p=76337#p76337

Oczywiście tylko Breaner dostał ostrzeżenie standard ;)
Już w [ciach] to mam, wychodzi s4 to wbijam na s4 i mam nadzieje że tam bedą jacyś normalni moderatorzy...


Tylko ty dostałeś ostrzeżenie ponieważ pozostałą dwójkę ja nieco osłoniłem swoim pouczaniem biorąc sprawę niejako na siebie:) Mieli szczęście że w nocy tylko ja pilnowałem tego co się dzieje na forum bo z GMem mogło by to wyglądać inaczej.

Poza tym ja nie mam w zwyczaju karania członków forum (do czego z resztą i tak nie mam uprawnień) uważam że wszystko da się dogadać i zazwyczaj mi to się udaje.

Pozdrawiam,
Saintx

_________________
Saintx - Sheed 44Lv (w stanie spoczynku)
Siantx - Druid 51Lv (skacze po wieży)


30 Wrz 2011, o 13:28
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 00:05
Posty: 77
Miejscowość: Zamość
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: Wątpliwości Breanera...
drygu napisał(a):
Potwierdzam, na wszystkich serwerach graczy przybywa.

Niedługo puszczamy bardzo dużą kampanię reklamową, która być może będzie wiązała się z otwarciem s4(nie pytać o datę :D). W tej chwili s1,s2 i s3 już są prawie pełne w godzinach szczytu.

Prosimy nie siać fałszywych informacji.


Czekamy czekamy Drygu :roll:

Saintx napisał(a):
Breaner napisał(a):
viewtopic.php?f=151&t=10598&p=76337#p76337

Oczywiście tylko Breaner dostał ostrzeżenie standard ;)
Już w [ciach] to mam, wychodzi s4 to wbijam na s4 i mam nadzieje że tam bedą jacyś normalni moderatorzy...


Tylko ty dostałeś ostrzeżenie ponieważ pozostałą dwójkę ja nieco osłoniłem swoim pouczaniem biorąc sprawę niejako na siebie:) Mieli szczęście że w nocy tylko ja pilnowałem tego co się dzieje na forum bo z GMem mogło by to wyglądać inaczej.

Poza tym ja nie mam w zwyczaju karania członków forum (do czego z resztą i tak nie mam uprawnień) uważam że wszystko da się dogadać i zazwyczaj mi to się udaje.

Pozdrawiam,
Saintx


I to pisze ktoś kto sie zarejestrował 16 Sie 2011, o 20:55, eh ręce opadają

_________________
Koniec gry w Taern 13.08.11 na 81 lvl (top1 zabójcy/top2 łowcy/S3)

Dzięki za gre Breaner, Inexx, Buczys aka Oluś, Gomeeq warjat, PiotruśMłody, Kukiq, MoonShield, Lemorn, Marxell, DarRk i reszcie...
Image


30 Wrz 2011, o 15:20
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sie 2010, o 21:51
Posty: 274
Miejscowość: Sochaczew
Podziękowano: 55 razy
Otrzymanych podziękowań: 88 razy
Nick w grze: MamBanaNieGram
Post Re: Wątpliwości Breanera...
SamoZuoo napisał(a):
@LevelUp

Raz piszesz, że nie wszyscy modzi są stronniczy później jednak twierdzisz, że są.
Zdecyduj się w końcu ;]


Bylo kilku dobrych modow , lecz widze ze ich kolorek powrocil do zwyklego , nie wiem z jakich powodow nie interesuje mnie to ... Teraz mozna ich policzyc na palcach u jednej reki czlowieka ktory w wypadku stracil całą dłon :)

Do tego bierzecie na modow ludzi ktorzy wypelnia formularz

Czesc Jestem Andrzej , jestem bezrobotnym menelem i mam 93 lata , w taerna gram od 6 dni i gram po 20 h dziennie ,a zółw nie spieszy sie bo nie ma zegarka tak jak Chuck Norris
Jak widzisz przyszlosc Taernu ? : Chce aby kazdy mial knebla , bana i skonczyl grac ...

Idealny model na Moda prawda Zuo ? Wy chyba bierzecie kazdego kto przysle zgloszenie , bo czasem widze modow ktorych na oczy nie widzialem jako graczy ...

Ps. Zuo prosilem Cię abys nie komentowal mojego postu , bo wlasnie zaczyna sie w ten sposob dyskusja , a potem masz pretensje ze znowu mi cos nie pasuje :]


30 Wrz 2011, o 15:20
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sie 2011, o 21:55
Posty: 511
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Post Re: Wątpliwości Breanera...
levelup napisał(a):

Do tego bierzecie na modow ludzi ktorzy wypelnia formularz

Czesc Jestem Andrzej , jestem bezrobotnym menelem i mam 93 lata , w taerna gram od 6 dni i gram po 20 h dziennie ,a zółw nie spieszy sie bo nie ma zegarka tak jak Chuck Norris
Jak widzisz przyszlosc Taernu ? : Chce aby kazdy mial knebla , bana i skonczyl grac ...

Idealny model na Moda prawda Zuo ? Wy chyba bierzecie kazdego kto przysle zgloszenie , bo czasem widze modow ktorych na oczy nie widzialem jako graczy ...


W ten sposób obrażasz wszystkich modów. Zapewniam cię że jeżeli wszyscy modzi są mojego pokroju to ekipa jest dobra...może działania nie zawsze takie jak by od nich oczekiwać ;) Ale to w końcu tylko ludzie i mają prawo do błędów.

Ufi napisał(a):

Saintx napisał(a):
Tylko ty dostałeś ostrzeżenie ponieważ pozostałą dwójkę ja nieco osłoniłem swoim pouczaniem biorąc sprawę niejako na siebie:) Mieli szczęście że w nocy tylko ja pilnowałem tego co się dzieje na forum bo z GMem mogło by to wyglądać inaczej.

Poza tym ja nie mam w zwyczaju karania członków forum (do czego z resztą i tak nie mam uprawnień) uważam że wszystko da się dogadać i zazwyczaj mi to się udaje.

Pozdrawiam,
Saintx


I to pisze ktoś kto sie zarejestrował 16 Sie 2011, o 20:55, eh ręce opadają


Ufi a jakie ma twoim zdaniem znaczenie staż w grze na moderację forum? Zrozumiał bym twoje obiekcje gdyby to był mój pierwszy raz jako moderator forum - Ale nie jest ;)

Pozdrawiam,
Saintx

_________________
Saintx - Sheed 44Lv (w stanie spoczynku)
Siantx - Druid 51Lv (skacze po wieży)


30 Wrz 2011, o 15:41
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sie 2010, o 21:51
Posty: 274
Miejscowość: Sochaczew
Podziękowano: 55 razy
Otrzymanych podziękowań: 88 razy
Nick w grze: MamBanaNieGram
Post Re: Wątpliwości Breanera...
Saintx napisał(a):
levelup napisał(a):

Do tego bierzecie na modow ludzi ktorzy wypelnia formularz

Czesc Jestem Andrzej , jestem bezrobotnym menelem i mam 93 lata , w taerna gram od 6 dni i gram po 20 h dziennie ,a zółw nie spieszy sie bo nie ma zegarka tak jak Chuck Norris
Jak widzisz przyszlosc Taernu ? : Chce aby kazdy mial knebla , bana i skonczyl grac ...

Idealny model na Moda prawda Zuo ? Wy chyba bierzecie kazdego kto przysle zgloszenie , bo czasem widze modow ktorych na oczy nie widzialem jako graczy ...


W ten sposób obrażasz wszystkich modów. Zapewniam cię że jeżeli wszyscy modzi są mojego pokroju to ekipa jest dobra...może działania nie zawsze takie jak by od nich oczekiwać ;) Ale to w końcu tylko ludzie i mają prawo do błędów.



a no :] Nie kazdy mod jest twojego pokroju . Przejzyj na oczy i przejzyj tematy , zobacz ilu ludzi sie skarzy na czlonkow ekipy , poki co do Ciebie nic nie mam , dzialasz odpowiedzialnie :)
I prosze Cie nie wypowiadaj sie w tematach tego typu bo stracisz zaufanie wielu graczy ;)

Saintx: Wiem o tym, dlatego długo unikałem "tych" tematów. Ale czasem trzeba się wypowiedzieć również i tutaj ;)

Breaner napisał(a):
kolejny offtop i kolejne ostrzeżenie, nawet nie potrafisz dobrze wskazać co Astraya napisała - ona zgłasza przekazanie a nie zasiadanie...
Heavenmaker


Jak mozna zrobic offtop , zakladając oddzielny temat ? o.O

Ten temat został wydzielony z innego przez HM.
~Felix


30 Wrz 2011, o 16:14
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 90 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron