Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Strata Armoru 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 29 Wrz 2011, o 19:46
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Strata Armoru
Ale ja nie spzredalem to powinno byc sprawdzone bo to ejst blad anie ze ja to zrobilem i ze mi ejszce sie wmawia ze to zrobilem prosze o sprawdzenie momenty spzredania armoru a zerwania polaczenia bo jak moge teraz udowdnic to ze tego nie zrobilem>?


30 Wrz 2011, o 10:25
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Strata Armoru
oto logi
8. 29.09.11 19:24 - 19:42 (tu powinien byc IP, ale go ukrywam) Osamek/Osamek

Nie ma mowy o zadnym bledzie, a logi wymiany wyraznie pokazuja, ze sprzedales pancerz. Kwestia lagow i blednego wyswietlania grafiki itemow to nie sa bledy po stronie gry, zwlaszcza, gdy gracz ma problemy z pingiem.


30 Wrz 2011, o 10:33
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 29 Wrz 2011, o 19:46
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Strata Armoru
w sumie i tak wiem ze nic nie wskuram bo i tak slowo moje nic nie znaczy i jak zglosilem blad to nikt bledu nie widzi tlyko mi calyczas ze spzredalem chcociaz nie spzredalem mam pisac do administratora byb sprawdzil bo chyba tez mozna to zrobic w niezwyklych przypadkach wiem ze mailem blad i ze mnie wyzucilo z gry ze wzgledu na wysoki ping a wiem ze pancerz mialem na sobie i nie zamierzalem go sprzedawac spzredalem tylko stary pas bo naprawialem anabolika wiec mi prosze nie mowic ze to moja wina po czesci moze byc ze mi zerwalo polaczenie jedynie ale samo z siebie eq nie powinnoo znikac


30 Wrz 2011, o 10:35
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Strata Armoru
Eq nie zniknelo, zostalo sprzedane przez gracza, a logi nie oszukuja, a przedmiot moze zniknac bez interwencji gracza tylko w przypadku crasha. Poki co temat zamykam, jesli ktos z administratorow uzna za sluszne, to sie i tak wypowie (jesli chcesz, mozesz tez do nich napisac na PW).

Edit, rozmyslilam sie, nie zamykam, ale ja juz napisalam co mialam napisac :P


30 Wrz 2011, o 10:39
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 29 Wrz 2011, o 19:46
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Strata Armoru
ALe pani Gmko pancerz by musial byc w okienku sprzedarzy zeby go spzredac a ja mialem loga wczasie gdy naprawialem anabolik anabolik naprawiony a pancerz znikl czy nikt tego nioe widzi kiedy w jakim momencie tylko jak wrocilem mailem normalny ping na wysokosci 18 wiec mozliwe tez ze nie zmojej winy ale tez prosze naprawd eo zrozumienie bo naprawde nie spzredawalme pancerza pas spzredalem al;e ppancerz nie :( widac mam pecha do gry jesli zglosilem blad nie umiem tego wytluamczyc i wiem ze nie wygram ze slowem gma chcoiaz nie zorbilem tego :( winy sie tlumaczy aja bronie tego ze nie zrobilem tego bo mi jescze kyro wmawial ze byly takie przypadki itp widze z enic nie wskoram i trzeba odpuscic i zbierac na pancerz od nowa ten sam, :(


30 Wrz 2011, o 10:40
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Strata Armoru
Nie chodzi o to, ze to moje slowo przeciwko Twojemu, ale Twoje slowo przeciwko logom. Nie Twierdze, ze klamiesz piszac, ze nie zrobiles tego celowo, ale to zrobiles, a majac spory ping, mogles nawet tego nie widziec, ale to, ze obraz Ci sie zawiesza, lub wolno reaguje, to nie znaczy, ze w miedzyczasie nic sie nie dzieje.


30 Wrz 2011, o 10:45
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 29 Wrz 2011, o 19:46
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Strata Armoru
pani gmko obraz mi sie nie zawieszal poporsto zerwalo mi polaczenie ale dobra bez klotni teraz mam nauczke z enie mzona nic robic tylko rozmawiac i expic koniec


30 Wrz 2011, o 19:06
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: Strata Armoru
Witaj,

logi wymian i logi zalogowań się nie mylą, sprawdziłem jeszcze raz, z naszej strony nie było żadnego błędu. Jeżeli sądzisz, że robimy to na złość to się mylisz, nie mamy w tym interesu by Ci cokolwiek zabierać.

pozdrawiam.

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


30 Wrz 2011, o 20:24
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 64 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron