Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Ochrona pvp 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Ochrona pvp
pump master pojawia sie ale to jest kilka procent szans ze sie pojawi, mnie zaatakowal 67 lvl a ja mialem 19 lvl i bez pumpa.

co do ochrony-ochrona jest dla graczy zarowno z tarczami jak i bez tarcz
zawsze gdy zaatakuje cie i zabije inny gracz masz 48h ochrony,
tarcze i gracze bez tarcz zawsze mieli ochrone,
jeszcze na starej mapie tentris sam mialem tarcze niebieska i mialem ochrone 2 dni po tym jak mnie czaszka zatakowala i zabila, wiec tu felix w blad wprowadzil.
ochrona przysluguje kazdemu kto zostal zaatakowany i zabity przez innego gracza
zabity gracz -ofiara ma 48h ochrony.
tylko i wylacznie czaszki nie maja ochrony wiecej jak 5minut po zabiciu.
bynaj mniej tak byc powinno bo nie ma o tym zadnego info , ze zostalo to zmienione.


Ostatnio edytowany przez mieszczanin, 1 Paź 2011, o 23:24, edytowano w sumie 1 raz



1 Paź 2011, o 20:52
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2011, o 19:35
Posty: 73
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Ochrona pvp
fajnie z tą ochroną, bo czaszki coraz częściej atakują innych graczy.

a szkoda z pumpem, bo prawdopodobieństwo powinno być troszkę większe, aby czaszka też miała większe ryzyko a my więcej szans, że wygramy z czaszką o znacznie większym lvlem dzięki temu :)

_________________
s2 - Eruanna [druid 62 lvl] i Vendeaa [VD 34 lvl]
s4 - Laite
s5 - Hastina

moderator czatu s2: 06.12.2011-22.02.2013 ;]


1 Paź 2011, o 22:52
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Ochrona pvp
Byla wieksza szansa na pumpa i tez bylo zle. Wy jako gracze musicie sobie zdawac sprawe, ze to jest gra i mozna czasem przegrac i pozostac pozbawionym jakichkolwiek szans. Takie sytuacje i tak trafiaja sie bardzo rzadko, a bycie zabitym nie czesciej niz raz na dwa dni to chyba kazdy potrafi zniesc, nie myslcie, ze bedzie wprowadzona taka mozliwosc, aby gracz mogl nie byc w ogole atakowany, lub zeby zawsze mial jakies szanse NO WAY.

Co do tematu, to prosze, by wypowiadali sie ludzie majacy swieze informacje, bo sama jestem ciekawa jak to teraz dokladnie jest.


1 Paź 2011, o 23:31
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Ochrona pvp
gdyby byla zmiana co do czasu ochrony po smierci w pvp top byla by informacja zamieszczona w postach dryga prawda ?
pozatym sam ginolem wiele razy jak mnie czaszka zaatakowala i to nawet miesiac temu i mialem ochrone 2 dni, i smigalem smialo na rybki bo niemogli mnie atakowac.


1 Paź 2011, o 23:33
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Ochrona pvp
mieszczanin napisał(a):
gdyby byla zmiana co do czasu ochrony po smierci w pvp top byla by informacja zamieszczona w postach dryga prawda ?
pozatym sam ginolem wiele razy jak mnie czaszka zaatakowala i to nawet miesiac temu i mialem ochrone 2 dni, i smigalem smialo na rybki bo niemogli mnie atakowac.


Wiele zmian jest wprowadzanych przy okazji. Czasem bardzo istotnych, jak zmiana kosztu umiejętności.
Co do ochrony - masz tarczę? Jeśli nie, nawet nie ma o czym dyskutować :)


2 Paź 2011, o 13:13
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2011, o 19:35
Posty: 73
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Ochrona pvp
a mam pytanie odnośnie ochrony, czy jest również jak gracz z gildi zaatakuje drugą osobę z gildi, bo jest wojna wypowiedziana drugiej. Też jest ochrona 48godzin? Bo miałam wrażenie, że nie. Jak to wygląda w tej kwestii? :)
[Nie ma - Mysth]

_________________
s2 - Eruanna [druid 62 lvl] i Vendeaa [VD 34 lvl]
s4 - Laite
s5 - Hastina

moderator czatu s2: 06.12.2011-22.02.2013 ;]


5 Paź 2011, o 07:40
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Ochrona pvp
Kyth Moire napisał(a):
Co do ochrony - masz tarczę? Jeśli nie, nawet nie ma o czym dyskutować :)

a skad ta pewnosc ze niemam tarczy albo ze jej nie posiadalem, czytanie ze zrozumieniem sie klania powyzej, pisalem ze mialem tarcze i mialem ochronke, wiec daruj sobie takie teksty lub przestan pisac posty jak ci sie wypowiedzi innych forumowiczow nie podobaja,
w kazdym poscie kazy ma prawo sie wypowiadac, wiec nie masz prawa nikomu zabraniac sie wypowiadac, bo tylko sie osmieszasz.


7 Paź 2011, o 08:55
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Ochrona pvp
Tak, ale jasno stwierdziłeś, że ochronę po śmierci miałeś na starej mapie Trentis, czyli wiele miesięcy temu. Jeśli teraz nie sprawdziłeś, to pisząc na ten temat nic nie wniesiesz - nie znasz aktualnych danych (więc nie znając ich, nie masz o czym dyskutować). Właśnie w ten sposób zinterpretowałem Twoją wypowiedź, co oznacza że dokładnie i ze zrozumieniem ją przeczytałem. Coś jeszcze?


7 Paź 2011, o 12:01
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Ochrona pvp
Podbijam temat:

Cytuj:
Zostałeś zabity w walce PVP. Jesteś teraz pod ochroną przez 1 dni 23 h 59 min 50 sec lub do momentu aż kogoś sam nie zaatakujesz.


Zbicie tarczy rozwiązało problem. Można przekazać wszystkim zainteresowanym.


9 Paź 2011, o 00:09
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 116 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron