Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 Knebel:} 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: Knebel:}
levelup napisał(a):
Heavenmaker napisał(a):
Voldor napisał(a):
dajcie mi posta w ktorym napisałem ze chce luzu...

to tym lepiej, trzymaj się ściśle regulaminu i świeć dobrym przykładem - trzymam za Ciebie kciuki...


Swieci przykladem i zglasza lamanie regulaminu ... Nie wiem gdzie wy widzicie problem ;)


Gdzie Ty widzisz złamanie regulaminu w ss który wrzucił ?;)

Nie szukaj zaczepki Level na siłe ;]

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


1 Paź 2011, o 20:09
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:07
Posty: 87
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Knebel:}
Mistrzu... viewtopic.php?f=118&t=10519 tu masz temat to bys wiedział o co chodzi ja dostałem knebla za kur.. na bocznym a koles ktory napisał zak... na ogolnym nic nie dostał wiadomo co chciał napisać piszac to co pisał i jest to wlg i nawet grozba... Smieszni jestescie bo mi knebla wlepiliscie od razu a tutaj co nagle regulamin zmieniacie?...

_________________
Image


2 Paź 2011, o 20:14
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Knebel:}
Mistrzu Twoja "skarga" jest po tym temacie: viewtopic.php?f=118&t=10518 czyli po tym jak GM s3 złagodzili podejście... Więc mistrzu nie dziw się temu jak zostałeś potraktowany, jak więcej luzu to więcej luzu do tego darzyliście prawda?

_________________
Image
Image


2 Paź 2011, o 20:18
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Knebel:}
voldor, daj SSa, nie wiem kiedy to było, jeśli dzisiaj po 19ej to mogło nam umknąć bo dużo się działo - zamiast dopatrywać się stronniczości zrób jak wielu normalnych - napisz do mnie na priv i sprawę szybko załatwię...

edit: ech, to stara sprawa - na spokojnie przeczytałem - temat jest zamknięty a Ty Voldor jak widze stare wywlekasz - dobrze Ci Nazgull napisał, trzymaj sie tego


2 Paź 2011, o 20:24
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:07
Posty: 87
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Knebel:}
http://imageshack.us/f/834/supermodzi.jpg/ SS jest i byl od poczatku. na ogolnym widac ze koles piszeze go zak... zauwazylem ze nic z tym nie robicie to zglosilem na forum to tak samo... Ja luzu nie chciałem chce tlyko sprawiedliwosci ^^ a Ci modzi ne sa sprawiedliwi

_________________
Image


2 Paź 2011, o 20:39
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sie 2010, o 21:51
Posty: 274
Miejscowość: Sochaczew
Podziękowano: 55 razy
Otrzymanych podziękowań: 88 razy
Nick w grze: MamBanaNieGram
Post Re: Knebel:}
Zuo ... Czy ja szukam zaczepki ? Pan zglosil "Wulg" na forum , mógł to tez zrobic do pierwszego lepszego moda , lecz z doswiadczenia wiem ze kazdy ma ustawione na niego /ignore ... Zgłosil na forum , chce aby gracz sprawiedliwie dostał knebla a wy kij wie co z tego robicie ... Nie latwiej macie ukarac tamtego typa i bedzie spokój ? No chyba ze jest tak jak mówi Voldor ze modzi są nie sprawiedliwi i tamten typ nie dostanie knebla :]

Edit , widze tam lamanie regulaminu poniewaz ja tez wiele razy dostalem knebla za k.. , Prymi*** itd ... ALbo ty nie potrafisz czytac ze zrozumieniem , albo ja mam zwidy ...

Dla slepych na 1 screenie czat glowny . :]


2 Paź 2011, o 21:12
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: Knebel:}
Zgłosił wulg. masz racje, dostał odpowiedz, dlaczego nie zareagowaliśmy. Poszukaj na pierwszej stronie i przeczytaj "ze zrozumieniem" :]

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


2 Paź 2011, o 21:27
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Knebel:}
@ level nie wiem jakie masz doświadczenia ale na s3 nie ma praktyki dawania /ignore na graczy - każdy z ekipy ma obowiązek rozmawiać z graczami bo to jest element naszej pracy i nie przypominam sobie w swojej krótkiej karierze na s3 w ekipie zeby ktokolwiek z Ekipy dal komukolwiek /ignore


2 Paź 2011, o 21:49
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sie 2010, o 21:51
Posty: 274
Miejscowość: Sochaczew
Podziękowano: 55 razy
Otrzymanych podziękowań: 88 razy
Nick w grze: MamBanaNieGram
Post Re: Knebel:}
byc moze :] ale tak czy siak knebel powinien byc , poniewaz bedzie to nie sprawiedliwe :]

Heaven uwierz mi , juz nie raz dostawalem ignore gdy pytalem sie za co knebla dostalem :)


4 Paź 2011, o 14:59
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Knebel:}
@ level - ale nie na s3 - przynajmniej nie od czasu gdy ja jestem GMem a i wcześniej wiem że podobne zasady obowiązywały...

a co do knebla - już wyjaśniliśmy czemu nie poleciał i jeśli mówić cos o sprawiedliwości to chętnie tego wysłucham, tylko czemu na s3 o sprawiedliwość najczęściej i najgłośniej wołają Ci co dla zasady łamią regulamin a od święta go szanują?


4 Paź 2011, o 18:13
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 259 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron