Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Łamanie przez moda regulaminu 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 19 Maj 2011, o 23:00
Posty: 49
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Łamanie przez moda regulaminu
http://prntscr.com/3bw6c

Na powyższym screenie widać jak mod z s2 tj. Anielski wyzywa mnie :) Widać kompetentnych ludzi przyjmujecie.

Leszcz to prowokacja i juz raz za to badyl dostał knebla na ogólnym ^^ słabo z pamięcią Felixx ?

po 2. 5. Zabronione jest granie więcej niż jedną postacią jednocześnie.

Skoro badyl sie tłumaczy tym ze to on pisał i ze grał na 2 postaciach to czegoś tu nie rozumiem ?


Ostatnio edytowany przez AdersYooo 4 Paź 2011, o 19:47, edytowano w sumie 2 razy



4 Paź 2011, o 19:20
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011, o 14:50
Posty: 139
Miejscowość: Kwidzyn/ Mansfield
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Post Re: Łamanie przez moda regulaminu
ss jest bardzo nie wyraźny, a pozaty byłęm tam i niestety , ale to ty prowokujesz wszystkich ludzi.. wiec prosze uważaj sam na to co mowisz i jak sie zachowujesz


4 Paź 2011, o 19:23
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 19 Maj 2011, o 23:00
Posty: 49
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Łamanie przez moda regulaminu
Cytuj:
ss jest bardzo nie wyraźny, a pozaty byłęm tam i niestety , ale to ty prowokujesz wszystkich ludzi.. wiec prosze uważaj sam na to co mowisz i jak sie zachowujesz


Jesteś śmieszny i żałosny z tymi głupimi wymówkami :) słowem sie nie odezwałem obrońco^^ do tego jak masz nie wyraźny klika sie PPM i ZAPISZ OBRAZEK JAKO...

Również jest nie wyraźny popraw link.
~~Pirek


4 Paź 2011, o 19:26
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011, o 14:50
Posty: 139
Miejscowość: Kwidzyn/ Mansfield
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Post Re: Łamanie przez moda regulaminu
wlasnie udowodniles jakim naprawde jestes czlowiekiem.

ps

naucz sie wrzucac ss`y na imageschack - bo ja wiem co napisalem i jak mowie ze sa kiepskiej rozdzielczosci to są !!!

ps
Proponuje bana :) za obraze :)


Ostatnio edytowany przez Guliwher, 4 Paź 2011, o 19:39, edytowano w sumie 1 raz



4 Paź 2011, o 19:29
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2011, o 23:49
Posty: 150
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Łamanie przez moda regulaminu
Akurat na za żuty tego o to gracza radzę w ogóle nie reagować. Akurat w tym wypadku na Anielska zasiadałem ja o czym GM był powiadomiony w czasie logowania. Po drugie dany tu gracz obrażał i wyzywał wielokrotnie znacznie gorzej i wulgarniej nie jedną osobę w tym głównie i najczęściej Anielską do czasu aż stała się moderatorem (w tym czasie z racji obaw o częstsze kneble zaczął się hamować z obelgami). Kto może to niech sobie sprawdzi kartotekę owego adersa a jak ktoś potrzebuje dowodów to mam zachowane pełno screnów z debilnymi uwagami i obelgami tego o to gracza. Skoro wyzywać nie może w grze to próbuje się odgryźć w jakikolwiek inny sposób. Zarzuty są wręcz śmieszne a na bonusie to w ogóle nie widoczne

_________________
BadylBamber s2


4 Paź 2011, o 19:29
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 19 Maj 2011, o 23:00
Posty: 49
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Łamanie przez moda regulaminu
Cytuj:
Akurat na za żuty

Cytuj:
Zarzuty są wręcz śmieszne


Nie dość ze w grze sie ośmieszasz swoją wybitną ortografią to jeszcze tutaj ^^ a co do Twoich zachowanych screenów masz 24h na zgłoszenie :).


4 Paź 2011, o 19:34
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2010, o 13:53
Posty: 709
Podziękowano: 42 razy
Otrzymanych podziękowań: 46 razy
Post Re: Łamanie przez moda regulaminu
Skończcie ten śmieszny spam, Aders poprawia SS żeby był czytelny i czekajcie na odpowiedz kogoś z pomarańczowych.

_________________
Ogonek i ryjek są moim orężem, prawdą, rozumem zło przezwyciężę dzięki mocy planety KWiiik! - Super Świnka

S1 Mist
S2 Mistt


4 Paź 2011, o 19:35
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2011, o 23:49
Posty: 150
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Łamanie przez moda regulaminu
Aders powiem krótko.....Jesteś śmieszny dziecko, czepiasz się już o co popadnie i prowokujesz do kłótni a jeżeli masz problemy z pamięcią to już swoje jaile odsiedziałeś za moje SS wiec ...... odpuść. A jak nie dociera do ciebie fakt możliwości gry na 2 postaciach na raz to widać że masz duże braki w funkcjonowaniu umysłu ( o ile wiesz co to).... max co możesz robić to ortografie poprawiać za pomocą google


Akurat ty Mistt możesz potwierdzić zasiadanie bo tobie zgłaszałem

_________________
BadylBamber s2


4 Paź 2011, o 19:38
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Łamanie przez moda regulaminu
Skończcie dyskusję.

Mój może nieco niepoprawny politycznie komentarz do tego ssa jest taki:
Cytuj:
BUAHAHAHAH

Przykro mi, ale inaczej jak tego wyśmiać zareagować nie mogę. Na innych serwach prowokatorzy starają się chociaż znaleźć coś naprawdę mocnego... Nie wychodzi im, ale się starają... A Ty najpierw wyjeżdżasz ze sporadycznie kaleczoną ortografią, a teraz z "leszczem" na całkowicie nieczytelnym screenie. Poczytaj sobie ostatnie bunty na s3 i przyjmij do wiadomości, że ten upragniony luz jest przez takich jak Ty ograniczany, bo wymagacie karania za byle głupotę. Nie przypominam sobie, żebyśmy kneblowali za "leszcza", przynajmniej nie w ostatnich czasach (dawniej mogło bywać).

Wszystkie rybki śpią w jeziorze, ciurlala, ciurlala, hej!

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


4 Paź 2011, o 19:41
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Łamanie przez moda regulaminu
no nawet my na s3 za leszcza nie karaliśmy, a wiem co mówię :twisted:

i w pełni zgadzam się z Felixem - to przez takie 'wrażliwe' zgłoszenia sytuacja się zaognia...


4 Paź 2011, o 19:48
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 230 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron